Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: Nl50?

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás Nl50?

    sziasztok!
    tanácsot kérnék, mivel nincs senki a környezetemben, aki komolyan pókerezne és meg lehetne vele beszélni a dolgokat.
    kb fél éve kezdtem foglalkozni cash game-el online, azelőtt csak versenyeztem, azt is inkább élőben.
    100$-t töltöttem fel és nl30-on kezdtem a témát. az első befizetési bónuszoknak meg a nyereményeknek köszönhetően felmentem 2000-re, kivettem 500-at karira.
    nl50-en játszom már jó ideje, de most nem tudom mit csináljak.
    most a redkingsen játszom, 500-at fizettem be és szépen fel is tornáztam magam 1300ra de azóta semmi. ill annál is rosszabb.egy ideig még 900-1100 között ingáztam, de hirtelen minden összejött és most 600 alatt vagyok. visszaültem nl30ra de talán még rosszabb a helyzet mint nl50-en.
    és most nem tudom mit csináljak: maradjak nl30-on, vagy irány vissza a jól megszokott nl50? (oldaltól függően 9-10 fős asztalokon játszok, sh asztalokon eddig csak buktam, nem is erőltetem.)
    nem tudom, van-e értelme ennek a hsz-nek, de mindjárt felrobbanok.
    holdem managert most rendeltem....

  2. #2
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    max nl10, mindenféle rosszindulat nélkül.

  3. #3
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    HM jó ötlet.
    Örülj hogy eddig nem mentél tönkre. 30bi minimum legyen egy szintre nl50től meg 40bi+ legalább szerintem.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    csak nemrég kezdtem el olvasni a fórumot és szembesültem azzal, hogy talán elsiettem egy kicsitkét a felfelé lépegetést, bár eddig bejött.
    mindegy, hallgatok rátok, meg az itt olvasottakra maradok nl30-on, a nl10et kicsit alacsonynak érzem.
    a célom igazából az, hogy pókerezésből éljek meg, de fogalmam nincs, hogy mennyire jó vagy nem jó ahogy haladok, ennyi idő alatt (fél év) már rég meg kellett volna váltanom a világot, és felejtsem ela hülye vágyálmom, vagy szuperjó vagyok, netán szimplán ok.?

  5. #5
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Ha 600$ alatt vagy szerintem inkább játsz nl10en és majd 900$nál vissza nl30ra.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 600$ alatt vagy szerintem inkább játsz nl10en és majd 900$nál vissza nl30ra.
    de ez csak az ezen az oldalon lévő pénzem. van még 6-700$ elfekvőben egyéb oldalakon. gondolom a br-t összességében kell számolni, nem?

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!
    tanácsot kérnék, mivel nincs senki a környezetemben, aki komolyan pókerezne és meg lehetne vele beszélni a dolgokat.
    kb fél éve kezdtem foglalkozni cash game-el online, azelőtt csak versenyeztem, azt is inkább élőben.
    100$-t töltöttem fel és nl30-on kezdtem a témát. az első befizetési bónuszoknak meg a nyereményeknek köszönhetően felmentem 2000-re, kivettem 500-at karira.
    nl50-en játszom már jó ideje, de most nem tudom mit csináljak.
    most a redkingsen játszom, 500-at fizettem be és szépen fel is tornáztam magam 1300ra de azóta semmi. ill annál is rosszabb.egy ideig még 900-1100 között ingáztam, de hirtelen minden összejött és most 600 alatt vagyok. visszaültem nl30ra de talán még rosszabb a helyzet mint nl50-en.
    és most nem tudom mit csináljak: maradjak nl30-on, vagy irány vissza a jól megszokott nl50? (oldaltól függően 9-10 fős asztalokon játszok, sh asztalokon eddig csak buktam, nem is erőltetem.)
    nem tudom, van-e értelme ennek a hsz-nek, de mindjárt felrobbanok.
    holdem managert most rendeltem....
    Lehet felmentél 2000re,szerencséd volt csak...nem mondom hogy rosszul játszol, de mivel nem az alap limitről indultál, emiatt találkozol meglepetésekkel sztem... Nl10 egyenlőre, 30jobb lesz még később, nem kell ezt elsietni, mert tök nullan fogod magad találni!

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 22.
    Hely
    baja
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!
    tanácsot kérnék, mivel nincs senki a környezetemben, aki komolyan pókerezne és meg lehetne vele beszélni a dolgokat.
    kb fél éve kezdtem foglalkozni cash game-el online, azelőtt csak versenyeztem, azt is inkább élőben.
    100$-t töltöttem fel és nl30-on kezdtem a témát. az első befizetési bónuszoknak meg a nyereményeknek köszönhetően felmentem 2000-re, kivettem 500-at karira.
    nl50-en játszom már jó ideje, de most nem tudom mit csináljak.
    most a redkingsen játszom, 500-at fizettem be és szépen fel is tornáztam magam 1300ra de azóta semmi. ill annál is rosszabb.egy ideig még 900-1100 között ingáztam, de hirtelen minden összejött és most 600 alatt vagyok. visszaültem nl30ra de talán még rosszabb a helyzet mint nl50-en.
    és most nem tudom mit csináljak: maradjak nl30-on, vagy irány vissza a jól megszokott nl50? (oldaltól függően 9-10 fős asztalokon játszok, sh asztalokon eddig csak buktam, nem is erőltetem.)
    nem tudom, van-e értelme ennek a hsz-nek, de mindjárt felrobbanok.
    holdem managert most rendeltem....
    hi!

    szerintem is nl10-en a helyed most főleg HM nélkül,szerintem ez nélkül manapság a cash game kész öngyilkossság!

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    hát....
    kicsit mintha pofon vágtak volna...
    de talán ez kellett, mert különben életemben nem mentem volna vissza nl10re és és ha túl sokat nem is akarok ott időzni, azt hiszem jó lesz ez...
    nomindegy, köszönöm a hszeket, a segítséget...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •