Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás NL200 - TPTK, turn kérdés

    $1/$2 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG TNITNI ($53.05)
    CO Hero ($261.70)
    BTN ivoz ($200)
    SB imjubei2 ($182)
    BB pappadogg ($392.60)

    Pre-Flop: ($3, 5 players) Hero is CO
    TNITNI calls $2, Hero raises to $8, ivoz calls $8, 2 folds, TNITNI folds

    Flop: ($21, 2 players)
    Hero bets $14, ivoz calls $14

    Turn: ($49, 2 players)
    Hero bets $36, ivoz raises to $90, $54 to Hero ($203.7)?
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    a 21/14-nek jó széles lesz a coldcall range preflop poziból, úgy hogy a fisht izoláltad.

    a flop és turn játéka KQ-n és szeten kívül semmit nem reprezentál. nem tudom blöffből mivel csinálná ezt, és mit akarna vele eldobatni amit barrellezel. annyira meg talán nem levellingezik hogy a turnön egy gyengébb Kx-et blöffbe fordítson. én dobnám.

  3. #3
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    KQt nem tenném bele a blockerünk miatt, QQval is flatelhet, hogy bent tartsa a fisht. Flatelhet JcTc,AcTc is floppon. Settel is néha csak callolok IP HU, ha tudom h nem szoktál TPGK,TPTKval stack offolni.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KQt nem tenném bele a blockerünk miatt,
    akkor a 44 55 lapokat is kivehetjük, azokat meg az asztalon lévő két lap blokkolja

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flatelhet JcTc,AcTc is floppon.
    ha preflop 10% körül coldcalloz akkor az 132 lapkombináció, a JcTc, AcTC meg 2.

    peace

  5. #5
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor a 44 55 lapokat is kivehetjük, azokat meg az asztalon lévő két lap blokkolja
    Nem azt mondtam h nem lehet QK...


    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha preflop 10% körül coldcalloz akkor az 132 lapkombináció, a JcTc, AcTC meg 2.
    peace
    132lapkombinációval nem fog floppon calloni és turnön meg raiselni. Nem szeretek lapokban gondolkozni, de itt nagyon szűk a value és a semi-bluffraise range.
    KQ-t reppel, de elég agró ahhoz h semi-bluffből is raiseljen.

    Szóval szerintem jó lehet a call és blank riveren ch/c, de fold is opció. A dinamika is fontos szerintem ebben az esetben és a history.
    Utoljára módosítva: Roleks által: 2011. 02. 17. 14:26

  6. #6
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    53 wwsfnek az életben nem dobok semmit
    A játék az nem játék...

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Tori +1

    Úgy látom elég aggro postflop.
    Egy call után meg elég szar helyzet előtt állunk oop riveren mivel egy check után biztos, hogy pusholni fog.
    Fontos a dinamika, read de ha callolunk turnon és jön egy blank river akkor river is c/c.
    Tehát vagy fold, vagy call de akkor blank river is call szvsz!

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    ha itt nem dobunk akkor mindenképp bekerül a pénz, ha máshol nem a riveren. így 405-be kell 142-t megadni, 35%. ha háromból egyszer hülyéskedik, akkor BE. az zavar hogy a draw lapjait inkább a flopon raiselné, illetve kinézi-e belőlünk hogy eldobunk itt egy K-t? (azért K-t elég hitelesen reprezentálunk.) vagy szerinte barrellezhetünk-e itt airral és egy nagyobb semmit akar velünk eldobatni?

    amúgy a véleményem pont nem számít (alig játszom 6maxon) de érdekelne hogy mi a std itt.

  9. #9
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha itt nem dobunk akkor mindenképp bekerül a pénz, ha máshol nem a riveren. így 405-be kell 142-t megadni, 35%. ha háromból egyszer hülyéskedik, akkor BE. az zavar hogy a draw lapjait inkább a flopon raiselné, illetve kinézi-e belőlünk hogy eldobunk itt egy K-t? (azért K-t elég hitelesen reprezentálunk.) vagy szerinte barrellezhetünk-e itt airral és egy nagyobb semmit akar velünk eldobatni?

    amúgy a véleményem pont nem számít (alig játszom 6maxon) de érdekelne hogy mi a std itt.
    - egyáltalán nem biztos, hogy riveren betolná a maradékot, túl sok fe-je nincs, és azért senki sem szeret 40bb-t csak úgy elherdálni, szóval vszeg draw, air lappokkal checkbackelne, legalábbis ritkán menne ai.
    - k dobást persze hogy kinézi, ps nl200on azért nem tp-t soha nem dobok szintű regek vannak
    - én úgyvettem észre, hogy elég gyakori a flop call, turn raise line drawval, én is szeretem így játszan a huzóimat, persze ez nagyban szituáció függő
    - Q egy kifejezetten jó barrel lap, én szinte mindig hívni fogok, nála sem csak kx+ lehet, sőt

    Egyébként köszönöm a kommenteket. Betoltam, 55-t mutatott, egy ennyire agro reg ellen alapvetően standard szvsz.
    A turn call nálam nem opció, szerintem ez ilyen stackméretek mellett inkább push or fold, mivel riveren nem érez majd fe-t, illetve drawkkal is kommitálta már magát, air ellen viszont nem nyerünk ígyse, úgyse pénzt.

  10. #10
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Normál esetben ennyire aggro player ellen call, c/c-t játszanék, de elég fura, hogy csak 90-ig raiselt. Pont nem committed, mintha azt akarná, hogy azt hidd, van fe-d. Másrészt ha draw-val raiselné a turnt, akkor lehet, hogy nagyobbat emelne inkább.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •