Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás straubbazsi SNG oktatás

    Kedves Akadémiás Kollegák!


    Egyéb tevékenységeim okán le kellett mondanom az oktatók fül alatt lévő státuszomról, de ettől függetlenül, továbbra is vállalok személyi edzést. A feltételek egyelőre változatlanok:




    A blogom itt érhető el.

    További visszajelzéseket, általános kérdéseket nyugodtan írjatok ide!



    Köszönöm minden eddig jelentkező bizalmát!

  2. #2
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    hát én írtam neked pm-et, de nem nagyon válaszoltál. lehet elég sokan írtak, biztos ez volt az oka

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát én írtam neked pm-et, de nem nagyon válaszoltál. lehet elég sokan írtak, biztos ez volt az oka
    És ezt sem eddig, sem most nem látom.

    Próbáljuk meg ezt:
    straubbazsi@gmail.com

  4. #4
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet straubbazsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ezt sem eddig, sem most nem látom.

    Próbáljuk meg ezt:
    straubbazsi@gmail.com
    okézsoké

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Új, erre a célra:


    coach.straubbazsi@gmail.com

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 24.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Akkor én leszek úgy látom itt az első aki személyes tapasztalatát osztja meg veletek.
    Itt az akadémián láttam meg Balázs skype account-ját és mindenféle előzetes levelezés nélkül írtam neki, gyakorlatilag kezdőként, ismeretlenként. Ennek ellenére maximális nyitottsággal válaszolt és azonnal világossá vált, hogy nem csak a már harcedzett tanítványokban lát fantáziát. Megbeszéltük gyorsan, hogy mikor legyen az első óránk (nagyon rugalmasan kezelte a számomra megfelelő időpontot) és mik a célok.
    Lelkesen, világosan, kellő részletezettséggel magyarázott már az első alkalommal. Rengeteg tudást adott át, amitől már az első óra után javult a játékom, megvilágítva új szemszögből a helyzeteket. Egészen bizonyosan tovább tartott az óra a tervezettnél (lendület van benne, az biztos), de egyáltalán nem bántam.

    Azóta heti rendszerességgel tartjuk meg az órákat és minden alkalmat gyakorlati előnyökre tudtam váltani. A céljaim is határozottabbak lettek, magabiztosabb lett a játékom is.

    Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy rugalmas, tapasztalt, türelmes, elméletet is jól ismerő oktatót keres, aki tényleg el tudja magyarázni a "miérteket" is.
    Hosszútávon pedig ez utóbbi termeli a legtöbb profitot.

    Üdv.

  7. #7
    Lelkes újonc miténtudom avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 21.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    csak pozitívum

    új megvilágításba helyezte a handeket, ellenfeleket

    +1
    mindenkinek ajánlom
    "Komoly versenyjátékos vagyok, hiszen a ROIm végtelen"

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Értesítek minden kedves tanítványt, hogy június egytől megemelem az órabérem 5ről 6 ezer forintra. Ennek több oka is van, egyrészről, realizáltam ennyi idő alatt, hogy mennyit vesz el tőlem az oktatás, a jó oldalai ellenére, mennyi energiát emészt fel a saját játékom kárára. Másrészt, az én időm is egyre drágább, és a tudás is egyre nagyobb, amit árulok.

    Ezzel együtt bevezetem a csomagrendszert: öt óra egyben 27.500 forint.


    (A változtatás jogát fenntartom )
    ...

    Köszönöm az eddig megfolgamazott visszajelzéseket. Fantasztikusan eső és lelkesítő ilyen sorokat olvasni.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 15.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Regota terveztem, hogy megkeresem Bazsit, de a Full Tilten beragadt penzem miatt meg vartam par honapot. Mar a blogokbol is szimpatikus volt a stilusa, mert tekintelytparancsolo, de nem nagykepu jatekos.
    Reszletekbemenoen elmagyarazza az elmeleti dolgokat, de a tanitvanytol fugg, hogy milyen jellegu edzeseket szeretne. Valaszt kaptam jopar kerdesemre es ravilagitott a hibakra jatekomban. Az edzesek eredmenyet az utolso 500 jatek ROI-ja is bizonyitja: 10%ROI(6%EV ROI) 7$os 9handed turbon.
    Biztosan veszek meg jopar orat tole, mert meg van mit fejleszteni a jatekomon.

    Udv,
    J

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    7

    Mosoly

    Bazsival eddig jó pár óránk ment le. Ez idő alatt jelentősen nőtt a tudásom, a szemléletmódom. Igaz, az alapfogalmakkal valamennyire tisztában voltam, de most már komplexebben látok át bizonyos szituációkat, és az egyasztalos tornák dinamikáját. Amit talán néhányan nem kellőképpen helyeznek előtérbe, az az elemzési technika, amellyel én is így voltam. Korábban is igyekeztem átnézni a játékomat, de az ő tanácsaival sokkal hatékonyabban, és nem mellékesen adott idő alatt több leosztást vagyok képes átnézni, amivel időt is nyertem. Ugye az idő pedig mindenkinek, mint tudjuk, főleg egy pókeresnek optimális esetben:-) ...
    Szintén jó szívvel ajánlom az oktatást!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •