Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás El tudjuk-e engedni turn-ön?

    Sziasztok!

    Ez a leosztás cseszi a csőrömet. Kérdezném, hogy ez elengedhető-e szerintetek.
    Kb 4. leosztásom az asztalnál. Ellenfélről semmi info korábbról sem
    A Limp-raise preflop eléggé szűkíti a range-t. És én kb 1010+ ra tettem innentől illetve talán még ak-t a range-be...
    Ezért nem emeltem vissza preflop. Preflop egyszerű a helyzet raise 12-ig kb és ha allin akkor fold... Viszont...

    Boss Media - €0.50 NL - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: €49.25
    BB: €44.94
    UTG: €52.52
    CO: €19.28
    Hero (BTN): €49.25

    SB posts SB €0.25, BB posts BB €0.50

    Pre Flop: (€0.75) Hero has J:club: J:heart:

    UTG calls €0.50, fold, Hero raises to €2.50, fold, BB calls €2.00, UTG raises to €4.50, Hero calls €2.00, BB calls €2.00

    Flop: (€13.75, 3 players) A:club: 3iamond: 9:club:
    BB checks, UTG checks, Hero checks

    Turn: (€13.75, 3 players) Jiamond:
    BB bets €0.50, UTG raises to €3.00, Hero raises to €13.12, fold, UTG raises to €29.24,
    HERO ??? Push or fold??

    Elengedhető-e mert elárult AA vagy ennyire nem lehet beszűkíteni a ranget , hiába árulkodó a licitmenet...

  2. #2
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    szerintem ha már 3beteltünk be kell tenni, nem csak AA range az tuti
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  3. #3
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    A stacked több, mint 1/3-a bent van már, 2nd settel...supereasy push, itt nincs min gondolkodni. 3db AA lehet kint + egy rakás egyéb AK és bármi más.

  4. #4
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Ez az a szitu,mikor mki beteszi,de ez a tuti AAA!!

  5. #5
    Fanatikus tag VWRoli avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Az UTG limp/r ennél sokkal szűkebb range szvsz. KK+. Egy JJ én preflop eldobnék itt.
    "A férfiak szembesülnek a valósággal, a nők nem, ezért kell a férfiaknak inni."

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Yiirsh pont ez a lényeg, hogy itt most nem matematikai esélyekre van kihegyezve a dolog, hanem arra, hogy van egy nem túl biztos readünk és ilyenkor hogyan tenne a társak nagy része. Csak a matekot nézve supereasy push/call természetesen, de ott van az, hogy ez vagy Ászos set vagy kk, max qq.
    Emiatt elgondolkodtam a dobáson mikor 29-ig emelt.

    Preflop pedig miniraise-re nem dobok jj-t még akkor sem ha tényleg azt mondtam, hogy ez qq, kk, aa max ak, hiszen egy j magas flopon olyan szépen stackelődnek az ilyen játékosok overpárral hogy csak na...
    A floppon fel is adtam a dolgot erre lecheckolta a floppot és jött a dream/kill card
    A flop check sem segít rajtunk sokat hiszen egy fishnél ez egy tökéletesen elárult set, egy gondolkodó embernél meg 1010+

    Ha a saját játékom hibáját keresem, az esetlegesen a preflop 4bet hiánya lehet, illetve biztos read tudatában talán dobható a turnön az ellen 29-ig való 4betje után...

  7. #7
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet VWRoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az UTG limp/r ennél sokkal szűkebb range szvsz. KK+. Egy JJ én preflop eldobnék itt.
    szerintem megvan a setminera az odd, szóval dobni semmiképp miniraisere!
    turnön nincs mit tenni, 1 lehetőség van, ólin
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  8. #8
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Ennél nemkel egyértelműbb szitu. Mindent be és kész. Sokkal többször lesz nála gyengébb lap.

  9. #9
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Yiirsh pont ez a lényeg, hogy itt most nem matematikai esélyekre van kihegyezve a dolog, hanem arra, hogy van egy nem túl biztos readünk és ilyenkor hogyan tenne a társak nagy része. Csak a matekot nézve supereasy push/call természetesen, de ott van az, hogy ez vagy Ászos set vagy kk, max qq.
    Emiatt elgondolkodtam a dobáson mikor 29-ig emelt.

    Preflop pedig miniraise-re nem dobok jj-t még akkor sem ha tényleg azt mondtam, hogy ez qq, kk, aa max ak, hiszen egy j magas flopon olyan szépen stackelődnek az ilyen játékosok overpárral hogy csak na...
    A floppon fel is adtam a dolgot erre lecheckolta a floppot és jött a dream/kill card
    A flop check sem segít rajtunk sokat hiszen egy fishnél ez egy tökéletesen elárult set, egy gondolkodó embernél meg 1010+

    Ha a saját játékom hibáját keresem, az esetlegesen a preflop 4bet hiánya lehet, illetve biztos read tudatában talán dobható a turnön az ellen 29-ig való 4betje után...
    Hasonlóan gondolkodnék én is ebben a helyzetben.
    Van olyan aki ellen még most is elbirnám dobni,mert 100% a AA.
    Viszont ismeretlen ellen,akiröl csak pár hand van, az ellen push.
    Ha AA akkor note.
    Mi a vége?

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Na ne már!!! Most egy olyan játékosról beszélünk aki UTG limp/minraisel. Nyilvánvalóan gyenge játékos. Ez ellen akarunk egy 2. setet dobni úgy hogy kb potnyi pénzünk van és CSAK a top set ver minket! Hát ezt nem tudom elhinni. Még egy ultra nit ellen sem dobnám ezt el, de így hát vicc.

    Nyilván AA volt nála különben fel sem került volna ide a hand, de mondjuk így se kellett volna felkerülnie.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •