Oldal: 175 / 176 ElsőElső ... 75125165173174175176 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.741 - 1.750 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #1741
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Hachiko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szépen lassan már a 18 fős SNG is kipurcan. Még mement_mori is beállt "grindelni",de ez sem sokat segít... A 180 fősön a 15$-os már meg sem jelenik a lobbyban, 8$-os-ból meg egy darab sem indul. sigh
    Vagy mindenki nyaralni van?
    Nyáron mindig visszaesik a forgalom, és ez misng-ben nagyon kijön. Én 18 főst játszok hát ott is 10-15 db-al kevesebb fut 3,5$on csúcsidőben mint télen, 7$on meg feleannyi fut.

  2. #1742
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 30.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Október elejétől, a 45 man SnG lesz a fő profilom. Egyenlőre a 3,5 $ reg speed verziót fogom játszni. Szeretnèk egy kis csoportot összehozni olyan emberekből akik Starson 45 man SnG-ket grindolják. Ha komolyan szeretnèl eredmènyt elèrni, ès nyitott vagy a játèkot mindíg új szemszögből megközelíteni itt a helyed! Egy együtt gondolkodó, egymást fejlesztő, segítő kis csapatot szeretnèk összehozni komoly tervekkel rendelkező emberekből! A cél, hogy megosszuk egymással a tudást, tapasztalatokat, tananyagokat, és legyen kivel megbeszélni a kérdéses dolgokat a mindennapokban. Skype csoportot fogok létrehozni amin keresztül majd tudjuk tartani a kapcsolatot, a többi már csak rajtunk áll. Ha èrdekel a dolog írj egy rövid bemutatkozó mailt erre a címre: inimma84@gmail.com

  3. #1743
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Valamelyik szakértő SnG 180 fős mestertől kérdezném, hogy mekkora ROI-tól számít valaki jó játékosnak?
    2,5 usd esetében, illetve 3,5 rebuy, 8, 15 usd esetében mondjuk a backer csoportok milyen ROI-t várnak el, illetve a statisztika mit mutat egy nyerő játékos esetében?

    Kényelmesen szerintem 50-60 180 fős SnG szerintem lenyomható egy nap, szünetekkel persze.
    Köszi előre is!

  4. #1744
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 03. 14.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Érdemes még sit and go tanulásba fogni vagy hosszútávon nem érdemes időt tölteni vele?
    Gondolok itt 6 maxra.

  5. #1745
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 03. 14.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Tudna valaki sit and go videó oktató oldalt ajánlani?

  6. #1746

  7. #1747
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok, SNG-vel kapcsolatban lenne egy általános kérdésem. Jó ideje nem játszottam SNG-t komolyabban (kb. 2 éve), mennyire működik még ez a fajta játékforma manapság, mert láttam olyan bejegyzéseket, hogy a normál 9 max-os már kb. halott, mennyire igaz ez és mondjuk Stars-ra ez hogyan áll. Köszi

  8. #1748
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 10. 10.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Huhh, látom itt rég nem volt semmi, feldobnék egy kérdést:

    18man turbó SNG-ken micro-smallon (1.5$ , 3.5$) mekkora mintát érdemes komolyan venni, és mekkora ROI reális?

    Egyelőre nagyon kis mintán egy ilyet tudok felmutatni, de érezhető is, hogy ez még nem komolyan vehető mennyiség. Látszik a grafikon ingadozásain, most pl eléggé megrekedt az upswing

    graph1.jpg

  9. #1749
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet DennisVT1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Huhh, látom itt rég nem volt semmi, feldobnék egy kérdést:

    18man turbó SNG-ken micro-smallon (1.5$ , 3.5$) mekkora mintát érdemes komolyan venni, és mekkora ROI reális?

    Egyelőre nagyon kis mintán egy ilyet tudok felmutatni, de érezhető is, hogy ez még nem komolyan vehető mennyiség. Látszik a grafikon ingadozásain, most pl eléggé megrekedt az upswing

    graph1.jpg
    1,5 éve nem játszom már a műfajt, de 2-3000 db sem biztos hogy pontos képet ad, 4000 db felett már kezd beállni a reális roi. 2015 és 2019 között levertem 3,5$ 18 manból közel 20k darabot ~15% roival, 7$-on kb 14k darabot ~2,5% roival, lehet hogy már 3,5$-on nem lehet ennyit hozni erősebb mezőny miatt, 1,5$-on azért még elképzelhető.

  10. #1750
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 10. 10.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Én is próbálgattam ezt a műfajt régebben is, sztem valamenyest bejött a starsnak a regek megnyirbálására tett kísérlete (rakeback tizedelése), elég sok rekreációst látok ezen a limiten, rettenet lazák korai vakszinten, top pár az isten bármilyen kickerrel, és az ICM szakaszban is sok a butaság, vagyis inkább a tudás hiánya.
    Sztem gyengült a mezőny 2-3-4 évvel ezelőtthöz képest.
    De persze limitált a tapasztalatom.

    Szerk : "3,5$ 18 manból közel 20k darabot ~15% roival, 7$-on kb 14k darabot ~2,5% roival"

    Én is látom, hogy ott van egy nagyobb ugrás a mezőny erősségében. Van sok reg, aki nem is ugrik fel oda.
    Utoljára módosítva: DennisVT1 által: 2021. 09. 01. 16:15

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •