Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás NL50 3bet pot turn CR

    Hero (SB): $63.49
    BB: $49.29
    UTG: $54.03
    CO: $75.67 http://kepfeltoltes.hu/110503/dfdf_w...toltes.hu_.jpg
    BTN: $73.17

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K A
    1 fold, CO raises to $1.50, 1 fold, Hero raises to $5, 1 fold, CO calls $3.50

    Flop: ($10.50) 3 8 6 (2 players)
    Hero bets $7.00, CO calls $7

    Turn: ($24.50) 5 (2 players)
    Hero checks, CO bets $15.00, Hero raises to $51.49, CO calls $36.49

    River: ($127.48) T (2 players)




    Itt úgy számoltam, hogy QQ+ -al vagy 4betelne pre, vagy raiselne flopon, ugyancsak raiselne Draw-al (ebben lehet tévedek), Így a turn range 99, TT, JJ, + floatok (bár ez lehet hibás gondolat, elég magas a fold to cbetje). Úgy gondoltam ezeket dobathatom.
    Durván hibás a gondolatmenet Ellene? Ilyen boardon könnyen draw-ra tehet? ilyesmik foglalkoztatnak..
    Utoljára módosítva: yodalino által: 2011. 05. 03. 04:32

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    így utólag visszanézve teljesen rossz a move, kevés float lesz nála,tök jó oddsa van, + drawy a board, stb...
    máskor joban átnézem a handet mielőtt berakom

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Ha csak a HUD-ot nézed: 59% fold to cbet, 6% raise cbet, 0.9% 4bet range.
    Azaz se floatolni nem fog, se draw-val raiselni, viszont tele van prémium párokkal is a range-e, még AA/KK is simán elképzelhető, amikkel szintán nem mindig emelne flopon. QQ-val pedig csoda lenne részéről a 4bet.
    A cbet még egész jó volt, utána viszont teljesen felesleges egy csomó pénzt betenni, 99-et sem fog mindig dobni, és a 38% fold to 3bet miatt OESD+pár és FD+pár is lehet nála, amivel szintén megad és elöl van.
    Ez a turn ch/raise még a rendszeresen floatoló ellenfelek ellen is óriási varianciát okozna, szóval ilyen boardon nem tudom hogy jó-e bárki ellen, de itt végképp óriási -EV-nek érzem.
    Nl50-en semmi szükség ekkora blöffökre érzésem szerint.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    itt AK-t vagy semmit reprezentálsz, ha blöffölni akarsz akkor inkább bet bet bet szvsz.
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 13.
    Hely
    Staines
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    3% os 3bet range van
    nit
    nem aggro, szereti nezni a streeteket

    ez igy cbet, check fold ha nem javul. nem szegyen AK-t dobni milyen imaged volt?

  6. #6
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    szerintem egyáltalán nem volt ez olyan rossz.
    Ellenfélről a fontos infók erre a partira:
    -nem szeret dobni 3betre(valószínűleg pozícióból nagyon széles range-el callol, ha figyelembe vesszük a steal-jét, ez már egy iszonyú széles range)
    -szeret floatolni 3bet kasszákban
    -nem túl agro
    Rólad infó?
    -ez a játékos biztos, hogy a döntései nagy részét az ellenfele játékára alapozza, egy ilyen játékkal ha nyerő, akkor rengeteg határeset callja, blöffje van, és ezeket a Te statod függvényében próbálja megoldani, itt a rólad kialakult kép extrán fontos, enélkül felesleges tovább elemezni...

    Tegyük fel, hogy egy átlagos játéks vagy, aki azért képben van, és 3betel eleget, de viszonylag keveset move-olgatsz, pl 19/17, SBről 7-es 3bettel, átlagos postflop statokkal.

    Ezen a boardon sokat fog floatolni, mert:
    -átlag playát itt sokszor kitud blöffölni egy utca callal, mert rengetegen cbetelnek any2val 3b kasszában, de ez a flop sokszor nem talál el(itt ugye máris bejön, hogy Te ilyen vagy-e, ha igen, akkor a range-e alig szűkült)
    -sok draw-t floppolhatott, GS-ektől kezdve FD-ig, amikkel ő inkább calloz(ez azért nem biztos)
    -pl egy KQ-val az ő outjait fogod barrelezni, így 2 overrel is lazán floatolhat, főleg az első pontot figyelembe véve
    -lesz nála rengeteg pár, ezekkel viszont nem vlószínű, hogy hívna turnön, inkább remenne az SD értékre(ez sem biztos persze), pl: 77

    Összességében tehát valószínűleg egy nagyon széles range-el állsz szemben, így nem teheted meg szvsz, hogy minden ilyen partiban cbetelsz, majd turnön c/f-olsz, mert kb pénzégetés. Én itt a barrel mellett döntenék, úgy érzem ezzel a move-al van a legnagyobb esélyem elvinni ellene a partit, és ha átlag image-em van, akkor ő még egy TT-vel is anygon nehéz döntés előtt áll.
    Ezt a move-ot amit alkalmaztál, én JJ+al játszanám, de szinte mindig ellene, egyrész a totál blöff floatjaitól nyerek rengeteg pénzt, az FD-it sem dobatom (ezekel is szinte biztosan hív turnön), ha checkel, akkor blank turnön van egy könnyű vbetem a 99 szerű lapjai ellen.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Köszönöm a hsz-eket, most hogy végigolvastam, ugy gondolom vagy a turn c/f, vagy a bet-bet-bet lett volna a jó megoldás, attól függően, hogy mennyi floatot/draw-t tudok a kezébe adni.
    77 volt nála amugy

  8. #8
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Ez nalam turn b/f, vagy c/f lenne. Utobbi fele talan jobban hajlok amiatt, h nem valami jo a turn card nekunk, nem nagyon fognak itt nagyobb overpair-t dobni.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  9. #9
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nalam turn b/f, vagy c/f lenne. Utobbi fele talan jobban hajlok amiatt, h nem valami jo a turn card nekunk, nem nagyon fognak itt nagyobb overpair-t dobni.
    szerintem sem dobnak felső párt a turn bet után szóval a turn c/f a legjobb játék.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •