Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag kempf avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    364

    Alapbeállítás NL20 SH - pp sikertelen float után blocking betet kap

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG jdm32 ($24.14)
    UTG+1 WillHill2 ($28.93)
    CO Hero ($21.32)
    BTN majorace999 ($10.23)
    SB Lisiantu ($23.80)
    BB willvieirarj ($87.12)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is CO
    1 fold, WillHill2 raises to $0.60, Hero calls $0.60, 3 folds

    Flop: ($1.50, 2 players)
    WillHill2 bets $1.12, Hero calls $1.12

    Turn: ($3.74, 2 players)
    WillHill2 checks, Hero bets $2.60, WillHill2 calls $2.60

    River: ($8.94, 2 players)
    WillHill2 bets $2, $2 to Hero ($17)?

    Ellenfél 17/14/2.9 3k hand után. WTSD 24%.

    Azt gondoltam, hogy ezzel a kis bet-tel olcsó sd-t akar. Tehát valószínű valami gyenge K vagy Q van nála. Akkor viszont az én 9-es párom kevés lesz.
    Mi a jó játék itt?

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Magasabb limiteken normálisabb playák ellen ezeket a blockbeteket insta rézelik, mivel nagy gyengeséget mutat és nagy FE, de mivel ez egy mikrós hand egy mikrós ellenfél ellen csak csalódott leszel ha sikerül megadnia egy KJs-el(17/14), az is könnyen lehet, hogy szándékosan egy raiset akar kicsikarni mert nagyon erős. Itt a raiseddel ahogy bigacsiga mondaná a variancia kiugrik a háztetőn.

    Callal tuti nem leszel jó, bár nagyon jó oddsot ad -> fold.

    És próbálj minél egyszerűbb játékot játszani, a float próbálkozás még ok, de utána add fel, egyszerűen nincs szükség hatalmas WP-kre ahhoz, hogy gyorsan átgázolj ezen a limiten.

    (ipokeren sok a nit keress jobb termet. )

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    17/14-et jatszik es utg-ben ul. Sosem fog gyenge K-t, vagy gyenge Q-t mutatni. Turnon nem akart dobni, nem fog riveren sem.... Dobd, mert verve vagy!!!

  4. #4
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    allin vagy fold.
    allin mellett: gyengeséget mutat, könnyen lehet gyenge K, vagy Q, vagy draw amivel összeszedett egy Q-t, és ch/calra játszott turnön, most pedig mutatást akar.
    fold mellett: viszonylag nagy kassza lett építve, FD-s floppon csak calloztál, ezért könnyen rábeszélheti magát a callra, gyakorlatilag egy KQ-t reppelsz. A másik érv, hogy megpróbálhat néha indukálni, bár ezt ebben a formában szerintem elég ritka.

    Összességében ez olyan szitu, amikor szerintem érdemes végig vinni a blöfföt, nyilván növeli a varianciát, és párszor le herocallol, vagy monsterrel trükközik(ez nagyon ritka lesz itt szvsz), de leggyakrabban valamilyen KJ, fd-s JQ, AQ szerű lap lesz nála, amit elégszer fog dobni egy potbetre.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #5
    Fanatikus tag kempf avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    364

    Alapbeállítás

    Szerintem a legrosszabb megoldást választottam: megadtam. Pedig a read-em teljesen jó volt: -et mutatott.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •