Oldal: 1 / 60 1231151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (598) összesen
  1. #1
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Király @Heyman sportfogadás tippjei

    Eléggé kihalóban van a fórumnak ezen része, gondoltam színesítem egy kicsit, ha már úgyis fogadok, megosztom a tippjeim. (%-ot persze utaljátok nekem ), meg hátha találok fogadó-társakat, és megoszthatjuk véleményeinket.
    Annyit még, hogy a Betsafen fogadok, mert tapasztalataim szerint ott vannak a legjobb odds-ok. (A bwinnél, william hillnél és a tipp mixnél jobbak, ez tuti.)

    Tippek hétvégére:

    Almeria - Sevilla
    V-1,8

    Deportivo - Atletico Madrid
    V-2,2

    Osasuna - Valencia
    V-2,5
    Kombóba nem mertem megrakni őket, így külön-külön ment mindegyikre a bet. Viszont ahhoz nem kell nagyon bátornak lenni, hogy a 3 közül 2-t valaki megtegyen kombóba.

    Tegnap viszont bejött ez a kombó, kellett hozzá egy fordítás is, meg egyenlítés utáni gól, de így izgalmas volt, az biztos:

    Benfica - Braga
    H-1,55

    Porto - Villarreal
    H-1,60

    Szorzó: 2,48

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    200

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eléggé kihalóban van a fórumnak ezen része, gondoltam színesítem egy kicsit, ha már úgyis fogadok, megosztom a tippjeim. (%-ot persze utaljátok nekem ), meg hátha találok fogadó-társakat, és megoszthatjuk véleményeinket.
    Annyit még, hogy a Betsafen fogadok, mert tapasztalataim szerint ott vannak a legjobb odds-ok. (A bwinnél, william hillnél és a tipp mixnél jobbak, ez tuti.)



    Kombóba nem mertem megrakni őket, így külön-külön ment mindegyikre a bet. Viszont ahhoz nem kell nagyon bátornak lenni, hogy a 3 közül 2-t valaki megtegyen kombóba.

    Tegnap viszont bejött ez a kombó, kellett hozzá egy fordítás is, meg egyenlítés utáni gól, de így izgalmas volt, az biztos:
    A porto elég sima volt.

  3. #3
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet ancsa1975 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A porto elég sima volt.
    ha a végeredményt nézzük igen, de 0-1-ről fordítottak, és kellett hozzá egy ember, aki 4et rúgott

  4. #4
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Én olvasni fogom a topicod, mivel most tervezem elkezdeni a sportfogadást, így biztos tanulhatok valamit belőle.

    Van valamilyen stratégiád?
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  5. #5
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én olvasni fogom a topicod, mivel most tervezem elkezdeni a sportfogadást, így biztos tanulhatok valamit belőle.

    Van valamilyen stratégiád?
    ha lehet ezt annak nevezni van. régebben fogadásból nulláztam egy ajándék kupont a bwinnél, abból tanulva most fektettem le pár szabályt magam elé, és eddig igen csak jövedelmező lett a fogadás számomra(erről majd havi blogbejegyzésemben elsején)

    szabályaim:

    • csak annyit teszek fel tétre, aminek a hiányát nem szenvedi meg a rollom, ez is egyfajta bankroll management, eleinte $10-ral kezdtem, de aztán áttértem $5-ra, hogy kombókat is rakhassak
    • 1,5 szorzó alatt nem fogadok
    • maximum 2 mecsset rakok egy kombóba
    • a fogadásaim előtt nem a neveket nézem, hanem a tabellán való helyezést, az utolsó 6 mecss eredményeit, és az egymás ellenei eredményeket
    • ez üzlet, nem szórakozás, kedvenc csapatra ezért nem teszünk azért mert kedvenc


    körülbelül ezeket tartom szem előtt, mielött fogadnék. meglátásom szerint 2 féle képpen lehet fogadni:
    • vagy egyesével, kettesével(kombó) fogadsz mecssekre, így kisebb a nyereség, de többször nyersz(ezt csinálom én is)
    • vagy brutál kombókra mész rá, és 10ből ha 1 vagy 2 jön be, akkor szakítasz. itt magas a variancia, elég sokat veszíthetsz amíg nem nyersz, ezt én nem bírnám


    mellesleg a neten találtam ezt a stratégiát, már csak a tanulság kedvéért is érdemes elolvasni

  6. #6
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Biztos én is gyakran fogom látogatni ezt a fórumot
    Én eddig ma egy merészebb szelvényt raktam:
    W. Bremen-Wolfsburg X
    Gy. Eto-Paks H

    Lehet nézek még vmit,ezt csak gyorsan megraktam..GL

  7. #7
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos én is gyakran fogom látogatni ezt a fórumot
    Én eddig ma egy merészebb szelvényt raktam:
    W. Bremen-Wolfsburg X
    Gy. Eto-Paks H

    Lehet nézek még vmit,ezt csak gyorsan megraktam..GL
    Betsafen ez 8,11-es kombó, nem rossz, bár ez nekem túl kockázatos lenne, inkább a kevésbé kockázatos fogadások híve vagyok.
    X-re meg szinte sosem rakok (persze ez a gyengeségemet mutatja)

  8. #8
    Tag lilith80 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 19.
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    gyakori látogató leszek

    tegnap 14k Porton ment el :/

  9. #9
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet lilith80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gyakori látogató leszek

    tegnap 14k Porton ment el :/
    ha Villarealra raktál, akkor megértelek. Én is sokat hezitáltam, mert kiemelt figyelemmel követem a spanyol bajnokságot, és tudtam, hogy ők aztán képesek meglepetést okozni, de a Sevilla és a Valencia elleni vereség miatt Portora raktam

  10. #10
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Szórakozásból szoktam fogadni én is ritkán (legutóbb februárban tettem pénzt meccsre mondjuk), de szerintem alap, hogy ne csak egy teremnél nézzük meg a kínálatot... Elég nagy különbségek lehetnek siteonként, pl.: Bestbetting > Football > European Leagues > England > Barclays Premier League > 2010-2011 > Round 35 > Arsenal v Manchester United > Match Result
    (jobb felső sarokban át tudod állítani decimálisra az oddsokat, engem pl. kikészít ez a formátum)
    “I'd rather be lucky than good.”

Oldal: 1 / 60 1231151 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •