Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (52) összesen

Téma: Point Poker

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hely
    velence
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás Point Poker

    Üdv!

    Tapasztalatok, vélemények a teremmel kapcsolatban? Leginkább NL SH Cg érdekelne nl10-nl20 között.

    Point Poker terembemutató >>

  2. #2
    Lelkes újonc Jackson333 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Regisztráltam a terembe az akadémiás linken. Érdeklődnék, hogy a FD bónuszt hol lehet nyomon követni mert én sehol nem találom.
    Fd bónusz mellett a rakeback-re is lehet jelentkezni?

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    A szoftverrel elégedett vagyok, java alapú, a sebessége teljesen rendben van, gond nélkül megy a 12-14 asztal még a kis netbookomon is. A SNG felhozatal sztem elég gyér, egyedül a superturbo az, amire folyamatosan lehet regelni, a többi nagyon lassan telik meg.

    NL10-20-on természetesen vannak halak, mint mindenhol, de a rakeback, és promók miatt még ezen a limiten is egész sok a sokaszatlos reg, legalábbis sztem. Máshol gyengébbnek tartom a mezőnyt.

    Igen, kapsz rakebacket is a FD bónusz mellett. Ha az alap 30 %-ra vagy jogosult, nem a sávosra, akkor jelentkezned sem kell rá (FD bónuszra sem). A nyomon követés úgy a legegyszerűbb, hogy megnézed hány VIP pontot termeltél. Mivel 20 pont szabadít fel €1 bónuszt, ezért VIP/20 az FD bónuszod.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 01.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy ha nem sikerül az egész FD bónuszt kijátszani a 30 nap alatt, akkor bukó az egész, vagy a megszerzett részt kifizetik?

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    A megszerzett részt kifizetik, kb. 48 órával a lejárat után.

  6. #6
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Egy dolgot nem tudtam megszokni amikor itt játszotta.
    Nézegetem a lobby-ba az asztalokat találok egy jót, rákattintok, hogy fel tudjak iratkozni, de folyamatosan "ledob" róla. Gondolom aki itt játszik annak nem kell jobban megmagyarázni, hogy mi ez. Van erre valami módszer ahol ezt ki lehet kapcsolni vagy valahogy megszüntetni? Engem alapból tiltre tesz már ez.

  7. #7
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    senki nem tud erre a problémára megoldást?

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Gondolkozok hogy befizetek ide 80-100 euró körüli összeget de előtte lenne pár kérdésem. A RB mikro limiten mennyire kijátszható?? Mennyien szoktak kb játszani itt??(egyszerre hány asztal fut). Melyik a legkisebb limit itt ahová belehet ülni??? A befizetési bónusz az egyből jóvá íródik vagy azt ki kell játszani??

    Köszönöm ha válaszol a kérdéseimre valaki további jó játékot.

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy dolgot nem tudtam megszokni amikor itt játszotta.
    Nézegetem a lobby-ba az asztalokat találok egy jót, rákattintok, hogy fel tudjak iratkozni, de folyamatosan "ledob" róla. Gondolom aki itt játszik annak nem kell jobban megmagyarázni, hogy mi ez. Van erre valami módszer ahol ezt ki lehet kapcsolni vagy valahogy megszüntetni? Engem alapból tiltre tesz már ez.
    Sajnos erre nincs megoldás sztem, ratyin van megcsinálva. De átérzem a helyzetet, nagyon tudom rühellni, hogy egérzsonglőrnek kell lennem ahhoz, hogy beüljek egy általam kinézett asztalhoz

    Idézet steven89x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Gondolkozok hogy befizetek ide 80-100 euró körüli összeget de előtte lenne pár kérdésem. A RB mikro limiten mennyire kijátszható?? Mennyien szoktak kb játszani itt??(egyszerre hány asztal fut). Melyik a legkisebb limit itt ahová belehet ülni??? A befizetési bónusz az egyből jóvá íródik vagy azt ki kell játszani??
    Nem nagyon vagy képben, olyan termet sztem nem találsz, ahol "egyből jóváíródik a befizetési bónusz", ilyen nincs. Persze hogy ki kell játszani.

    Micron nem fog sok kijönni belőle, főleg hogy csak egy hónap van rá. Mondjuk NL10-en 100k hand alatt úgy $100 pörög ki belőle, vagy annyi sem. NL4-en meg semmi értelme FD bónusz meg RB miatt játszanod itt sztem.

    NL4 a legkisebb CG asztal. FR-re ne számíts, azokon nincs élet. Micro SH egész jó, NL10-ből a legkevesebb, amit futni láttam, az is 15-20 asztal lehetett, a legszarabb időpontban.

    Ha van még kérdés, csak nyugodtan.

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat. Eurós teremt keresek és ezen gondolkozok meg az InterPoker és a Heaven-en . Valamelyikről még van tapasztalatod ?

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •