Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás Pénz levétel Visara

    Eddig mindig Visára vettem le a pénzem, de olyan nagyobb összeget egyszerre még nem vettem le. 700 K forintnyi összegnél érdemes azzal foglalkozni, hogy két részletbe vegyem le, vagy nem foglalkozik ilyenekkel az OTP?

  2. #2
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eddig mindig Visára vettem le a pénzem, de olyan nagyobb összeget egyszerre még nem vettem le. 700 K forintnyi összegnél érdemes azzal foglalkozni, hogy két részletbe vegyem le, vagy nem foglalkozik ilyenekkel az OTP?
    Én úgy tudom 1-2 millió Ft felett nézik. De ha nem sürgős akkor talán jobb 2 részletben, biztos ami biztos
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Valaki pontos összeget nem tud,hogy a bankok (főleg az OTP)mennyitől nézi, vagy értesíti az Apehet, vagy bármi ilyesmi? Azt tudom, hogy ilyen 400 K körüli utalásokkal eddig nem volt gond, a 7-800 K is belefér még?

  4. #4
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Erre én is kíváncsi lennék! Hogy milyen összeget jelez az apehnak?

  5. #5
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Hát nekem azt mondták többen is hogy 200K HUF felett nézik,igaz ez kb fél éve volt..nem tudom hogy azóta változott e vagy lehet hogy ez is rossz infó..vmelyik fórumon olvastam még..

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    elméletileg 250K felett kell jelentést tennie a banknak. Gyakorlatilag nem mindig tesz. A pénzmosás miatt , terror szervezetek miatt, bla bla. tehát 1200$ körül utalj ki szerintem egyszerre. Abból semmi gond nem lehet.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Nem lenne egyszerűbb egy Moneybookers + Mastercard, vagy Neteller + Mastercard combo?

    És akkor semmilyen pénz nem jelenne meg a számládon...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •