Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás Phil Ivey vs Tom Dwan 50k/100k HORSE bet

    Biztos sokan láttátok a legújabb Poker After Dark részeket. Izgalmas, sok akció, talán az eddigi legerősebb line up.
    Ami viszont még ennél is érdekesebb, az a fogadás, ami Phil Ivey és Tom Dwan között köttetett.

    Előzmények:
    - Dwan fizetett Ivey-nak $40k-t a lehetőségért, hogy 2011. év végéig bármikor játszon vele HORSE heads up-ot

    Részletek:
    - 100k hand-et játszanak HORSE asztaloknál
    - 50k/100k téten zajlik majd a játék, a végén Ivey a profitja 96%-t visszaadja Tom-nak (amennyiben Tom nyer, ő a teljes profitját megtartja)
    - Dwan kivásárolhatja magát, ha több mint 1 millió mínuszban van $2millió-ért
    - Ivey kivásárolhatja magát, ha több mint 1 millió mínuszban van $10millió-ért
    - Ha Dwan "elindítja" a játékot, de Ivey visszautasítja, akkor Ivey $1 milliót fizet
    (A játék 2k/4k asztalokon zajlik majd online, ennek az eredményét szorozzák fel)
    Tehát Ivey szerint ez számára 25:1 oddsok mellett is +EV!

    Sokak szerint ez csak egy reklám a FullTilt-nek, ami rengeteg observer-t csábít majd a terembe a párbaj ideje alatt.
    Őszintén szólva szerintem is ez a legvalószínűbb, hiszen, ami garantált:
    epic hu battle 2k/4k asztalon a fulltilt-en, előreláthatólag nagyon-nagyon hosszú ideig. (az is nagyon kétséges, hogy egyáltalán végigjátszák)
    ami nem garantált: ha esetleg Ivey nagyot bukik kifizeti a háttérben Dwannak a pénzt.
    Tehát látszólag csak jó reklám, majd meglátjuk mi sül ki belőle. Nektek mi a véleményetek?

    linkek: 2p2 - dwan vs ivey 100k hands of hu horse (PAD Spoilers) - Poker News - News, Views and Gossip
    pad: Poker on NBC- NBC Sports
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    ja és egy érdekes beszélgetés durrrr és Phil között:

    Dwan: "What happens if I win a thoudans bets?"
    Ivey: "I'm gonna finish my 100k hands. you could be up a thousand bets easy"
    Dwan: "OK"
    Ivey: "so?"
    Dwan: "it's a hundred million"
    Ivey: "Cmon Tom, dont worry about it"
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    egyértelmű reklám de azért izgi.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  4. #4
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Durrrr és Ivey furcsa fogadása


  5. #5
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Hja kérem ftp playmoneyban könnyű játszani...

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nagyon vicces volt, ahogy a show-ban elkezdtek errol beszelgetni, kozben durrr ugy dobta el a lapjait, hogy kb meg sem nezte oket...nagyon lol.

    Btw a Hastings gyerek sztem buzzancs Ivey az elso resz fiseskedes ota begyujtott, gyak lapomlese van/jo szitukat kap(ez csak spoiler volt)

  7. #7
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Szuper

    OMFG ez aztán a handicap...

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    Szvsz lehet Ivey a vilag legjobbja limit jatekokban, akkor sincs ekkora edge durr ellen (meg talan egyetlen hs jatekos ellen sem) hogy +EV legyen egy ilyen fogadas. Reklamnak mindenesetre eleg jo.

  9. #9
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    nem is ma van április elseje...

  10. #10
    Tag szencsike avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    Ez nagyon durva szerintem!Tényleg reklám szaga van mert nem hiszem hogy ennyire hülye lenne Ivey hogy bele megy ilyenbe.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •