Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás wamcsi és a póker

    Szép napot mindenkinek!

    Már jó ideje olvasom az akadémiát, pár hónapja regisztráltam is. Azóta már ide-oda írogattam a már a fórumba. 18 éves vagyok, idén érettségizek.

    Igazából azért is nyitok saját fórumrészleget, naplót, vagy nemtudom hogy nevezzem, hogy majd az idióta kérdéseimet itt (is) feltegyem. Persze írok majd összegzéseket, és hasonlókat.

    Ingyen 50$al kezdtem karrierem ( ), ahogyan sokan mások. Össze vissza játszogattam mindent sokáig, és elértem a 450$-t mostanra kb. Természetesen nem a BRM szent szavai szerint, hanem kb. ami jól esett azt játszottam. Nagyon nagy volt így a variancia, néha határon mozgott hogy nem bukom el a teljes bankrollom. Egy versenyen sikerült egy szebbet nyernem, ez dobta meg a bankrollomat nagyon, de utána is össze-vissza játszottam mindent.
    De úgy döntöttem, hogy innentől sokkal komolyabban veszem, és egy- max kétféle játéktípust fogok játszani.( Full Tilt Pokeren játszom, jó hogy eszembe jut leírni )
    Viszont egyelőre nem tudom mit Tudom vicces kicsit, de tényleg nem tudom. Semelyik típusból nem játszottam sokat, tehát nincs nagy rutinom, mintám sehonnan.
    Versenyeket szeretem, azonban időm nem lesz játszani, ezért ez a típus kiesik egyelőre. Cashgame vagy Sit'go tehát, de fogalmam sincs mi.
    Amik a közül választani fogok:
    -HU turno/superturbo sng holdem/omaha (3/5$ körül)
    -cashgame nl5/nl10 SH Holdem, vagy PLO.
    -Rush Poker nl5/10, SH
    -superturbo 6 fős sng (nlh)

    Egyelőre ennyit szerettem volna, majd írok hogy melyik mellett döntöttem, esetleg ha ezzel kapcsolatban van véleményetek, tapasztalatotok, tanácsotok, akkor azt írjátok le

    wamcsi

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    szerintem mindegyik verzió mellett lehetne felhozni érveket/ellenérveket - egyik sem "rossz befektetés".
    sok sikert!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem mindegyik verzió mellett lehetne felhozni érveket/ellenérveket
    sok sikert!
    Az biztos, köszi

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    Nos hát úgy tűnik hogy az Omaha fekszik nekem leginkább.
    Omaha SH Rush nagyon bejön egyelőre, ma elég jól is ment ott, de az biztos hogy innentől szinte kizárólag csak omahát fogok játszani, csak ha nagy ritkán játszok tornát akkor holdem

    Sajnos HM-em nem jó most, nemtudom mi lehet a baja, már kértem segítséget, elég rossz nélküle

    Omaha rushon lehet használni? (Omaha+Holdem Managerem van)
    Amiket játszok addig handeket azt majd utólag be tudom iktatni HM-be igaz?

    Egyelőre ennyi, majd folytatás.

    GL all!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •