Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás Termek erőssége

    Szerintetek a nagy termek közül melyikben van erős, melyikben gyengébb játékosállomány (engem az NL50-100 kategória érdekel a legjobban)?
    Nekem sajnos nincs sok összehasonlítási alapom, mivel egy két rövidebb kísérlettől eltekintve csak az FTP-n és az Everesten játszottam. Erről a véleményem FTP>>>Everest.
    Szóval hol vannak a cápák, és hol a halak?
    Utoljára módosítva: lederman által: 2007. 12. 04. 18:16

  2. #2
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet lederman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről a véleményem FTP>>>Everest.
    Szóval hol vannak a cápák, és hol a halak?
    Ezt hogy érted?Szerinted FTP-n gyengébb a játékosállomány mint Everesten?Ezt eléggé furcsának találnám.Szerintem rossz irányban állnak a > jelek
    Te milyen eredményeket tudsz elérni FTP-n?
    Utoljára módosítva: medgypeti által: 2007. 12. 04. 18:34
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #3
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Én most regeltem a Full Tiltre, NL10-en tervezem a játékot

    Esetleg van valaki, aki hasonló szinten játszik ott?

  4. #4
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt hogy érted?Szerinted FTP-n gyengébb a játékosállomány mint Everesten?Ezt eléggé furcsának találnám.Szerintem rossz irányban állnak a > jelek
    Te milyen eredményeket tudsz elérni FTP-n?

    Sztem lederman úgy értette, hogy az FTP-n erősebb az állomány, mint az Everesten.

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem lederman úgy értette, hogy az FTP-n erősebb az állomány, mint az Everesten.
    Jah én értettem félre.De ezesetben egyetértek
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Itt van egy rangsor jobb oldalon alul a termek erősségéről (loosest sites)
    És meg is kereshetitek magatokat az adatbázisban, az is tanulságos

    http://www.poker-edge.com/

  7. #7
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Szerintem az ongame hálózat nagyon sok halat tartalmaz. CSak bírjad őket lepecázni
    Bár ahogy hallottam ti nem igazán szeretitek ongamet. Ha tervezel ide jönni akkor számolj azzal, hogy 6fős asztal nagyon kevés van, de 5fős annál több.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Hali!

    Én viszonylag sok teremben megfordultam, de NL200 alatt egyáltalán nem jáccottam.
    Szerintem a Pokerstars és a FultTilt termekben nem jó cashgamezni, mivel akármennyi asztalra be lehet ülni, igy nagyon sokan 10+ asztalokon jáccanak, ezért elég feszes játék van.
    Mansion: igen gyenge a mezony, a legtobb játékos egy-két asztalon jáccik, igen érdekes stilusban...Nem olyan sokat jáccottam itt, nem is nagyon teccik a terem.
    Bodog: régen (kb. 8-10 honapja) egészen elképesztoen gyenge mezony volt, szinte csak amerikai playerrel, ezután kedtek megjelleni az europai játékosok, igy valamelyest erosodott a mezony (pl. kis és kozepes párokkal már nem mennek preflop all-in , de igy is elég gyenge, a baj az, hogy max. 3 asztalon lehet egyszerre jáccani. Most akarok majd visszatérni én is...
    Ongame: régen sokkal gyengébb mezony volt, ma már egyre tobb a regular, csucsidoben kb. asztalonként 5-6, én nem szerettem, mert elég szarul kezelheto a program (feldobja egymásra az asztalokat...), foleg ugy ha valaki szeret sok asztalon jáccani.
    Ipoker Network: nemrég kezdtem el jáccani a Cardozán, nekem teccik, igen sok a fish, de nagyon sok a short stack is, ami kicsit zavaró lehet. Igen sok asztal van, és enged beulni bármennyire!
    Boss Media: a végére hagytam a Bosst, mivel nekem ez a kedvencem! Itt kezdtem el jáccani kb 2 éve és azóta ez a fő vadászteruletem, csak jót tudok rola mondani: a játékosállomány továbbra is gyenge (bár régen amikor az amerikaik és a törökök játszhattak, na akkor volt igazán kánaán..., a kezelhetoség szerintem az összes terem kozul itt a legjobb, elég jó az rb is és már be lehet ulni bármennyi asztalra. Akik régebben leléptek innen, egyre inkább jonnek vissza.
    Mostanában szándokozom a Cake pokert és az UltimateBet-et kiprobálni, mert csupa jot hallottam roluk, tele tehetséges amerikai játékosokkal!
    Na ez az én véleményem a témárol, gondolom sokan máshogy gondolják, nyilván mindenkinek megvan a kedvenc terme!

    Gl all! Üdv.: Argentína

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Ipoker Network: nemrég kezdtem el jáccani a Cardozán, nekem teccik, igen sok a fish, de nagyon sok a short stack is, ami kicsit zavaró lehet. Igen sok asztal van, és enged beulni bármennyire!
    Nem enged beülni akármennyire, csak 16-ra. Milyen nickkel szoktál cardozán lenni?

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Igen ezt nem tudtam, igaz hogy eddig 14 asztalon voltam max. NL200-NL400 jáccok, attol fugg hol van asztal, ha NL100on látsz akkor öcsém tolja.
    A nickem: SunofTheLuck.
    Nem johnconnelus néven jáccol véletlenul?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •