Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás HM nélkül! Ez nagyon gyenge dolog?

    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy nagyon gyenge dolog-e segítő szoftverek nélkül játszani?
    Azt tudom, hogy hiba, de azt nem tudom, hogy mekkora hiba?!

    Ha pl. valaki jelezné, hogy minimum a duplájára nőtt a nyersesége, vagy 1 hét alatt visszahozta a szoftver az árát stb. stb. stb. hát megköszönném. :-)

    Magamról annyit, hogy olyan fél éve játszogatok, átlagban nem jut egy óra egy napra és mostanában már kicsivel többször nyerek, mint veszítek. Halságomat tudom, ezt felesleges kiemelni, de fejlődni szeretnék, akár cápává! :-)))

    Sziasztok!

  2. #2
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy nagyon gyenge dolog-e segítő szoftverek nélkül játszani?
    Azt tudom, hogy hiba, de azt nem tudom, hogy mekkora hiba?!

    Ha pl. valaki jelezné, hogy minimum a duplájára nőtt a nyersesége, vagy 1 hét alatt visszahozta a szoftver az árát stb. stb. stb. hát megköszönném. :-)

    Magamról annyit, hogy olyan fél éve játszogatok, átlagban nem jut egy óra egy napra és mostanában már kicsivel többször nyerek, mint veszítek. Halságomat tudom, ezt felesleges kiemelni, de fejlődni szeretnék, akár cápává! :-)))

    Sziasztok!
    A játék közbeni infó az ellenfelekről csak az egyik dolog, viszont a saját játékodat elemezni nem tudod szoftveres adatgyűjtés nélkül. A válasz tehát, hogy az első dolog, amit érdemes megvenni (vagy elég sok teremben ki is lehet játszani megadott rake termeléssel), az a HM.

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Milyen limiten tolod?
    én kb egy évig hm nélkül toltam, többet kell hm nélkül agyalni, de szerintem +ev befektetni, vagy inkább akadémián keresztül kijátszani pl bwinen.

    GL

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Igen!
    Leginkább erre gondoltam, a saját hibáim megtalálásában nem keveset segítene, legalábbis az "olvasmányaimból" ilyesmi jön át.
    Mert azt hiszem, van hibám...
    :-)))

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    NL5
    És szép csendesen alakul a játékom, talán ezért érzem úgy, hogy tovább kellene lépni, de ha lehet, akkor sebesebben, mint eddig. :-)
    Csak olyan kis bizonytalan vagyok, mert ha elkezdem "komolyan" akkor már csúcsra szoktam törni (utálok veszíteni) viszont a csúcsra törés nagyon macerásnak látszik. (leginkább időben)
    A bwin-re most regisztráltam, pont a HM miatt. Aztán majd meglátjuk. :-)

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL5
    És szép csendesen alakul a játékom, talán ezért érzem úgy, hogy tovább kellene lépni, de ha lehet, akkor sebesebben, mint eddig. :-)
    Csak olyan kis bizonytalan vagyok, mert ha elkezdem "komolyan" akkor már csúcsra szoktam törni (utálok veszíteni) viszont a csúcsra törés nagyon macerásnak látszik. (leginkább időben)
    A bwin-re most regisztráltam, pont a HM miatt. Aztán majd meglátjuk. :-)
    akkor GL meg ilyenek

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL5
    És szép csendesen alakul a játékom, talán ezért érzem úgy, hogy tovább kellene lépni, de ha lehet, akkor sebesebben, mint eddig. :-)
    Csak olyan kis bizonytalan vagyok, mert ha elkezdem "komolyan" akkor már csúcsra szoktam törni (utálok veszíteni) viszont a csúcsra törés nagyon macerásnak látszik. (leginkább időben)
    A bwin-re most regisztráltam, pont a HM miatt. Aztán majd meglátjuk. :-)
    Ne akard elsietni a szintlepest, sok kezdo jatekos hibaja a helytelen brm alkalmazasa, tudnek 1-2 peldat mondani(köh-köh).Tudod, hogy mondjak:lassu viz partot mos!

    Jah, meg ne gorcsolj ra erre a HM temara, automatikusan nem fogsz vele nyerni, hanem ez egy eszkosz a nyereshez, ha megvan a kellokep alazat.

  8. #8
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    HM nélkül játszani nem gyenge dolog, csak rohadt nehéz. Én is egy pár hónapig HM hiányában játszottam, és a leosztások elemzésénél, hát nem volt egyszerű dolog átnézegeti napi 2K handet. Az ellenfelekhez tudsz írni jegyzeteket, meg minden, de a saját játékodban nagyon nehezen fogod megtalálni a hibákat nélküle. Mindenképp érdemes befektetni rá

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Köszönöm!
    :-)

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Áááá!
    A szintlépés még a távoli horizont környékén, délibáb formájában. :-)
    Most olyan 100 $ körül állok (az induláshoz kaptam 50-et) :-) és amíg ebből nem lesz minimum 200 addig szerintem nekem tökéletes az NL5.

    Alázatban meg mostanra egészen jó lettem. Szerintem. :-)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •