Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás NL200 AJo sqeeze után

    Szerintem eddig elég standard a hand (persze lehetne máshogy is erre is várom az ötleteket), a kérdés az lenne hogy beteljünk-e turnon ha igen mennyit?
    Ellenfél elég agró reg féle 26/22/afq46 (600hand)
    fold to 3bet: 75%
    flop c/r: 22%

    $1/$2 No Limit Holdem
    PartyPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG BL0ndeBLUffs ($200)
    UTG+1 Cole_Terner ($200)
    CO BigNikSun ($630.60)
    BTN Hero ($376.47)
    SB DougieNights ($308.10)
    BB rturve ($271.35)

    Pre-Flop: ($3, 6 players) Hero is BTN
    BL0ndeBLUffs raises to $7, 1 fold, BigNikSun calls $7, Hero raises to $28, 2 folds, BL0ndeBLUffs folds, BigNikSun calls $21

    Flop: ($66, 2 players)
    BigNikSun checks, Hero bets $32, BigNikSun raises to $80, Hero calls $48

    Turn: ($226, 2 players)
    BigNikSun checks, Hero?

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nem az én szintem, de én nem betelnék.
    Akinek 22% a ch/raise mutatója, az nem hiszem el, hogy csak így feladja a partit, ha megadják az emelését, túl sokat bukna hosszútávon. Többször lesz ez csapda, mint dobás, ráadásul az airjét verjük, közepes pp-t meg nem biztos, hogy fog itt dobni.
    Viszont ilyen ellenfél ellen jó a cbet? Vagy pont azért cbeteltél, mert sok airrel is visszaemel, amik ellen már elöl vagy?
    100bb deepen gondolom pont ezért is jó a cbet, mert sokat visszaemel, és könnyen shoveolhatunk, viszont 200bb-vel ez nem opció.
    Ami szintén a cbet ellen szól, hogy így abszolút a neki kényelmes játékot játsszuk: ő check, mi cbet. Mivel sokat ch/raisel, így nyilván tudja, hogy mikor hogyan érdemes visszaemelnie, szóval a jól bejáratott rangével tudja folytatni a játékot, ha úgy dönt. Check behinddal viszont elérjük, hogy egy kevésbé jól ismert helyzetbe kerüljön, amit sokkal kevésbé tud kontrollálni. Valuet nem vesztünk, a lapunkat nem kell védeni, és így simán reppelünk közepes pp-t, amit megpróbálhat 2 utcás blöffel dobatni, még akkor is, ha lejön a 4. szín.

  3. #3
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    nálam bet 135
    A játék az nem játék...

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 13.
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Check back, és river hívásra, ha nem javulunk, dobnám.

    flush,66,44,KxQs lesz vagy air, ezek közül semmit nem dob csak az air-t, de azt meg verjük. Ez a flop téged elég jól eltalálhatott, szerintem rikán lesz ez bluff. Semibluff se nagyon lehet, mert nálunk az As.
    Utoljára módosítva: Deni által: 2011. 01. 19. 22:08

  5. #5
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    Azért betelnék,mert az ellenfélnél nincsen semmi,ezzel a turn checkel gyakorlatilag feladta a partit,viszont az A high még nem elég h sd-be vigyem a handem, mert elképzelhető hogy valami PP-t blöffbefordított, esetleg sd értéket szedett össze a turn 9-el. Itt a turn betre majdnem biztos,hogy dobni fog. Egyszerűen nincs olyan value lap,amivel floppon c/r-t játszik,és turnon meg checkel.
    A játék az nem játék...

  6. #6
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért betelnék,mert az ellenfélnél nincsen semmi,ezzel a turn checkel gyakorlatilag feladta a partit,viszont az A high még nem elég h sd-be vigyem a handem, mert elképzelhető hogy valami PP-t blöffbefordított, esetleg sd értéket szedett össze a turn 9-el. Itt a turn betre majdnem biztos,hogy dobni fog. Egyszerűen nincs olyan value lap,amivel floppon c/r-t játszik,és turnon meg checkel.
    Nem láttál még dupla c/r-t deepen flössöktől / setektől ilyen asztalon?
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  7. #7
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    Nem, plusz ezen floppon tokre pluszev a light c/r.ha kicsit mas lenne a textura jobban felnek monstertol.
    A játék az nem játék...

  8. #8
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    AJo miért sqz buttonról? Turn bet/fold, bet/call se tűnik túl jónak, nálam check és riveren feladnám.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet Karcsibohoc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AJo miért sqz buttonról? Turn bet/fold, bet/call se tűnik túl jónak, nálam check és riveren feladnám.
    AJs-el callolok 100%ban de az offsuit sztem elég gyengén játszik multiway potban még pozícióban is

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért betelnék,mert az ellenfélnél nincsen semmi,ezzel a turn checkel gyakorlatilag feladta a partit,viszont az A high még nem elég h sd-be vigyem a handem, mert elképzelhető hogy valami PP-t blöffbefordított, esetleg sd értéket szedett össze a turn 9-el. Itt a turn betre majdnem biztos,hogy dobni fog. Egyszerűen nincs olyan value lap,amivel floppon c/r-t játszik,és turnon meg checkel.
    Nekem is vmi ilyesmi járt a fejemben de végül chekkeltem mert lejárt az időm és a totál blank 2es riveren hívott fél potot ott dobtam nagynehezen pedig nagyon nagyon leakartam callolni mert az A magast elégnek éreztem
    Szóval sajna nemtudjuk mivel játszott így de legközelebb lecallolom+ inkább betelem a turnt

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •