Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás NL50 top 2, river fold/nem fold?

    CO: $120.95 90/0-ás überfish
    BTN: $80.79 http://kepfeltoltes.hu/110503/102623...toltes.hu_.jpg
    SB: $50.25
    BB: $43.67
    Hero (UTG): $71.27

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with Q A
    Hero raises to $1.50, CO calls $1.50, BTN calls $1.50, 2 folds

    Flop: ($5.25) Q A 7 (3 players)
    Hero bets $4.00, CO folds, BTN calls $4

    Turn: ($13.25) 8 (2 players)
    Hero bets $9.00, BTN calls $9

    River: ($31.25) 2 (2 players)
    Hero bets $13.00, BTN raises to $66.29, Hero folds


    Kérdés a címben
    Gondolatmenet: 1. A flop Cbet igen erős ranget jelent nálam, ugye köztünk ül a fish aki nem szeret dobni. > így kétlem hogy lightan floatolna. Az ő range flopn sztem: Ax-ek, 77, talán KJs, KTs, JTs BD flush-el, de ebben nem vagyok biztos hogy ezekkel jönne, viszont ha igen akkor talán-talán ezekkel blöffölhet a gyenge river betem miatt, ezt viszont nem hinném. Value handet nem látok ami roszabb és betolja, így a range marad a csupasz 77. Ezt viszont nagyon durva leszűkítésnek érzem. Ti mit szóltok?

    Ja, még annyi hogy turnon gondolkodott, river majdnemhogy insta rr volt

  2. #2
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Ha abc pókert játszol és ez a river viccbet/fold nincs balanceolva azt 2800 hand alatt simán noteolhatta rólad...
    “I'd rather be lucky than good.”

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nálam easy call, megcsinálja ezt A8 meg A7 is, de akár 78 is. Ráadásul elég nagy a raise cbetje flopon és turnön, szóval nem annyira slowplayelne szettet 2 utcán keresztül, 2 párral viszont lehet, hogy megijedne.
    Másrészt a játékod leginkább egy AT-t vagy AJ-t mutat, azt meg megpróbálhatja kiblöffölni. Az sem áll bennem össze, hogy miért akarna szettel ilyen kicsi river betre ekkorát emelni, szóval furcsállnám, ha verve lennél, és coolernek tekinteném.

  4. #4
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    ha riveren értelmeset hívtál volna, akkor el lehet dobni, mert nem fog így blöffölni(iletve ritkán, de a Te 3barrel range-ed is elég szűk, a blöffökön kívül szinte csak 2pár+ alkotja, és AK, esetleg AJ), gyengébb 2párral sem hiszem hogy hívna, mivel egy AK-val riveren b/f-on vagy.

    Így hogy ilyen kicsit hívtál, indukálhattál teljes blöfföt, az összes 2párjával megpróbál majd még value-t kiszedni, szóval ez nálam call, sőt így még örülnék is neki, hogy így alakult, mert belőle kinézem, hogy blöffbe fordít itt sok lapot, mert elég sokat floatol egyébként.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Ezt a remek lejátszást tegnap, egy kemény maratoni szopó session végén sikerült produkálnom.
    Azthiszem elkapott a "na, már megint nuts ellen megyek!" szindróma

    köszi a hsz-eket, teljesen meg vagyok győzve!
    Utoljára módosítva: yodalino által: 2011. 05. 03. 13:40

  6. #6
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Bizony ilyen gyenge river bet után ez sima call mivel te gyenge handet mutatsz a kis bettel és nála csak 77 lehet ami reálisan ver ami viszont nem sok kombináció

  7. #7
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Turnön 10-11$t betelnék, river underbet meg nem értem. river bet 24$/fold. Nincs elég busted draw amit megbluffölhetne meg nem is így fogja és am is eléggé fit or foldol floppon+river agr se eget verő. Így most totózhatsz h indukálásnak vette e a river betet vagy nem. Nálam fold.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •