Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (41) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Range-re tevést segítő szoftver. Létezik?

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás Range-re tevést segítő szoftver. Létezik?

    Most eljutottam arra a szintre, hogy elkezdett érdekelni parti közben, hogy mi lehet a másik kezében.

    Idáig úgy működtem, hogy bele se mertem gondolni, hogy mivel adhatta meg az emelésemet flopon-turnon, akárhol, meg időpocsékolásnak is éreztem, mer előbb-utóbb úgy is tájékoztat az illető, hogy mennyire vagyok hátul a partiban, minek agyalni rajta? :-D

    Kicsit leegyszerűsítettem, de kb. ennyi volt a range-re tevésre fordított energiám.


    Ezen picit változtatni szeretnék, hogy parti közben is súlyozgassam azér, hogy egy feltételezett range ellen mennyire lehetek elől adott boardokon, hogy a passzolásom-emelésem ne a megérzéseimen múljon, hanem legyen ott egy érték, hogy körülbelül 60:40, és profitot termel, ha adott utcán emelek.

    Na most lehetne azt, hogy ha elkezdődik egy parti, akkor villámgyorsan stove-ozgatni kezdtek. Megbecsülöm, hogy adott pozícióban mi a range-e, sziporkázva beütöm az én kombinációmat, majd a flop lapjait, turnon kiszedegetem amivel nem adhatta meg az emelést, megint értékelek, és így tovább. Probléma, hogy erre nincs időm. Kellene valami hud erre, mintegy automatikus stove, ami a vpip/raise alapján csinál egy range-t, amit módosíthatok, és parti közben közli velem mennyit változott a helyzet.

    Ismertek ilyen szoftvert?

    ****a lenne látni valami grafikus cuccot, ami megjeleníti a range-t, vörösen villognak a veszélyes kombinácók, zölden azok amiket verek, mellete a %-ok, aaaah. Édes álomkép.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ez ugye komoly, mert viccnek durva lenne?
    S0nnyB1ack likes this.

  3. #3
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Brain+Experience
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez ugye komoly, mert viccnek durva lenne?
    Szerintem adja magát, hogy beépítsenek egy holdem manager jellegű hud mellé egy ilyen range-re tevést segítő cuccot is. :P :P
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Brain+Experience
    Jó, most azt az esetet vizsgáljuk, amikor mindez nincs.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #6
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó, most azt az esetet vizsgáljuk, amikor mindez nincs.
    Kész Meghaltam
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  7. #7
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Én kis mustárral eszem a réndzsret szoftver nélkül.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  8. #8
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Epic

  9. #9
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    akkor már az optimális betsizingot is beállíthatná a progi, meg a gombot is megnyomhatná helyettünk
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #10
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás


Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •