Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás nl10sh QQ vs limp/raise

    Sajnos a HM-ben nem találom a hand-et, pedig tegnap az utolsók egyike volt. Miért lehet ez??
    Így infót csak annyit tudok, amire emlékszem: a srác 42/4-es 100+ hand alapján

    NL10 5 handed
    BB: 3,5$ (kb 31/3)
    Villain UTG: 15$
    Hero CO: 38$

    Preflop:
    UTG limp 0.1$, Hero raise 0.4$, 2 folds, BB call 0,4$, UTG raise to 3$, Hero ???

    (szerintem a pozíció miatt itt call a legjobb megoldás, tehát Hero call, BB fold)

    Flop: pot 6,45$
    UTG raise 6,45$, Hero ???

    Kérdésem tehát a preflop és postflop játék, köszi!
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  2. #2
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    42/4 100+ hand alapján nem sok stat, de annyira tipikus AA megjátszás ez, hogy kövezzetek meg érte, de én itt pre eldobtam volna a QQ-t.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  3. #3
    Fanatikus tag Magyarfiu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 09.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    3 betről nincs infó? Mindenesetre a 4-es PFR nem sejtet jót, jó a dobás szerintem preflop.

  4. #4
    Fanatikus tag VWRoli avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Én itt eldobnám, amíg nem látom, hogy sokat limp/r-el addig AA KK-ra teszem.
    "A férfiak szembesülnek a valósággal, a nők nem, ezért kell a férfiaknak inni."

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    köszi az eddigi hsz-eket.

    komolyan preflop fold a konklúzió? eléggé weak, de persze van logika (bennem is felmerült). Ellenérvem viszont az volt, hogy 150bb van előtte én meg mögötte. Így nézve, hogy setmining lett végül a terv?

    ui: persze flopon dobtam, ott már csak AA,KK-t reppel
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    ha ilyen flopon eldobod a QQ.t akkor biztos erős rided volt. inkább pre dobnám mint ezen a flopon.

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha ilyen flopon eldobod a QQ.t akkor biztos erős rided volt. inkább pre dobnám mint ezen a flopon.
    +1
    de én se szoktam dobni pre, kicsit deep lenne, vagy kisebbet 3betelt volna, akkor bőven lenne odds a setre, mert ezek után 90%ban stackelődnek a fishek.
    Így inkább pre fold, bármennyire is weak.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Igen ez mondjuk igaz,h ha ilyen erős readed volt akkor már preflop is 2 outra adtad meg.
    a 4es PFR elég aggasztó. De én itt még a JJ TT szerű lapokat is belevennék a range-ébe. Esetleg AKs.

    Az a baj,h ha most megadod akkor turnon bekerül. Aztán találd ki,h AA vagy JJ

  9. #9
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 4es PFR elég aggasztó. De én itt még a JJ TT szerű lapokat is belevennék a range-ébe. Esetleg AKs.
    TT, JJ szerintem sosem limp/3betel, vagy ha igen akkor be is pusholja. általában ez KK, AA, néha AK, csak AK-nál is az a baj, hogy a flopon ész nélkül potbetel vele, még 7-es magason is. úgyhogy inkább pre fold, hiába weak.

  10. #10
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Abdul87HU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a HM-ben nem találom a hand-et, pedig tegnap az utolsók egyike volt. Miért lehet ez??
    Nem zártad be túl korán az asztalt esetleg? Régen jártam úgy starson, hogy véletlenül korán zártam be, és még nem mentette el a HH-t. Igazából egyéb oka nem nagyon lehet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •