Eredmény: 1 - 1 (1) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 11.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    374

    Alapbeállítás Austrian deepstack 300€ event részesedés eladó.

    Üdvözlet!



    Szombaton indulok a bécsi Montesino pokerclub 300€ buyin versenyén. Szeretnék magamból százalékot eladni, mivel direkt buyinben azért alacsonyabb versenyeken indulok.

    Rólam annyit érdemes tudni, husng játékos vagyok. Ongamen játszom, leginkább hu 22$ sng-kat, két asztalon. két éve játszom.
    Ongamen dupla rake van, tehát a sharkscope grafok ott nem mérvadóak, rakeback a profit döntő része! "egyéb adatok" alatt lehet megtalálni a termelt rake-et.
    Tehát redkings: 11k$ profit, HajduJan2 ,itt játszom a legtöbbet
    betsson: kb. 4k$ profit HajduJan3
    Heypoker : kb. 1.2k$ profit HajduJan4
    Hollywood: 1.5k$ profit HajduJan5
    itt a staros eredménysorom, bár elég kevés versenyt játszottam, olyan 400 körül: HAJDUJAN Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
    versenyeken is plusszos vagyok, kb 4k$ , az összes teremmel együtt.

    A deal: 50% szeretnék eladni.
    3%= 9€, 13$
    5%= 15€ , 21,7$
    10%= 30€, 43,4$


    Szóval ha valakit érdeklem (leginkább a husng topikban bízom ) akkor, pokerstarson vagy fulltilten lehet jelentkezni és küldeni, szombat kettőig. HajduJan a felhasználónév mind a kettőn. Azthiszem van wifi a montesinóban, , szünetekben jelentkezem a zsetonállással, a partikkal.
    köszönöm. gl!

    ui.: nem tudtam a full time staros grafomat betenni, mindig csak az idei évet mutatja, full trackingra kell állítani.
    Utoljára módosítva: HajduJan által: 2011. 04. 14. 22:33

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •