Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (54) összesen
  1. #1
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás FeketeS MTSNG leosztásai, és fejlődése

    Sziasztok!

    Nagyon csapongóan játszottam az elmúlt pár hónapban, és ezen változtatni szeretnék. Úgy érzem egy ilyen topic lenne a legjobb, hogy fegyelmezetten játsszam ezt a típust. A tippeket fejlődésre várom bármikor, de ha van kérdés, megpróbálok rá válaszolni én is.

    Ma már indítottam is egy sessiont, ha vége, jövök egy statisztikával, és tapasztalatokkal.

  2. #2
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    na mi volt?

  3. #3
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Az utolsó leosztás után annyira ideges voltam, hogy inkább nem írtam meg a bejegyzést

    Lejátszottam 5 db 11+1$-s 180-ast, és 3 7+0,70$-st
    Lett egy 1x. helyem, és egy 7. helyem a 12$-kon.
    A 12. helyem egy 40k-s pot után AK vs 97, a 7. pedig 60k-ért AQ vs KQ...
    De végig szétszivatott a PS, úgyhogy sok esélyem nem volt. Így is kb. nullszaldós lett. A mezőny szerencsére elég gyenge, bár jó sok szikla játszik, de tőlük könnyű lopni, és jó lapot dobni legalább, semmi fantázia nincs a játékukban.
    Az FTP-n 4 6+0,50$-st, és 2 12+1$-st játszottam ITM nélkül, itt is hasonló a mezőny.

    A szivatástól eltekintve tetszik a játékforma, ma folytatom.
    Egyébként van még valaki, aki ezeket játssza?

  4. #4
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    nem játszottam túl nagy mintát belöle de azt vettem észre hogy a középszakaszban nagyon sokan nem kapcsolnak hogy milyen gyorsan emelkedik a vak,olyankor kell őket szétrabolni mert nem reagálnak rá olyan gyorsan...

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Néha én is tolok ftp-n KO-s sng-kat. Tényleg borzasztó a mezőny.

  6. #6
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Megtört a jég, sikerült nyerni egyet
    7+0,7$-s PS 180 fős 352$-ért. Elég peches session volt megint, de így nem panaszkodom

    Valakinek van valami ötlete, hogy a HM miért csak az FT-ket kezeli?
    Minden szűrő jól van beállítva, pontosabban nincs beállítva semmi szűrő, szóval gond nem lehet vele.
    Utoljára módosítva: FeketeS által: 2011. 03. 15. 17:16

  7. #7
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Nha, sok kitérő után megint ide lyukadtam ki. Nem bírom egyszerűen az SnG-ket. Egyszerűen nem nekem valók. Nem tud ösztönözni az 1. hely, és a győzelem, csak arra tudok gondolni, hogy ne bukjak. Hiába próbálkozok bármivel, mindig az MTT-nél lyukadok ki. Nem tok mit csinálni, ez az én műfajom.

    2 napja újrakezdtem tehát ezeket. Egy sessionben 18-25 asztalt nyitok. Van köztük 3R, 8$, 15$, és 35$-s is. Mellettük még pár MTT, főlegg turbók mennek.

    Az első nap brutális volt, nyertem egy 15$-st, és 2. lettem egy 3R-on. A második nap szintén nyertem egy 15$-st. Így egy elég durva DS-t hoztam egálba, sőt pluszba, szal valszeg maradok ezeknél. Van még aki ilyeneket játszik, vagy ismer vkit, aki ilyeneket tol komolyabban?
    Szándékozok majd feltenni összegézeseket sessionökről, ha van rá igény.

    A hihetetlen hotrun mellett azért úgy érzem nagyon-nagyon rossza mezőny, tehát nekünk nagyon jó
    Azért csak a szerencse nem elég 3 HU-hoz 30 tornán belül, és nem vagyok egy hibátlan playa, bőven vannak leakjeim, de a mezőny nagy részével így is simán fel tom venni a versenyt, sőt néha tátott szájjal figyelem mi megy az asztaloknál.
    Utoljára módosítva: FeketeS által: 2011. 06. 08. 20:13

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    "Egy sessionben 18-25 asztalt nyitok. Van köztük 3R, 8$, 15$, és 35$-s is. Mellettük még pár MTT, főlegg turbók mennek."

    Ezek 180 fős sngék starson?

  9. #9
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Egy sessionben 18-25 asztalt nyitok. Van köztük 3R, 8$, 15$, és 35$-s is. Mellettük még pár MTT, főlegg turbók mennek."

    Ezek 180 fős sngék starson?
    Igen, ezek mind 180 fősök.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezek mind 180 fősök.
    Én is ezeket kezdtem el tolni, egyre több reg van, én kapásból vagy 10et tudnék mondani. (szóval ennél jóval több is játszhat, de még így is +EV)

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •