Oldal: 1 / 20 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (193) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás Magyar PLB verseny a 2011-es SCOOP alatt

    Elérkezik lassan a SCOOP (máj 8-22), ideje felmérni, hogy kik lennének érdekeltek egy csapatversenyben extra motivációként a grindhez.

    A highstakes részt akkor indítjuk, hogyha lesz rá elég jelentkező. Itt lehet jelezni ezt is.

    Egy csapaton belül lesz midstakes és lowstakes játékos is. A nevezési díj $300 és $100. 3-5 fős csapatok várhatók. Egyéni verseny pedig csak lowstakesen hirdetünk szintén $100 nevdíjjal.

    Microstakes külön nincs betervezve, viszont nem jelent problémát, hogyha valaki nem tud minden nap játszani, vagy a bankrolljába nem fér bele az $50-os versenyek. Egyszerűen jelentkezzen lowstakesre és jelezze a jelentkezésnél, hogy milyen handicap várható és a csapatkapitányok ezt figyelembe veszik a draftolásnál. Ezzel nem fog gyengébb csapatba kerülni, igyekszünk úgy elosztani, hogy minden csapathoz kerüljön olyan játékos, aki valami miatt nem tud 100%-ot nyújtani, de szeretne játszani.

    Csapatkapitányok jelentkezését is várjuk, draftolás máj 7. (szombat)

    Midstakes: max $130 fr, $22r, $22c, $33q
    Lowstakes: max $55 fr, $11r, $22c, $11q

    $22c-t sokan kérték legutóbb is a lowstakeshez, így az is számítani fog. Viszont az $50 2nd nem fog, ahogy a $100-oshoz a $100 2nd sem.

    Semmi sem végleges ebben a kiírásban, csak felmérés. Amikor megjelenik a cikk, akkor lesz végleges.

    Ígéretet kaptam arra, hogy szépen nyomon követhető lesz az egész verseny ideje alatt az állás.

    Pénzek kezelését vállalom, draftolás lebonyolítását szintén.
    Ha csapatokra szeretnétek fogadni, én is benne vagyok, akár annak a kezelését is vállalom, de ez csak ötlet szinten van egyelőre.

    Ötletek jöhetnek, jelentkezők jelentkezzenek!
    Utoljára módosítva: szusza84 által: 2011. 04. 26. 11:44

  2. #2
    Tag kukutyin avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Engem érdekel a lowstakes, bár szinte biztos, hogy max 30FO-ig (11q, 8r kb), de azalatt bármit vállalok
    Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Én szivesen játszanék lowban

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Amennyiben nem indul highstakes, úgy én is jelentkezek midre, annyi handicappel, hogy nem mindig játszok 50$ alatt :P, viszont végig grindelem a két hetet.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    lowra +1

  6. #6
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet kukutyin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem érdekel a lowstakes, bár szinte biztos, hogy max 30FO-ig (11q, 8r kb), de azalatt bármit vállalok
    SCOOP-on rebuyban micro-low stakesen csak 5R és 11R-t láttam, 16.5 2xC-t, 16.5R omahát, meg 11 1R1A omahát.

    Amúgy microstakes-es versenyeket, amibe esetleg a 22$-még beleférne, kb. én is vállalnék. Meg tervezek egy csomagot összeállítani, amiből szeretnék majd eladni, feltéve, hogy lesz rá kellő jelentkező. Kérdés az, hogy ha lenne rá kellő igény, akkor indítanátok-e esetleg microstakes-es versenysorozatot, mondjuk 22$ FO, 5R, 11c 11q-ig.

    Kérdés még továbbá, hogy csak a SCOOP versenyek számítanak, vagy mások is.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Mivel idén 3 órával hamarább indulnak a versenyek, lehet hogy én is beszállok. Valószínű midstakesen. Addig még egy két óra oktatást igénybe veszek
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SCOOP-on rebuyban micro-low stakesen csak 5R és 11R-t láttam, 16.5 2xC-t, 16.5R omahát, meg 11 1R1A omahát.

    Amúgy microstakes-es versenyeket, amibe esetleg a 22$-még beleférne, kb. én is vállalnék. Meg tervezek egy csomagot összeállítani, amiből szeretnék majd eladni, feltéve, hogy lesz rá kellő jelentkező. Kérdés az, hogy ha lenne rá kellő igény, akkor indítanátok-e esetleg microstakes-es versenysorozatot, mondjuk 22$ FO, 5R, 11c 11q-ig.

    Kérdés még továbbá, hogy csak a SCOOP versenyek számítanak, vagy mások is.
    MiniFTOPS is ugyanekkor lesz es ott is lesz rengeteg verseny amit lehet játszani. Valójában egy aktív microstakes játékos bőven tud annyit hozni, mint egy kevesebbet játszó lowstakes versenyző (ez látszott az előző versenyen is), így szerintem nem nagyon van értelme még jobban szétbontani a dolgokat. Persze ha lesz bőven elég jelentkező mindenhova, akkor lehet róla szó, de itt a legjobb alkalom, hogy ne csak három csapat legyen, hanem legyen egy értelmes verseny 6-7 csapattal komoly összegekért.

    Mint eddig minden csapat PLB versenyen, minden verseny számít PS,FTP,Ipoker,PP,UB+AP termekből, de az utóbbi hármon nincsen igazán nagy verseny, így nincs hátrányban az, aki nem játszik ott.
    Utoljára módosítva: szusza84 által: 2011. 04. 26. 14:30

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 26.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Midre én is jó vagyok!

  10. #10
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet szusza84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint eddig minden csapat PLB versenyen, minden verseny számít PS,FTP,Ipoker,PP,UB+AP termekből, de az utóbbi hármon nincsen igazán nagy verseny, így nincs hátrányban az, aki nem játszik ott.
    Viszont ha valaki az ONGAME hálózatban tolja, akkor máris hátrányban van, sajna azt a P5 nem figyeli..Pedig ha azt is be lehetne venni a listába, egy percig sem gondolkodnék és én is jelentkeznék Low-ra.

Oldal: 1 / 20 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •