Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás EUNHOBAE 200BI 31 nap alatt nl200-on

    reszletek itt megtalalhatok:

    Two Plus Two Poker Forums - View Single Post - 40k/month @ 200nl full ring prob bet interest thread

    aki akar ra fogadni rajtam keresztul tud, srac rendre limp shove-ol barmilyen part es AQ AK-t preflop 100bb deep. 6x overbet shove-ol minden nuts-al turnon, stb... lassan meg a teljesen butak is rajottek, plusz egy honap heater-je mar volt. akit erdekel keressen meg.

  2. #2
    PSOP VI. bajnok sportember avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 10.
    Hozzászólások
    723

    Alapbeállítás

    Te fogadsz ellene ?

    Mert ha ez igaz, akkor nagyon jó befektetés 200BI-t nem adnak ingyen NL200on.

    Van minimális tét?
    "Te pedig csak légy önmagad és ezt úgy értem, hogy légy valaki tök más!"

  3. #3
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    2500-am van eddig foglalva, vasarnap mikor hazaerek belemegyek melyebben a HEM-be es megnezem mit es hogyan jatszik, valoszinu 10k-t teszek ellene, ha ugy neznek ki a dolgok mint gondolom es lesz meg szabad action

    minimalis tet azt hiszem 1000$, de mivel rajtam keresztul fogadsz lehet kevesebb, de 500 ala en sem akarok menni senki szamara mert maceras.

  4. #4
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    mondjuk nekem plussz motivaciom van benne, mert HU-zni fogok ellene nem keveset ha teszek ellene, mivel a szabalyok ezt szamomra engedik (regular, semiregular jatekoskent)
    HU-ban nagyon gyenge. egyebkent a tobbiben is, csak megerositi a teoriamat, hogy mennyire gyenge mindenki a limiten. srac nem foldol semmilyen draw-t es betsizing telljei vannak
    turnon betsizening: 1/3 pot draw, fél pot - masodik vagy harmadik par, pot vagy allin - TP+

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2500-am van eddig foglalva, vasarnap mikor hazaerek belemegyek melyebben a HEM-be es megnezem mit es hogyan jatszik, valoszinu 10k-t teszek ellene, ha ugy neznek ki a dolgok mint gondolom es lesz meg szabad action

    minimalis tet azt hiszem 1000$, de mivel rajtam keresztul fogadsz lehet kevesebb, de 500 ala en sem akarok menni senki szamara mert maceras.
    Melyik harmadik személynél kerül letétbe a fogadott összeg? Engem érdekelne...

  6. #6
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik harmadik személynél kerül letétbe a fogadott összeg? Engem érdekelne...
    még nem született erről megállapodás, de erről mindig nagyon gondoskodnak, hogy rendben legyen. Szeretnénk jalex-et felkérnimind escrow, mind bírának. Ő volt az, aki felderítette gary neville csalast (Two Plus Two Poker Forums - View Single Post - **** 30k hands in a day + profit on 200nl 6m prop bet*** [See confessions of cheating. MH].
    Ha nem ő, akkor valaki megbízható MSNL, HSNL regulár.
    Utoljára módosítva: bigacsiga által: 2011. 04. 02. 09:59

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Hát lehet, hogy valami nem jól látok, de a Top Shark szerint 1 évre visszamenőleg nem egy őrült nyerő játékos.

    Arra én is kíváncsi lennék, hogy ha pl. összesen 100e USD-vel fogadnak ellene, akkor ő hova és hogyan teszi le azt az összeget, amit bukás esetén ki kell fizetnie.

    Bigacsiga, PS-en lehet neked utalni a pénzt, ha úgy döntök, hogy fogadok én is a csávó ellen?

  8. #8
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    srac orult nagy heateren volt elozo honapban es elhitte hogy a bab is hús. sajnos a regularok nem fogjak fel sokszor, hogy mit csinal de igy is +EV, mert durva nagy mennyiseget kell lejatszania

    5:1 hez odds

    ez azt jelenti, hogy a te 500-ad az ő 100-a ellen. ha nyersz 600-at kapsz vissza

    ami a fogadasokat illeti nekem PS-en kuldhetitek, es itt irjatok meg a SN-t hogy kitol kaptam, CSAK 500$ minimum fogadasokat legyszives
    aki kevesebbel szeretne, alljatok ossze, beszeljetek itt le, mert igy kevesebb emberrel kell bajlodnom utana. megerteseteket koszonom

  9. #9
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Lehet nem lenne hülyeség tétet tenni, csak ilyen összegekkel én nem operálhatok Neked meg pláne jobb dolgod van bigacsiga, hiszen közvetlenül meg is tudod akadályozni a célja elérésében ha lenyomod
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #10
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    A poén kedvéért én tennék bele, ha valaki akar osztozni egy ilyen 500-as csomagon keressen meg!
    “I'd rather be lucky than good.”

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •