Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás nl50 J set river pusht kap

    a kérdés egyszerű: el lehet ezt dobni vagy jó volt így?

    Illetve érdekelne, hogy szerintetek jó volt-e villain megjátszása. szerintem nem de én se tudom, hogy játszottam volna a helyében. villain szemszögéből ki milyen line-t választana?

    a turn bet azért lett ekkora, mert majdnem lejárt az időm:P

    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1282607
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Losing You (BB): $36.71
    Hero (UTG): $106.62
    MtnTpWtrDrp (CO): $49.25
    Carlossi (BTN): $147.09
    Lena_15 (SB): $73.62

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with J J
    Hero raises to $2, 2 folds, Lena_15 calls $1.75, Losing You calls $1.50

    Flop: ($6.00) J 6 5 (3 players)
    Lena_15 checks, Losing You bets $4.50, Hero raises to $14, Lena_15 calls $14, Losing You folds

    Turn: ($38.50) Q (2 players)
    Lena_15 checks, Hero bets $24.00, Lena_15 calls $24

    River: ($86.50) 7 (2 players)
    Lena_15 bets $33.62, Hero calls $33.62

    Final Pot: $153.74
    Lena_15 shows A Q
    Lena_15 wins $150.74
    (Rake: $3.00)

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Hát, az a baj, hogy tényleg csak flössre illik a játéka.
    150bb-t nyilván nem akart check/shove formájában betenni flopon, mégiscsak UTG emelő voltál, szóval nem nézett ki belőled gyengébb FD-t, inkább overpárra vagy szettre tett, ami miatt van jó implied odds neki, viszont nagyon hátul lenne egy korai all innél.
    Turnön pedig volt oddsa a callra.
    Riveren szerintem teljesen jó amit csinált.

    35-40% equity és implied odds esetén én is inkább megadogatok, nyilván egy 3way reraise után egy normális reg nem dob, FE nélkül ráküldeni a 2over+FD-t pedig azért nem különösebben +EV.

  3. #3
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    sztem nem volt baj villain linejaval, te legtöbbször nem fogsz thin vbetelni Jx-vel
    a river fold sztem nagyon hero lenne

  4. #4
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FE nélkül ráküldeni a 2over+FD-t pedig azért nem különösebben +EV.
    +1, ráadásul ketten is ott vagytok mögötte. Turnön TPTK+ nut FD-t nem fog leadelni a te flop raise-ed után, riverre pedig leesik neki a nuts, be kell tennie, nehogy xback legyen.

    Adnod kellet sztem is ezért az oddsért.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Ez után a flopjáték után tuti nagyobbat betelek turnon, ugyanis vagy húzón van, vagy erős a lapja(ugye egyiket sem dobja); s akkor a riveren nincs kélrdés...

  6. #6
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Egyébként érdekelne, h mese szted miért nem volt jó a villain által választott line?

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    nálam ez fold, akármilyen oddsot is ad, ez 90%ban fluss lesz(ha sok közsös handetek van akkor ez neki egy olcsó bluffszitu, de ez nagyon ritka lesz, és nagyon erős lapot kéne bluffbe fordítani, és azt is tudnia kell, hogy nem játszol így draw-al, és könnyen dobsz riveren). Az ellenfél line-ja jó volt szvsz, igazából nem tudom, hogy lehetne másképpen, floppon lehetne brokeolni, de gondolom az image-ed vagy mély stackek miatt nem tette.
    Turnön tényleg lehet nagyobbat betelni, de regek ellen én is így szoktam, mert gyakrabban csábulnak el, és lekalloznak, miközben nincs meg az oddsa, és nagyon kevés IO-val számolhat.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Yiirsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként érdekelne, h mese szted miért nem volt jó a villain által választott line?
    a turn betméretem ugyan kicsi, de még így sincs meg az oddsa callolni a 8 outjára. illetve ha implied oddsal számol, és hogy riveren be tudja velem tetetni az is bátor feltételezés, mert én itt Q és J setten kívül mindent eldobok a river betjére, még egy 6-os settet is. AA, KK pedig gondolkodás nélkül repül. szóval úgy callol implied odds reményében, hogy csak két lapkombinációval adhatok meg, és erre már egyáltalán nincs meg az oddsa.

  9. #9
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a turn betméretem ugyan kicsi, de még így sincs meg az oddsa callolni a 8 outjára. illetve ha implied oddsal számol, és hogy riveren be tudja velem tetetni az is bátor feltételezés, mert én itt Q és J setten kívül mindent eldobok a river betjére, még egy 6-os settet is. AA, KK pedig gondolkodás nélkül repül. szóval úgy callol implied odds reményében, hogy csak két lapkombinációval adhatok meg, és erre már egyáltalán nincs meg az oddsa.
    Nem nagyon kell neki implied odds sztem. Lg ha 5maxon belefér neked utg-ből a 87c és a 65s, akkor kb megvan neki:

    Board: Jc 6c 5h Qh
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 27.273% 27.27% 00.00% 264 0.00 { AcQc }
    Hand 1: 72.727% 72.73% 00.00% 704 0.00 { JJ+, 66-55, 8c7c, 65s }

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Lehetne AJ is nálad, amivel FD-ből próbálsz valuet kiszedni, és nyugodtan gondolhatja, hogy 2pár+-t nem fogsz dobni egy ennyire kicsi esetleges river betre.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •