Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás Lehet manapság nyerni microlimiten a két nagyterem egyikében?

    A kérdés adott.

    Lehetséges nyerő játékossá válni NL25-ig bezárólag a PS, vagy FTP teremben, vagy már nem annyyirra híg a mezőny mint régebben.

    A kérdés azért is érdekel...mert nagyon sok olyan blogot/fórumot olvastam, aki nagy teremben kezdett...majd máshol kötött ki (Ongame, Everest).

    Melyik a jobb út? Megtanulni nyerni a nagyobb a termekben(márha lehet), vagy pedig a kisebb termekben vadászni, ami nem biztos hogy jó út játékfejlesztés szempontjából?

    Ui. : No offense azok felé...akik termet váltottak...hiszen ez egy profit orientált játék....csupán elméleti kérdések érdekelnek.
    Utoljára módosítva: tsatsee által: 2011. 04. 19. 10:24 Oka: Kimaradt még egy gondolat

  2. #2
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    FTP NL10-et jelenleg elnézve kb. simán lehet nyerni. Döbbenet mi megy az asztaloknál...
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  3. #3
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    FTP NL25-ön is elôfordulnak érdekességek, pl fél stack oop 4bet call a stackja feléért 33-mal, 4way check/raise allin KQ-val K67 rainbow flopon, UTG+1 openshove JJ-vel, ami csak ellenem történt az utolsó pár napban... Mikrón szerintem mindenhol lehet nyerni, mert aki jobb úgysem ragad le a szinten, hanem megy feljebb.
    “I'd rather be lucky than good.”

  4. #4
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Bármelyik teremben lehet nyerni, de valószínűleg Ongame-en nagyobb winrate-et fogsz elérni mikrón, mint PS-en vagy FTP-n.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    jól leírták a többiek, lehet

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bármelyik teremben lehet nyerni, de valószínűleg Ongame-en nagyobb winrate-et fogsz elérni mikrón, mint PS-en vagy FTP-n.
    Rendben...de akkor adott a kérdés.

    Ha Ongamen játszok...és elérek NL100-ig....utána az a szint elég lehet PS-n, FTP-n is NL100-ra...vagy az csak a gyengébb mezőnyre kifizetődő?

  7. #7
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet tsatsee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendben...de akkor adott a kérdés.

    Ha Ongamen játszok...és elérek NL100-ig....utána az a szint elég lehet PS-n, FTP-n is NL100-ra...vagy az csak a gyengébb mezőnyre kifizetődő?
    Szerintem nem! Ha azt nézed, hogy ez "volt" a 2 legerősebb terem (ami a játékos állományát jelenti), akkor valószínűleg aki már NL100-on játszik, az kifejezetten jó játékosnak számít.
    Szerintem ha Ongame-en játszok NL100-on akkor az kb egy FTP/PS NL50-nek felel meg.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás


  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Fultilt rush-on lehet. 30K leosztás alapján rakebackel együtt 5, 10 USDn 5bb/100 hozható. Ha odafigyelsz nyilván sokkal jobb is, ebben nekem benne van egy 10 buyinnel EV alatt futás, meg jópár majomkodás is (fun-ból toltam nem BR építésre)

  10. #10
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fultilt rush-on lehet
    tegnap happy hour alatt 44en voltunk nl10-en , tehát jelenleg nem nagyon van kitől
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •