Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás NL25 A set majd 200bb deep

    $0.15/$0.25 No Limit Holdem
    Everest Poker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Hero ($57.90)
    UTG+1 ShamiShami ($43.65)
    CO tango131313 ($33.50)
    BTN brubbir ($34.80)
    SB Yarak_Hassan ($23.40)
    BB Zay4eG1983 ($25)

    Pre-Flop: ($0.40, 6 players) Hero is UTG
    Hero raises to $0.90, ShamiShami calls $0.90, 4 folds

    Flop: ($2.20, 2 players)
    Hero bets $2.05, ShamiShami calls $2.05

    Turn: ($6.30, 2 players)
    Hero bets $4, ShamiShami raises to $11.50, Hero calls $7.50

    River: ($29.30, 2 players)
    Hero checks, ShamiShami bets $15, Hero?

    Az ellenfél:
    19/16 3bet:6 went to sd:21 won$sd:56 agg%: 16/45/37/41 fold to flop cbet:55 886 hand

    Azért nem emeltem vissza turn, hogy ne dobassak AK,AQ két párt ami nagy része a rangenek, még sok value lehet benne de itt egy raisere dobni fog, rivert betelni kellett volna de azt gondoltam hogy set két pár hívni fog, és akkor talán lesz annyira commited hogy ne dobjon egy allinre. De most végig gondolva valószínű hogy AQ mögém checkkel(ezér riveren játékom szerintem rossz). Riveren kell az allin? Mennyire van benne a 10j a rangebe?

    Mennyire volt ez rossz játék turn sima shove, nem kell túl játszani? Nem látom mivel adja meg talán 66, meg J10. Eléggé el voltam tévedve ebben a handben szóval kérem a segítségeteket!

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    hát ha raise/foldol top2-vel turnön, akkor eléggé el van veszve szerintem ő is a partiban.
    szerintem turnön visszatoltam volna, mert nagyon nem látok blöfföt a range-ben a board pedig nem szeretném, hogy elromoljon a board a setje, kétpárja számára.
    riveren így játszva crai mennék, mert itt már szerintem nem dobhatja a fent említett lapokat.
    egyedül ugye a JT-től kell félni, amiből szerintem max csak suited lesz nála utg ellen, utg1 pozban.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Köszi a hozzászólást, más valaki esetleg?

  4. #4
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Nem egy kellemes parti. Szerintem el lehet engedni riveren. Itt gyak. csak a JT-et és az 66-t vbeteli. Ez a board telibe találja a te utg emelő rangedet, így bluffölni szerintem soha nem fog, az egy pár szerü lapokkal, vagy KQ-val és fd-vel check backel.
    Utoljára módosítva: Gabson által: 2011. 02. 11. 13:07
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem egy kellemes parti. Szerintem el lehet engedni riveren. Itt gyak. csak a JT-et és az 55-t vbeteli. Ez a board telibe találja a te utg emelő rangedet, így bluffölni szerintem soha nem fog, az egy pár szerü lapokkal, vagy KQ-val és fd-vel check backel.
    A callra már akkor meg van az odds ha csak ezeket vbeteli(66,10Js),a 10Jo-t biztos dobja preflop. A kérdés, hogy AK, AQ lapokkal mit csinál?
    Könnyen el tudom képzelni hogy AK-t sem 3betel ilyen szituban preflop.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nem tűnik hatalmas fishnek az ellenfél, úgyhogy flopon csak a pikk JTs az a lap, amivel folytatná, és ver minket. És azt preflop elég sokszor dobná is.
    Turnön reraise all in, sok rossz lap jöhet. Mivel nem jött, ezért riveren szintén reraise all in. Egyetlen egy kombó ver minket, ha jobb nálunk, az akkora cooler, mint amikor a fullunkat veri póker.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Miki +1.
    19/16 stattal sokkal gyakrabban lesz kisebb set/két pár nála mint Js10s. A range ellen elöl vagyunk sztem. Mehet a rr ai Tön Ren is.

  8. #8
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Nem feltétlenül egy kombó. Egy komó az a JsTs. Az összes TJ suited ver, amik szintén elképzelhetőek lehetnek, az meg 4 kombó.

    A Te rangedben is gondolkozni kell, ami normális játékos lévén 22-AA, AT+ KJ, KQ UTG-ből.

    UTG emelését callozni UTG+1-ben erőt sugall, de ennek ellenére lehet, hogy nem egy rossz float szitu ez. AKx flopot UTG preflop agresszorként elég gyakran fogsz cbetelni, ászt hitelesen reppelve. De a Te rangednek nagy %-át fogod dobni, ha az ellen calloz flopon, majd turn csekk és bettel elviszi (22-44; 66-JJ; AJ-AT; KQ-KJ) Ellenben bent maradsz AA KK 55 AK AQ lapokkal körülbelül. (Most azt nem veszem, hogy a turn Q hiszem flop callnál még ezt nem tudjuk.) Nem feltétlenül rossz szituáció szerintem ez a floatra.

    + a turn Q nagyon betalálhat JT-knek, amiket szó nélkül kifizetsz azokkal a lapokkal amelyekkel bent maradsz, és ez ennyire mélyen nem rossz IO-sot adhat. Ellenben, ha JT vagy kisebb szet akkor coller szerintem is és be kell tenni.
    Utoljára módosítva: Kubesz0607 által: 2011. 02. 11. 13:16
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  9. #9
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    mikki86, esoember -1. Nem fog blöffölni, nagyon szűk a blöff range-e villainnek.66-ot ki is zárnám, azzal flopon visszaemel. Pre nem fog slowplayelni KK,QQ-val, tehát azok is kizárva. Szolid TAG játékos nem fog KQ,AQ-val turnön raiselni. River value range itt szintén nagyon szűk. Szerintem easy fold.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  10. #10
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mikki86, esoember -1. Nem fog blöffölni, nagyon szűk a blöff range-e villainnek.66-ot ki is zárnám, azzal flopon visszaemel. Pre nem fog slowplayelni KK,QQ-val, tehát azok is kizárva. Szolid TAG játékos nem fog KQ,AQ-val turnön raiselni. River value range itt szintén nagyon szűk. Szerintem easy fold.
    Bluff szerintem is kizárt ebben a szituban. Nem nagyon van olyan kombináció amivel lehetséges a bluff.
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •