Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (42) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás dexterjacko - SCOOP % eladó

    Üdvözlöm a fórumtársakat!

    A WBCOOP ME 1. helyéért járó csomagomból szeretnék százalékot eladni. Nevezetesen a $2100 és $1050 ticketekre gondolok. Maximum 50%-ot adnék el, minimum 1%-ot. Van azonban egy apró problémám, a PS nem hajlandó addig megemelni a pénzküldési limitemet, amíg nem termelek 1000 VPP-t, illetve nincs meg 7 befizetésem. A scoop ticketek felhasználásakor bőven meg lesz az 1000 VPP, és a 7 befizetésemből is kb 3-4 hiányzik, amit a versenysorozat alatt tudok teljesíteni. Ez csupán annyit jelent, ha ITM-be érek a kifizetések csúszni fognak 1-2 hetet. Kiemelkedő eredményeim nincsenek, csupán $1 és $2 os tourokon egy 4. egy 6. és egy 9. hely. Rám lehet keresni dexterjacko (FTP), illetve dexali (PS) nicken.

    A fent említett dolgok miatt 30%-os kedvezménnyel adnék 1%-ot, ez azt jelenti, hogy a $3150 értékű felajánlásból 1% $31,50 helyett $22-ba kerül. Akit érdekelnek a százalékok az írjon ebbe a topicba, illetve írjon nekem erre a címre: ali010@citromail.hu.
    Utoljára módosítva: dexterjacko által: 2011. 04. 30. 01:50

  2. #2
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Nem akarok beleszólni a dolgaidba,de ha írsz a starsnak, akkor feltudják ezeket a tickeket kisebbekre bontani..persze ha akarod..gondoltam leírom hátha hasznos lesz..GL

  3. #3
    Újonc gerike avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözlöm a fórumtársakat!

    A WBCOOP ME 1. helyéért járó csomagomból szeretnék százalékot eladni. Nevezetesen a $2100 és $1050 ticketekre gondolok. Maximum 50%-ot adnék el, minimum 1%-ot. Van azonban egy apró problémám, a PS nem hajlandó addig megemelni a pénzküldési limitemet, amíg nem termelek 1000 VPP-t, illetve nincs meg 7 befizetésem. A scoop ticketek felhasználásakor bőven meg lesz az 1000 VPP, és a 7 befizetésemből is kb 3-4 hiányzik, amit a versenysorozat alatt tudok teljesíteni. Ez csupán annyit jelent, ha ITM-be érek a kifizetések csúszni fognak 1-2 hetet. Kiemelkedő eredményeim nincsenek, csupán $1 és $2 os tourokon egy 4. egy 6. és egy 9. hely. Rám lehet keresni dexterjacko (FTP), illetve dexali (PS) nicken.

    A fent említett dolgok miatt 30%-os kedvezménnyel adnék 1%-ot, ez azt jelenti, hogy a $3150 értékű felajánlásból 1% $31,50 helyett $22-ba kerül. Akit érdekelnek a százalékok az írjon ebbe a topicba, illetve írjon nekem erre a címre: ali010@citromail.hu.
    Üdv!Érdekelne 20%

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet gerike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!Érdekelne 20%
    Szia

    Azért ezt a 20%-ot nem venném készpénznek.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Gerike-nek ne dőlj be. Hatalmas kamugép a gyerek. daPEPEhu tanácsát meg fogadd meg

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    daPEPEhu: ezzel még nem próbálkoztam, mert írták, hogy csak az azonos nevezési díjú versenyekre használhatom fel, és már el is ment belőle 2-3%.

    dfecco23: én is túlzásnak éreztem a 20%-ot, dehát átverni nemigen tud, mindenképp neki kell először fizetnie ha kell neki

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Sajna nekem sok az ára de milyen versenyeket néztél ki magadnak?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Kár, hogy a topicnyitás volt az első vagy második hsz-ed. Ha nem így volna, talán még vennék is. Aki ilyesmi eladásokat tervez, az előtte vhogy gyúrjon már rá kicsit, hogy ismertebb tag legyen, mert így sztem nincs nagy esély a tolongásra De ne legyen igazam...

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kár, hogy a topicnyitás volt az első vagy második hsz-ed. Ha nem így volna, talán még vennék is. Aki ilyesmi eladásokat tervez, az előtte vhogy gyúrjon már rá kicsit, hogy ismertebb tag legyen, mert így sztem nincs nagy esély a tolongásra De ne legyen igazam...
    konkurens oldalon régóta tag Én ajánlottam neki hogy jöjjön ide is, és legyen aktív akadémiás is

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Igen ezzel én is tisztában vagyok, egy másik fórumon vagyok aktív, írd be a nickem a gugliba biztos kidob hátha úgy meggyőzőbb lesz

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •