Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Adminok pókerútja, s egy cikk

    Már korábban felvetettem, hogy Ti mikor mutatkoztok be? Bár az elmúlt időszakban lett némi sejtésem a dolgokról, de akkor is szívesen olvasnám.

    Ez egyrészt azért jutott eszembe újból, mert nézegettem egy most készült pókeres oldalt, s ott ezzel indítottak. Aki kicsit képben van, gondolom nem árulok el titkot, hogy az RTL klubon játszódó vetélkedőműsor nevéhez kisértetiesen hasonló oldalról van szó.

    A másik dolog, ami eszembe jutott, hogy elolvastam egy cikket ott, s bár a mennyit emeljünk sorozatban van erre utalás, de itt is lehetne egy bővebbet írni, akár matematikailag is alátámasztva, ez pedig a 3betekről szól. Pontosabban arról, hogy ne csak QQ+, AK-val 3beteljünk, és hogy miért. Nekem ez újdonság, logikusan hangzik, s módjával biztos alkalmazni is fogom, idáig max. méregből csináltam .

    Remélem nem gond, hogy ezt leírtam, ha igen, akkor please delete.
    Az se titok, hogy nem itt kezdtem a pályafutásom, de el kell mondjam, hogy már jó ideje ez az általam leggyakrabban látogatott ( nem csak pokeres) oldal. Nagyon "családiasnak ", segítőkésznek érzem a fórum hangulatát, s mégegyszer köszönök mindenkinek mindent

  2. #2
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon "családiasnak ", segítőkésznek érzem a fórum hangulatát, s mégegyszer köszönök mindenkinek mindent
    Szerintem is ez a legfőbb vonzereje ennek az oldalnak.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #3
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is ez a legfőbb vonzereje ennek az oldalnak.
    Szerintem is

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Szerintem is nagyon családias... az is tetszik benne hogy a nagyobb játékosok is megnézik bárki akár egy nl 10 játékát is... Nah meg a ***** jó akciók. Most már a pokerakademia a kezdő oladlam.
    Utoljára módosítva: trankus által: 2007. 12. 13. 18:15

  5. #5
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egyrészt azért jutott eszembe újból, mert nézegettem egy most készült pókeres oldalt, s ott ezzel indítottak. Aki kicsit képben van, gondolom nem árulok el titkot, hogy az RTL klubon játszódó vetélkedőműsor nevéhez kisértetiesen hasonló oldalról van szó.
    Kerhetek nezoi segitseget? Melyikrol van szo?
    Koszonom, mar megtortent!
    Ahogy nezegetem, sok viz fog meg lefolyni a dunan, amig a "mi" oldalunkhoz fel tudnak zarkozni...

    Amugy nekem is a pokerakademia a kedvencem, eljetek sokaig es osszatok az okossagot...
    Utoljára módosítva: Godmode által: 2007. 12. 14. 01:50

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •