Oldal: 1 / 13 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (126) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás GStealer a nyilvánosság előtt

    Igaz már regisztráltam egy ideje az Akadémiára, de így 2011 hajnalán éreztem úgy, hogy érdemes saját topicot indítanom.

    Rólam pár szó: 18 éves vagyok, a pókerrel nyáron kerültem először komolyabb kapcsolatba egy baráti játszma alkalmával. Azóta ugyanolyan lelkesedéssel foglalkozom vele, mint ahogy akkor leültem az asztalhoz. Ilyen szinten, ilyen hosszú időre előtte semmi sem kötött le, szóval azóta egy igen komoly hobbivá nőtte ki magát az életemben.

    Október óta a Pokerstarson játszom NL2-t full ringen, az Akadémiás cikkeknek és a fórumnak hála pedig sikerült nyerő játékot kialakítanom. A célom elsősorban a fejlődés és a bankroll építése, néhány szinttel feljebb pedig már remélem egy kevés zsebpénzt is tudok vele biztosítani. Szeretnék olyan szintre jutni, ahol már kényelmesen meg tudok élni belőle.

    Az elért eredményeimet természetesen majd postolom ide. Egyelőre ennyi, üdv.

  2. #2
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Sok sikert!

    Ha lesz hozza kitartasod es akaraterod, akkor elobb-utobb az eredmenyek is jonni fognak.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Köszi, igyekszem.

    Úgy tervezem, hogy februárra megyek NL5-re, persze ha összejön addig a BR. Bele kell húznom, 39 dollárom van. Ha elérem a 10-12 beülőt valószínű felnézek, aztán ha elmegy 2-3 beülő, visszamegyek NL2-re. Nagy visszaeséstől egyébként nem tartok, HM szerint 6.64-es a bb/100 mutatóm. Nem tudom 4000 hand alapján ez mennyire reális, néhány hete van csak meg a program. Mindenesetre én úgy érzem a jelenlegi limitet bőven ütöm, bár ehhez nem kell nagy tudomány . Van valami tanácsotok, vagy jó lesz ez így?

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, igyekszem.

    Úgy tervezem, hogy februárra megyek NL5-re, persze ha összejön addig a BR. Bele kell húznom, 39 dollárom van. Ha elérem a 10-12 beülőt valószínű felnézek, aztán ha elmegy 2-3 beülő, visszamegyek NL2-re. Nagy visszaeséstől egyébként nem tartok, HM szerint 6.64-es a bb/100 mutatóm. Nem tudom 4000 hand alapján ez mennyire reális, néhány hete van csak meg a program. Mindenesetre én úgy érzem a jelenlegi limitet bőven ütöm, bár ehhez nem kell nagy tudomány . Van valami tanácsotok, vagy jó lesz ez így?
    Én is így csináltam, és mindig akkora bad beatbe szaladtam hogy .... na. Pl.: full vs royal Ps-en csak annyi a különbség hogy többen tisztában vannak a pozícóval és rengeteg a nit. Áprilisban már én is felnézegetek szerintem nl5-re.
    GL!
    szerk:6maxról beszéltem

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Igen, szomorúan olvastam régebben is, hogy PS-en már ilyen alacsony szinten is sok a nit. Muszáj lesz valami kisebb terem után nézni, ha nagy nehezen sikerül végre kiszedni a bónuszomat.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Nos, elég meredeken kezdődik az év póker szempontból, tökéletes hullámvasút lenne a grafikonom óriási szakadékokkal tarkítva. Nem panaszodom, de muszáj kiírni magamból. Két hand a mai sessionből:

    weaktight | Hand | AJs - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    Tipikus, nincs hozzáfűznivalóm.

    weaktight | Hand | QQ - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    Az NL2 csodái. Az 1.58-as raisemmel allinre akartam emelni UTG-t, de már az se jött össze.

    A mai napom így -1BI lett aminek persze nem örülök, mert lassan egy hete ez megy. Ilyenkor már nagyon vágyom magasabb szintre, ahol (remélem) valamivel kevesebb az idióta és nem kell minden második nap így lefeküdnöm.

    GL!

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    A microstakes halastó átka. Legtöbbször majd jobban sül el, kitartás!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Köszi, bár nem tudom a mai nap után mennyire fog menni. A 2000 hand alatt épített profitot gyönyörűen elveszítettem az utóbbi ~400 leosztás során. Most kezdem persze a saját játékomat hibáztatni és jobban belegondolva igazam is lehet. De álljon itt először a grafikonom: Imageshack - grafu.jpg

    Mint látszik, a csúcspont a 2205. leosztás, ennyit durván másfél hét alatt játszom. Aztán jön 2 nehezebb nap és hoppá, elment a másfél hetes profitom. Mire gondolhatnék ilyenkor? Természetesen azt, hogy nem elég nagy a profit egy-egy bad beat túléléséhez. Megnéztem Bojanika NL10 - Kezdeti lépések videóját, ez alapján próbálok játszani. Úgy érzem a kezdőkéz-taktika működik, ritkán fizettem ki pl. magasabb kickert ugyanolyan pár esetén. Valami mégis hiányzik...

    Ja, a statjaim. Mivel 5000 handről van infóm, ezért csak néhány fontosabbat írok ki.
    VPIP%: 15,7
    PFR%: 10,6
    WTSD%: 23,3
    W$SD%: 49,7
    3Bet%: 3.5

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, bár nem tudom a mai nap után mennyire fog menni. A 2000 hand alatt épített profitot gyönyörűen elveszítettem az utóbbi ~400 leosztás során. Most kezdem persze a saját játékomat hibáztatni és jobban belegondolva igazam is lehet. De álljon itt először a grafikonom: Imageshack - grafu.jpg

    Mint látszik, a csúcspont a 2205. leosztás, ennyit durván másfél hét alatt játszom. Aztán jön 2 nehezebb nap és hoppá, elment a másfél hetes profitom. Mire gondolhatnék ilyenkor? Természetesen azt, hogy nem elég nagy a profit egy-egy bad beat túléléséhez. Megnéztem Bojanika NL10 - Kezdeti lépések videóját, ez alapján próbálok játszani. Úgy érzem a kezdőkéz-taktika működik, ritkán fizettem ki pl. magasabb kickert ugyanolyan pár esetén. Valami mégis hiányzik...

    Ja, a statjaim. Mivel 5000 handről van infóm, ezért csak néhány fontosabbat írok ki.
    VPIP%: 15,7
    PFR%: 10,6
    WTSD%: 23,3
    W$SD%: 49,7
    3Bet%: 3.5
    W$SD lehetne magasabb is egy kicsivel. Vagyis több SD-t kellene nyerned.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Igen, azon mindenképp javítanom kell.

    Mai session: Elég volt elsírni a bánatom, máris kicsit több szerencsém lett : weaktight | Hand | 88 - $0.01/$0.02 No Limit Holdem 4. leosztás volt...
    Voltak azért lemákolások (nálam AA, ellen királya jön flopon, tízese riveren), de összességében rendben volt, +2,5BI eddig, este/éjszaka folytatom.

Oldal: 1 / 13 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •