Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (61) összesen
  1. #1
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás HU ellenfelet keresek...

    Ahogy a címben is olvasható, várom azon vállalkozó szellemű játékosok jelentkezését, akik szeretnének egy jót heads-upozni.

    Az okok a követezők. Bár nagyon szeretnék sokat hu-t játszani (sőt szinte csak azt szeretnék), de erre nincs lehetőség, mert a regek nagy többsége nem áll ki másik regulárral. Tény és való, hogy nem mindig +ev és jobban megéri várni a fishekre. Én viszont nagyon szeretem az ilyen hu csatákat. Nem unalmasak és jó lehetőség a tanulásra. Arra is kíváncsi vagyok, hogy mennyire jöttem ki a gyakorlatból, hiszen már több mint fél éve nem játszottam komolyabban hu-t jó játékos ellen.

    Természetesen nem az a célom, hogy pénzt nyerjek a jelentkezőktől, hanem a gyakorlás, ezért lehetőség van arra, hogy a nyertes fél a nyereményt a meccs végén visszautalja a vesztesnek. Persze aki pénzre menő játékot szeretne, azt sem utasítom vissza. Az első opció nyilván csak annak a jelentkezőnek áll fent, akit ismerek valamennyire, vagy valamelyik ismerősöm ismeri.

    Négy teremben van lehetőség játékra. PS, FTP, Everest, iPoker. Everesten és iPokeren 3/6 a legmagasabb tét, amin játékot vállalok, PS-en és FTP-n nl50, esetleg 100, ha később visszautaljuk a nyereményt. NL Holdem cashgame-ről van szó, bár kisebb téten mehet PLO is. Minimum asztalszám 3 db. Időtartam lehetőleg legyen legalább egy óra. Felső korlát nincs.

    Jelentkezzetek minél többen. Jó lenne sokféle stílus ellen játszani. Jelentkezni itt a topikban, pm-ben, vagy aki ismer, annak bármilyen egyéb módon lehet. Akár már ma délután indulhat az első meccs.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  2. #2
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Én jelentkezek, de csak mikrolimiten vállalnám....:S
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #3
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én jelentkezek, de csak mikrolimiten vállalnám....:S
    Mikró nem gond.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  4. #4
    Tag Rajon8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 23.
    Hely
    Pest megye
    Hozzászólások
    108

    Alapbeállítás

    Üdv !
    Nem ismerjük egymást és nem is nagyon vagyok aktív itt, de ez most érdekelne! Ftp -n játszom NL200-600-n ,de persze veled csak és kízárólag kisebb téten vagyok hajlandó megmérettetni
    Ha téged is érdekel írj nyugodtan privátban..

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Valamelyik nap felőlem mehet NL50en ftp-n, majd írok privit.

  6. #6
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Rajon8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv !
    Nem ismerjük egymást és nem is nagyon vagyok aktív itt, de ez most érdekelne! Ftp -n játszom NL200-600-n ,de persze veled csak és kízárólag kisebb téten vagyok hajlandó megmérettetni
    Ha téged is érdekel írj nyugodtan privátban..
    Pm ment.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    benne vagyok. ha összejön egy-két 200+ regulár elemezheténk egymás játékát. mindig érdekelt hogy az ellenfelek milyennek látnak engem.

  8. #8
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    benne vagyok. ha összejön egy-két 200+ regulár elemezheténk egymás játékát. mindig érdekelt hogy az ellenfelek milyennek látnak engem.
    Ok, mikor érnél rá? Az elemzésben benne vagyok.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    most is gép előtt vagyok. pm ment.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Full Tilten engem is érdekelne a dolog. A visszautalós változat
    Üdv.

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •