Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás NL10 SH 3 hand.

    3 leosztas ami miatt csak 1BI-al zartam a napot, pedig lehetett volna negy is. Szoval varom a hozzaertok (szak)velemenyet, hogy legkozelebb tudjak sporolni a check/fold gomb hasznalataval. Koszonom elore is. (vp$ip/pfr/aggr/hand)

    13/11/2.0/99: - submitted 02-12-2011 - 17:08 pm - Poker Hand Replays

    26/9/2.1/145: - submitted 02-12-2011 - 17:14 pm - Poker Hand Replays

    27/23/2.0/340: - submitted 02-12-2011 - 17:16 pm - Poker Hand Replays

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    JJ.vel az a flop ch call az nem túl bátor?

    66: flopon bet ... ---> ... ai mennék.

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    1 hand: preflop 3bet/get it in; így, hogy csak calloltál, nagyon rossz a call flopon. sima c/f.
    2 hand: raise/call flop. így játszva fold river.
    3 hand: pre és postflop oké, turnön nagyobbat emelnék, riveren c/c vagy c/f. talán inkább a c/c-ra hajlok. ellenfélfüggő.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #4
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    1. pre 3betelnék...flop c/f.
    2. flop raise... turn fold, river fold. minden kiegészült, semmit sem versz.
    3. river c/f jó. b/f-ra már nincs tér. nem tűnik valami nagyon agronak, ezért a sd képes handjait mögéd checkeli,mint ahogy a busted drawkat is nagy %-ban, a value handjait pedig megpróbálja kifizettetni,ezért nem tartom jónak a c/c-t.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    sok újat nem tudok hozzátenni, de leírom részletesen a dolgokat.

    1. 3 főnél, JJvel szerintem egyértelmű a 3bet még akkor is, ha sosem ad meg 3betet (ezt meg nem tudhatod mert nincs róla elég hand), fene sem akar overcard-os boardon azon filózni, h most mit kéne tenni, ezt a partit pre 3bettel valószínüleg megnyered. Ha meg már így játszottad, akkor dobd el a floppon, semmi értelme a megadásnak. Ha meg már megadtad és turnon megérkezett a csodakártya nem értem a check/call-t. Először azt hittem, h vmi ultrakonzervatív játékot játszol és riveren is csak megadsz, de ha be akarod rakni, akkor miért nem rakod be turnon? Egyrészt kint van egy FD illetve egy rakás Ász meg 10es lehet a range-ben, amivel lejavulhat. Másrészt ha nem is javul le, egy csomó riveren nem fog lestackelődni KQ meg KJ 2 párral essetleg K10el, amit itt feltehetőleg még szívesen megtenne. Szóval ez így nagyon rossz volt.

    2. Nagyon jó floppot kaptál, de nem olyat ahol helye lenne a slowplaynek. Eleve lenn van a flösshúzó, ami ellen most jó berakni, egy kósza 4esnek alul felül nyitott sora van, illetve 77-JJig köbö az overpárok, amiket feltehetőleg most lestackkelsz egy turn szín vagy ász után viszont már kevésbé. Egyértelműen be kell raknod floppon mindent, ha eldobja dobja el.
    Ha már megadtál turnon nem rossz a call, bár eléggé ráillik a játéka a flössre, ilyen könnyen azért nem dobunk szettet, viszont szerintem itt már nem jó berakni. Riveren viszont szinte minden checkel amit versz, akár a szett is, szóval itt én már a dobást javasolnám.

    3. Pre és floppon korrekt, turnon én is nagyobbat emelnék. 2 húzó is lenn van, egyenlőre nincs okunk azt hinni h hátul vagyunk, szóval vagy emelj rendeset vagy inkább egyáltalán ne emelj, az se lenne annyira rossz szerintem. Ha nagyon erős (ami ugye 33, 55) akkor itt már valószínüleg visszaemel, s még mindig egész olcsón dobhatod. Riveren a check jó, viszont elég nehéz elképzelni h gyengébbel támad. Nyílván lehet besült húzója de ha csak nem hajlamos ilyesmire, nem feltételezném h itt képes berakni mindent, és gyengébb 10est sőt JJt sem hívna itt meg. Note nélkül ezt eldobnám. De szerintem még mindig ebben a partiban hibáztál a legkisebbet, én se tudok riveren sokmindent a kezébe adni. (azt mondanám h az anyádat callozgatsz D4s-el és dobnék)

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás Koszi a valaszokat.

    Na igen az a JJ ai nagy baromsag volt, kicsit megindult a szeker es annyira nem is fajt, de pazarlas volt az teny. De egy nittol nem gondoltam hogy cbetel egy A10-el ilyen flopon.

    Szoval akkor maskor a setesedes utan raise all in, oks.

    A utolso viszont utott fejben, morogtam is De elobb utobb csak meg tanulom, hogy a river hivasok nagy resze nem bloffbol tortenik, foleg nem ai.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •