Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás NL50 SH JTs, turn TP, river c/r

    Villain egy agrodonk:31/20/6.7
    A flop raise az ellenfélnek szólt. Gyak. any2-val megérte raiselni a donkjait, szinte mindig dobott.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($57.18)
    Button ($51.50)
    SB ($51.25)
    BB ($49.25)
    UTG ($45.20)
    Hero (MP) ($76.20)

    Preflop: Hero is MP with J, 10
    UTG calls $0.50, Hero bets $2.25, 2 folds, SB calls $2, 2 folds

    Flop: ($5.50) 8, 4, 6 (2 players)
    SB bets $3.50, Hero raises $9, SB calls $5.50

    Turn: ($23.50) J (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($23.50) 4 (2 players)
    SB checks, Hero bets $12, SB raises $40 (All-In), Hero ?
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nálam fold. Egy ch/r overbet allin azért elég kemény a riveren, szettet szoktak így csapdázgatni.
    Az, hogy csinál néhány olcsó donkbetet airrel, nem vonja maga után, hogy az egész stackjét behányja középre minden adódó alkalommal.
    Nem tudom milyen partijaitok voltak eddig; ha láttál spewy lépéseket tőle turnön meg riveren is, akkor jó lehet a call, de ha eddig az agressziója kimerült egy flop donk/foldban, akkor szerintem nem érdemes teljes stackkel blöffcatchelni ellene.

  3. #3
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam fold. Egy ch/r overbet allin azért elég kemény a riveren, szettet szoktak így csapdázgatni.
    Az, hogy csinál néhány olcsó donkbetet airrel, nem vonja maga után, hogy az egész stackjét behányja középre minden adódó alkalommal.
    Nem tudom milyen partijaitok voltak eddig; ha láttál spewy lépéseket tőle turnön meg riveren is, akkor jó lehet a call, de ha eddig az agressziója kimerült egy flop donk/foldban, akkor szerintem nem érdemes teljes stackkel blöffcatchelni ellene.
    Milyen range-t állítanál fel villainnek?
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  4. #4
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Ez inkább dinamika függő.
    Floppon sokkal jobb a call mert van némi EQ-d és szélesebb ranget reprezentálsz+ sokszor el fogod tudni vinni a potot turnön és riveren.
    A turnön is bet.
    Mivel turnt xbackelted ezért alulreppeled a handedet. Gyakorlatilag A8,99,TT, vagy. Overpair+al mindig betelni fogsz turnön.
    Szóva mivel alulreppelted a handed ezért ilyen agro mongol sokszor fogja blöffbe fordítani a kisebb pocketeket is meg sok mást mivel busted fd is van.
    Meg ezzel az openpushal semmit nem ad elő. Nálam call, de fontos a history meg a dinamika is.

  5. #5
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez inkább dinamika függő.
    Floppon sokkal jobb a call mert van némi EQ-d és szélesebb ranget reprezentálsz+ sokszor el fogod tudni vinni a potot turnön és riveren.
    A turnön is bet.
    Mivel turnt xbackelted ezért alulreppeled a handedet. Gyakorlatilag A8,99,TT, vagy. Overpair+al mindig betelni fogsz turnön.
    Szóva mivel alulreppelted a handed ezért ilyen agro mongol sokszor fogja blöffbe fordítani a kisebb pocketeket is meg sok mást mivel busted fd is van.
    Meg ezzel az openpushal semmit nem ad elő. Nálam call, de fontos a history meg a dinamika is.
    Elég jól leírtad a dolgokat, én is adnám, semmi értelme az egésznek.

    Egy ilyen flopon egyébként talán feladnám az egészet, csak két overünk van, míg az ő ranget nagyon is eltalálta ez a board és gyakran esik nagyon rossz turn ill. river, lesz jobb szitu is.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Villain range-e flop után 8x+, illetve olyan okosságok, mint 45, 65, stb.
    De riveren ki az, aki ch/raise blöfföl? Tényleg ott állna az airrel, vagy harmadik párral, és azt gondolja, hogy te majd úgyis emelsz a turn checked után, és akkor ő jól kiblöffölhet? Nem nagyon láttam még ilyet.
    A valuerange ellen meg sehol sem vagyunk.
    Meg azért nem egy 90/60-as arc ellen vagyunk, aki a 86o-val akar így profitot maximalizálni...
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2011. 02. 11. 19:47

  7. #7
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Nem ez a std nálam flopon. Ellene ez elég std volt.
    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($57.18)
    Button ($51.50)
    SB ($51.25)
    BB ($49.25)
    UTG ($45.20)
    Hero (MP) ($76.20)

    Preflop: Hero is MP with J, 10
    UTG calls $0.50, Hero bets $2.25, 2 folds, SB calls $2, 2 folds

    Flop: ($5.50) 8, 4, 6 (2 players)
    SB bets $3.50, Hero raises $9, SB calls $5.50

    Turn: ($23.50) J (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($23.50) 4 (2 players)
    SB checks, Hero bets $12, SB raises $40 (All-In), Hero calls $28

    Total pot: $103.50
    Main pot: $103.50 between SB and Hero, won by Hero

    Results:
    SB had 5, 5 (two pair, fives and fours).
    Hero had J, 10 (two pair, Jacks and fours).
    Outcome: Hero won $100.50

    Riveren nincs olyan lap,amit valueból így játszik, tök értelmetlen move. Easy call volt.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Huhh, jó neked
    Tudnád hány 45 meg K4 húzott már le így

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Riveren nincs olyan lap,amit valueból így játszik, tök értelmetlen move. Easy call volt.
    Szép call volt! Csak az nem értem hogy 4 essel miért ne játszhatna így? Nem azt mondom hogy az a jó, de sokszor van olyan hogy semmi értelme az előadásának, de attól még ott van nála. Amúgy tényleg max 4est adnék a kezébe, azon kívül csak air-t.
    Viszont az odds-ot nézve riveren tényleg sima call, nem lesz nála annyiszor 4-es.

  10. #10
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    nice call, nice hand
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •