Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás AA maniac ellen 3 bet pot oop

    weaktight | Hand Poll | AA - $1/$2 No Limit Holdem


    srác 46/37
    agr freq 40/50/25

    lehet ezt még itt szorni? flopon ch/raiset akartam játszani hátha tulértékeli a lapját. illetve nyitást vártam. Turnon ugye nem sok minden változott de itt már azért védenem kellett a handet jobban, érdekelne a véleményetek, köszi.

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    preflop nagyobb 3bet, kb 4.4-5$-ig. flopon b/c-oznék, így, ahogy ment turn allin.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    kreatív megjátszás
    ha volt valami note-od, hogy a kihagyott cbetet több utcán bünteti, vagy megőrül a gyengeségre, akkror lehet jó, de én mindenképp végighívnám, már csak az FD miatt is, vagy esetleg a cbet után checkelnék, ha sokat floatol 3bet potban.
    Így hogy alulreppelted a lapod, nem tudnám dobni, nem is kell szerintem, elkezdhetett wp-zni, K-val is megcsinálhatja talán... a pozíciónk miatt itt rátolnám, mert a rosszabbakkal checkelni fogja a rivert, itt viszont még megadhat, + van lent pár draw.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    Tag murphy66 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Azért nem jó a flop c/r, mert ez a flop téged sokkal inkább eltalál mint az ellenfeled és ennek megfelelően az airjeiddel is betelni fogod a floppot, tehát az erős kezeiddel is nyitnod kellene.

    A turnön én is betenném, de véleményem szerint a flop b/c >>>>> c/r.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    igen bet télleg jobb lehetett volna igy utolag valoszinü királlyal ugyis fizet,de az előző partikban végig bet/bet /bet lineokat produkált, néhány körrel ezelőtt viszont megfogták egy blöffjét 43o val
    lehet ezért most visszavett.
    Pre természetesen nagyobb raise kellett volna ,minden bizonnyal félrenéztem.
    nem volt amugy sok handünk de minden szarral ekkorát raiselt pre

  6. #6
    Tag murphy66 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen bet télleg jobb lehetett volna igy utolag valoszinü királlyal ugyis fizet,de az előző partikban végig bet/bet /bet lineokat produkált, néhány körrel ezelőtt viszont megfogták egy blöffjét 43o val
    lehet ezért most visszavett.
    Pre természetesen nagyobb raise kellett volna ,minden bizonnyal félrenéztem.
    nem volt amugy sok handünk de minden szarral ekkorát raiselt pre
    Ezek olyan információk, amiket érdemes a handhistory mellé leírnod az első posztban, ha jó hozzászólásokat szeretnél

    Ezzel együtt nálam a flop még mindig bet, mert egy ilyen aggro ellenfél, azt gondolom, hogy legalább olyan gyakran fog a betre visszajátszani mint a checkre.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •