Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: Abaqoos

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás Abaqoos

    Úgy alakult, hogy jelenleg a Netelleremen nincs pénz (FTP-ről a cashout ugye napok óta pending), dombornyomott kártyám nincsen, viszont szeretnék befizetni a Paradise Pokerre.

    Valaki használta már ezt az Abaqoos megoldást? Ha jól értem, először banki utalással az OTP-s számlámról feltöltök egy Abaqoos "csekket", amivel később be tudok fizetni a terembe.

    Ha az pénzfeltöltés OTP-ről Abaqoos-ra azonnali, akkor ugye segítség nekem, ha viszont ugyanúgy 3-5 nap, mint a banki utalásnál, akkor inkább megvárom, amíg megérkezik Netellerre a pénzem.

    Előre is köszi minden segítséget!

    Mező

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    184

    Alapbeállítás

    OTP-ről az abaqoos-ra azonnal ráteszi és abaqoos-ról poker számlára is....

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy alakult, hogy jelenleg a Netelleremen nincs pénz (FTP-ről a cashout ugye napok óta pending), dombornyomott kártyám nincsen, viszont szeretnék befizetni a Paradise Pokerre.

    Valaki használta már ezt az Abaqoos megoldást? Ha jól értem, először banki utalással az OTP-s számlámról feltöltök egy Abaqoos "csekket", amivel később be tudok fizetni a terembe.

    Ha az pénzfeltöltés OTP-ről Abaqoos-ra azonnali, akkor ugye segítség nekem, ha viszont ugyanúgy 3-5 nap, mint a banki utalásnál, akkor inkább megvárom, amíg megérkezik Netellerre a pénzem.

    Előre is köszi minden segítséget!

    Mező
    szia! én sokszor használtam már és nagyon jól működik. regisztrálsz az abaqoosra, ott csinálsz egy "számlá" és felhasználó nevet, és bemész egy OPT-bankban pl és befizetsz pénztári befizetéssel az abaqoosra, aholis a megjegyzés rovatba beírod a felhasználó nevedet és így a pénz a számládra kerül 5percen belül. hazamész és rögtön tudod használni és kiutalni a terembe és már aznap játszatsz is vele!! gyors, megbízható, ajánlom elvileg bármelyik bankba bemehetsz és feltehetsz pénzt a számlájukra, ott van a lista és az adott bankszámla szám, de én az OTP-vel próbáltam és szuper. felhasználó név csak nagybetűvel lesz beírva a közleménybe ne ijedj meg jó lesz

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Köszönöm a segítséget, már be is fizettem a terembe!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •