Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (80) összesen
  1. #1
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás Szoba bicikli vasarlas

    Az elmult 1 evben elegge meghiztam, kb 40-45 kg-t pakoltam fel magamra(persze nem izomban) es ezert mielobb leszeretnek fogyni(mar voltak sikertelen probalkozasok)

    Gondolkodtam, hogy mikent lehetne leggyorsabban lefogyni es szobabicikli vagy eliptikus trainer vasarlason gondolkozom. Ebben kernem a segitsegeteket. Mar egy csomo helyen nezelodtem a neten, de nem tudom igazan eldonteni melyik lenne a jo vagy az, hogy milyen szempont alapjan valasszak.

    Az a lenyeg, hogy nagy teherbirasunak kell lennie (kb 150-160kg-t birjon), nem kell sok funkcio, tudjak szallitani daniaba es magas legyen az ules allithatosag mert 203 cm vok es hosszu labaim vannak.Ar olyan 700-800 dollarig mehet, de ha kicsivel tobb azon mar nem fog mulni.

    A masik dolog amin gondolkoztam, az az eliptikus trainer(a baratok koztben is azzal probalnak fogyni, szal rossz nem lehet). Sztem az jobban megmozgatja a testet, csak az a bokkeno, hogy a terhelese az egyiknek sincs 150kg, ilyen 130kg a max.

    Az mennyire gaz, ha mondjuk egy szobabiciklinek a maximalis teher birasa 130kg, es en a felett vagyok?Sokat szamit?

    Szamitok valaszokra! Koszi

    ui:Aki taplalkozasi tanacsokat tudna adni vagy kicsit beszelgetni az eletmod valtasrol az vegyen fel skype-ra(danfiu1)
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2011. 03. 23. 05:58

  2. #2
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    shop.buildre.hu szállít dániába is egész korrekt áron (ráadásul ha jól látom 200k feletti rendelésnél elengedik a szállítási költséget). én a futópadokat jobban szeretem, valahogy szabadabbnak érzem magam, mint egy eliptikus tréneren vagy szobabiciklin, ráadásul lightozni sem lehet annyit, mint az utóbbin (de az is lehet, hogy csak azért érzem így, mert egyszer anno riper erre állított rá és ezt szoktam meg).

    viszont nálad tuti óriásgáz van a kajával, inkább az lesz a gond, azon biztos, hogy sokat kell változtatni, magában a sport nem elég. szerintem a fogyás kb. 80%-ban a kaján múlik, csak a maradék a sport.

    ha gondolod segítek, nem egy nagy ördöngösség lefogyni, csak el kell határozni és tartani magad a tervhez.
    less qq more pewpew!

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    nekem a gyogytonasz az eliptikus trainert ajanlotta, a futopadhoz kepest, mert jobban kimeli az izuleteket. (bocs nincs ekezet). De ha nem birja... Nekem az ocsem azt vezette be, hogy csak biciglizes kozben nezett tevet. Neki nagyon bejott, lement a sulya harmada egy fel ev alatt....
    Mernokkent a biciklire meg azt mondom, hogy masszivan tultervezik, azaz a 130-at akkor is birja, ha allva tekersz 1000el

  4. #4
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem a gyogytonasz az eliptikus trainert ajanlotta, a futopadhoz kepest, mert jobban kimeli az izuleteket.
    Sztem ez a futás - ízületek dolog kicsit túl van misztifikálva. Egy normális cipő kell és nem lehet probléma, napi 20 perc/fél óra futással kizártnak tartom h tönkremenjenek az ízületek akár "mezei" cipőben is. Személy szerint inkább padot vennék, bár a lényeg a mozgás.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Kizárt,hogy egy szobabiciklivel gyors fogyást érj el szvsz.

  6. #6
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem ez a futás - ízületek dolog kicsit túl van misztifikálva. Egy normális cipő kell és nem lehet probléma, napi 20 perc/fél óra futással kizártnak tartom h tönkremenjenek az ízületek akár "mezei" cipőben is. Személy szerint inkább padot vennék, bár a lényeg a mozgás.
    a gond a futassal az, hogy szerintem nincs olyan cipo amit futasra terveztek 150 kilos emberre (de lehet, hogy tevedek). es futni ennyi tulsullyal nem lehet. en anno 130+ kilosan megprobaltam, 2 percet sem birtam. viszont egy lassu aerobbol barki megcsinal egy-egy orat mar kezdesnek is
    less qq more pewpew!

  7. #7
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem ez a futás - ízületek dolog kicsit túl van misztifikálva. Egy normális cipő kell és nem lehet probléma, napi 20 perc/fél óra futással kizártnak tartom h tönkremenjenek az ízületek akár "mezei" cipőben is. Személy szerint inkább padot vennék, bár a lényeg a mozgás.
    Ezzel nagyon vigyázni kell, pláne, ha túlsolyos személy kezd el rendszeresen futni. Az a +40-50 kg nagyon sokat számít a boka és térd izületeknél.

    Szerintem a kajáról beszélj valakivel, mert ilyen rövid idő alatt ez a 40+ kg sok. Nagyon is. Vércsoport diétát tudom ajánlani. Emellé kellene egy rendes kardio terv Neked. Ne költs szobabringára, költsd a pénzt inkább egy személyi eddzőre, aki segít lefogyni. Itthon 2 K HUF 1 óra.

    Peace
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Orang3J3ws99 +1.

    Még annyit hozzátennék, hogy a mindenféle Norbi update, meg hasonló baromságoktól tartsd távolt magad mert semmit sem ér. Fogyni csak diétával lehet, meg kardió edzéssel.

  9. #9
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel nagyon vigyázni kell, pláne, ha túlsolyos személy kezd el rendszeresen futni. Az a +40-50 kg nagyon sokat számít a boka és térd izületeknél.
    Peace
    Mondjuk a nagy túlsúly felett átsiklottam, így már valóban elgondolkodtató.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  10. #10
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a nagy túlsúly felett átsiklottam, így már valóban elgondolkodtató.
    Sajnos komoly sérüléseket lehet összeszedni és persze nem az a cél. Én tényleg az étrend + kardio + személyi e. mellett vok.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •