Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás 20$ ból 1K 5hónap alatt. már csak játszani kéne megtanulni!

    tavaly május óta játszom online, december óta kezdtem tényleg figyelni a játékomra. elemezgettem, olvastam, videóztam stb.. fr normál SnG-t játszottam kb 90%-ban, azt mondják itt a legkisebb a variancia. feljutottam 5$-os limitre. hála Isten soha nem voltam bukóban se élőben, sem online.
    több mint 2900 játék, 18% ROI és 1K profit.
    szintlépés megvolt, szívással együtt. azért csak most, mert chasoutoltam, HM-et bővítettem stb.. a szívás miatt visszaléptem egyet és most normál ill. turbó fr-et pörgetek. ez szép és jó(lenne), ha nyernék valamit is. 90SnG/8 ITM 0 első hely.
    most 400 játék után -39% ROI, 7-10% ITM. arról nem is beszélve, hogy nem rakebackes a számlám. profit??? ugrott a fél BR!
    Ez a grafom Sscope-on.

    remélem jól illesztettem be a képet, ha nem majd pótlom ez sem teljesen valós, eltűnt az ütközetben kb 7-800 játék, és még most sem ad naprakész adatot. nem tudom miért.
    mielőtt letöröltem a HM-et és csak a frissebb adatokat toltam vissza rá 290 BI-al voltam EV alatt. akkor, hogy is van ez a variancia? ez most tényleg csak szívás vagy valami nagyon megváltozott a játékomban? per pill HM szerint a várható érték körül vagyok és stabilan bukok. bukok hát mivel az elmúlt XX-alkalommal alig tudtam jobb lapot mutatni. mikor kivételesen megtörtént szénné mákoltak.
    a mai nap legviccesebb osztása AA vs 1010 vs 1010. a flop 789 lett, gondolom a többit sikerül kitalálni.
    igen, ilyen a póker
    legalább vettem az este a Tescoba egy új billentyűzetet, mivel a réginek baja esett nem bírta végignézni szegény mikor 3 asztalon egyszerre gyorsulták le pre AI-után a QQ-mat. közte olyan csodaszép lapokkal mint a 23o! mert azzal ugye call a 4bet AI.

    ez most nem valami siránkozás akar lenni, csak szimplán nem értem mi történik. ekkora visszaesés normális? biztos rontott a játékomon a sok negatív élmény, de nem hinném, hogy ekkorát.
    valakinek valami hasznos ötlet, mi változtathat ekkorát a játékon? szerintem közel 500 játék már annyira nem kis minta, szóval valami nem stimmel.
    volt már valaki ennyi BI-al(290) EV alatt? csak, hogy megnyugodjak, hogy minden helyreáll és nem kell visszalépnem 1$-ra.
    valami ötlet miben, hol keressem a hibát ami így lerántott? HM statokat nem tudok linkelni mivel felesleges. rengeteg handet kimásoltam és töröltem belőle. nem látnánk valós adatot. minden kommentet és tippet előre is köszi!

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    FTP-n játszol nem? Mert ott RB nélkül nem túl ****a játszani...
    Kicsit hanyagold a játékot, pihenj, tanulj, és kezd el másik terembe szerintem.

    Sok sikert!

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    próbálj meg RB-t szerezni,, ha nem megy akkor szerintem válts, az nagyon fontos lesz később, de valószínűleg már most is nagyon jól jönne. GL
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    igen, az a variancia...
    a 18% roi nagyon sok, ott meg igencsak szerencsés voltál ;-)
    1-2k játék alatt is a variancia határozza meg a nyereséget:
    100k-Hand Variance Simulator|AnskyPoker.com
    itt az xls, letöltöd, nyomogatod az F9et, és rájössz ...

  5. #5
    Fanatikus tag bnas avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 20.
    Hely
    KAmut
    Hozzászólások
    302

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    próbálj meg RB-t szerezni,, ha nem megy akkor szerintem válts, az nagyon fontos lesz később, de valószínűleg már most is nagyon jól jönne. GL
    ezt hogy érted, hogy próbálj meg rb-t szerezni??

    nekem sincs rb-m, de szeretnék

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen, az a variancia...
    a 18% roi nagyon sok, ott meg igencsak szerencsés voltál ;-)
    1-2k játék alatt is a variancia határozza meg a nyereséget:
    100k-Hand Variance Simulator|AnskyPoker.com
    itt az xls, letöltöd, nyomogatod az F9et, és rájössz ...
    jé, ez nem az.
    Most meg nem találom az excelt, valaki be tudná rakni?
    van egy SNG is, szerintem a fórumba is beraktam már, párszor ;-)

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Egyetértek, csak megjött a variancia másik oldala, úgyhogy ne csüggedj. Eddig kiemelkedő ROI-t hoztál, valamennyi valszeg lefaragódik még belőle, meg azt se felejtsük el, hogy az on demand rush versenyekből valami 100 darab alatt hoztál 500 %-os ROI-t Azért az nagyon erős hotrun volt.

    Úgyhogy nyugi, ilyen ez a popszakma, variancia. Rakeback meg tényleg kéne.

  8. #8
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet bnas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt hogy érted, hogy próbálj meg rb-t szerezni??

    nekem sincs rb-m, de szeretnék
    Irsz FTP-nek, hogy nem RB-es a szamlad, de azt szeretnel. Van, akinel engedik, van, akinel nem.
    Most, hogy elveszitettek rengeteg amerikai jatekost, jobb esellyel kerheted, mert szerintem amit legkevesbe akarnak, az az, hogy meg tobb jatekos tavozzon toluk.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet bnas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt hogy érted, hogy próbálj meg rb-t szerezni??

    nekem sincs rb-m, de szeretnék
    Úgy érti, hgoy ha nem affiliate partneren keresztül regisztráltál, akkor rakebackpros.com-on keresztül tudnak Neked rakebacket adni. Regelni kell, megadni az FTP neved, és hamarosan jön az e-mail, hogy tudnak-e adni. Én réges-régen egy más oldalon keresztül regeltem, akik nem adnak rakebacket ( én hülye, akkor még nem tudtam, mi az ), és emiatt a rakebackpros sem tud adni. De ha csak simán beregeltél FTP-re, akkor fognak.

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Irsz FTP-nek, hogy nem RB-es a szamlad, de azt szeretnel. Van, akinel engedik, van, akinel nem.
    Most, hogy elveszitettek rengeteg amerikai jatekost, jobb esellyel kerheted, mert szerintem amit legkevesbe akarnak, az az, hogy meg tobb jatekos tavozzon toluk.
    Igen, ez a másik lehetőség, sztem voltaképpen majdnem ugyanaz, mert ők is csak akkor fognak adni, ha nincs az account affiliate partnerhez kötve. Ha igen, akkor visszaírnak, hogy sorry, nincs mit tenni. Még ha finoman megfenyegeted is őket, hogy otthagyod a termet :P

  10. #10
    Fanatikus tag bnas avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 20.
    Hely
    KAmut
    Hozzászólások
    302

    Alapbeállítás

    köszi a segítséget

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •