Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás NL100 FR AKs facing EP 4bet

    Ellen standard reg,
    15/13, EP ből 9 a pfr
    4bet össz 11%, ep ből 1/6
    (2200h)

    Az én squeeze-em 4,3

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($110.35)
    Button ($100)
    Hero (SB) ($100.50)
    BB ($74.60)
    UTG ($104.35)
    UTG+1 ($100)
    MP1 ($97)
    MP2 ($116.05)

    Preflop: Hero is SB with K, A
    1 fold, UTG+1 bets $3, MP1 calls $3, 3 folds, Hero raises to $14, 1 fold, UTG+1 raises to $30, 1 fold, [color=#CC3333]Hero ?

    Shove vagy not to shove...?

  2. #2
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Valaki?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Elég feszesnek tűnik, de én rátolnám. Mondjuk szerintem itt fontos hogy mennyire lát téged aggronak, sokat squeezeltél-e az elmúlt időben stb. Ez a (majdnem) min4bet nekem kicsit gyengének tűnik. Mindenesetre se NL100on, se FRen nem játszom, úgyh kíváncsi leszek a többiek véleményére
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  4. #4
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Pre flat? mp gondolom fish stacksize alapján.

    Card removal effect van és majd gyorsulunk ha kell még 5 lap jön

    Ha squeeze akkor gondolom eldöntötted h beteszed nem? Vagyis én nem 3bet foldolok AKval csak nagyon nagyon nagyon ritkán.
    Utoljára módosítva: Roleks által: 2011. 04. 14. 00:13

  5. #5
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Igazából azért tettem be a handet, mert nagyon ritkán látok átlag regulároktól utg+1 4betet blöffből a pre agresszortól (=kb soha) itt FR-en, és QQ+, AK ellen meg általában hangyányit -EV a push, bár most az mp1 3 dodója miatt (aki regfish volt asszem valóban) kb éppen 0, akkor meg miért növeljem a szórást? Csak a foldot meg nagyon weaknek érzem...
    (Egész más lenne pl, ha én 4betelnék egy squeeze-t, aki 5betai menne, ott instacallolnék.)

    A megadással az a bajom, hogy ha blank turnön passzolok, a másik AK már el tudja lopni a kasszát (bár ez erősen ellenfélfüggő).

    krispi: nem látott különösebben agronak, nem squeezeltem szét az asztalt vagy ilyesmi

    Nyilván egy 6maxos instapushol itt, de sztem ez tipikusan az a szitu, ahol kijön az FR <> SH. Vagy nem...?

  6. #6
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Elég határeset. El tudom képzelni, hogy egy nl100-as reg nem tudja, hogy mit tegyen AQ-val vagy JJ-vel, szóval 4bet/foldol egyet. Emiatt talán allin, de fene tudja.
    A 3bet rossz egyébként (pont ezért, gyakorlatilag blöffölsz), legközelebb callolj.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    csak abba gondolj bele, hogy milyen jó forgató könyv jöhet a sqeez-ed után.
    -egy ilyen arc valószínűleg nem 4betel rosszabbal, blöffből nem rossz neki a szitu, de nem hiszem hogy sokszor meglépné, tehát ha 4betel az nem túl jó nekünk
    -lecalloz gyengébbel? szerintem nagyon ritkán, akkor is JJ szerű lapokal, amikket még ki is hozhat így +EV-re ip, szóval ez se nagyon jó
    -elvisszük pénz ha foldolnak, ez jó, de erre elég egy Ax is, majdnem annyira alkalmas rá, 4betre könnyen dobhatjuk

    Én itt akkor sqeezelnék, ha a 2. megadó egy fish, mert ő talán callozgat rosszabbal, mivel írtad hogy az, ezért szerintem jó volt, viszont regek ellen lehet csak megadnék, inkább játszanék vele oop. Nálam valószínűleg fold lenne a 4betre, de egyébként nem játszok fullringen.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Bala, Chivas +1
    Őszintén szólva ha nem fish lett volna mp, akkor is squeezeltem volna kb mindig...De teljesen logikus amit írtok, eszembe juthatott volna nekem is...
    Ty!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •