Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás Rush NL25 FR - 2nd set river play

    Ellenfelrol 534 hand van eddig. 11/9/4.7-et jatszik, UTG 9/8, fold to 3 bet 70%. Flop fold to cbet mindossze 22%. River aggresszio: 24%.

    Eddigi tapasztalatom alapjan kb. AK es 22+ tartomanyra lottem be a range-t.
    Preflop es flop rendben van gondolom, turn-t elcheckeltem, mert el tudtam kepzelni egy slowplayelt AK-t (bar ezzel talan inkabb check-raiset jatszana) vagy set-et.

    1.) Mit gondoltok a river jatekomrol? Akkor ugy ereztem, hogy 2nd set meger egy visszaemelest. Az hogy insta visszatolja viszont azt mutatja, hogy verve vagyok...
    2.) 21% pot odds-t kapok vegul. AA es valamilyen flush ver csak. Erdemes megadni?
    3.) Elkepzelheto egyaltalan a flush egy ilyen statokkal rendelkezo jatekosnal?

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $9.65
    SB: $46.05
    BB: $49.40
    UTG: $59.20
    UTG+1: $29.57
    UTG+2: $63.65
    Hero (MP1): $33.04
    MP2: $10.06
    CO: $56.80

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with K K
    UTG raises to $0.75, 2 folds, Hero raises to $2.60, 5 folds, UTG calls $1.85

    Flop: ($5.55) A 4 6 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $3, UTG calls $3

    Turn: ($11.55) 9 (2 players)
    UTG checks, Hero checks

    River: ($11.55) K (2 players)
    UTG bets $5, Hero raises to $13.50, UTG raises to $53.60 all in, Hero ???

  2. #2
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Igazából csak a JhQh ver de azzal meg nem vszinü,hogy 3betet ad a 70%fold miatt.Viszont amiatt,hogy nem agressziv player nem tudok csak flösst adni a kezébe.
    Nehéz szitu...Nem tudom..

  3. #3
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Senki mas? Vegul megadtam es 5h6h volt nala. Erdekes...

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Szerintem a visszaemelés NL25-ön hulla felesleges volt. Mi az ami rosszabb és megadja? Illetve NL25-ön be tudsz-e dobatni egy alacsony flusht? De ha már, akkor játszál el egy nut flusht és emelj vissza AI, különösen, ha reraise-re meg adni akarod.
    A megadás sem tetszik. Ha annyi vér van a pucájában hogy ezt megcsinálja semmivel megérdemli a pénzed, de kb 100%-ban lesz flush.

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Statok alapján nem tűnik rossz játékosnak, az ilyenek ellen sztem én sem emeltem volna riveren vissza, eléggé thin value bet szaga volt az emelésének, és márpedig látszik a statokból, hogy ő nyilván tudja mi az, tehát nem ok nélkül ekkora a river betsize. Adni pedig tényleg nem sok rosszabbal fog, csak néhanapján, amikor "******meg" napja van

    A river shove után bár nehéz lehet, de el kéne engedni tényleg. Hangsúlyozom, ellene, fish ellen már nem olyan egyértelmű

  6. #6
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Ez rendben van, mert az all-in utan ereztem, hogy kb. verve vagyok, de en AA-n kivul semmi mast nem tudtam volna elkepzelni nala a line alapjan.

    Statok alapjan meg kb. semmifele flush-t nem tudtam a kezebe adni. Egy ennyire nitty jatekos milyen gyakran fogja barmilyen suited connectorral is megadni a 3-betet OOP? Meg akkor is, ha figyelembe vesszuk, hogy kb. 160BB deep-ek vagyunk.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    534 hand nem minta a fold to 3bethez, hiszen összesen 45 alkalommal láttad emelni.
    Amúgy ez lehet, hogy egy új divat az utg sc-emelés, én is láttam már néhány alkalommal, volt hogy meglepett vele.
    Az ennyire nitti-től is el lehet képzelni, mert két kör után végre emelt valamivel, most már el nem dobja.
    A játéka nem nagyon vall semmire, de ha AA van nála egy flush+sorhúzós floppon inkább emelne mint nem. Amúgy meg a line ráillik a "mikro-fish vár a flushre, mert olvasott az implied odsról" c. storyra, meg a "mikro-fish floatol előről, mert az olyan férfias és elsüti a blufföt, de olcsón" ha a második elkapod, ha az első a visszaemelés pénzégetés.
    De ha már ide keveredtél. A visszaemelés két dolog lehet:
    -VBet (mindegy hogy jogosan vagy jogtalanul)
    -Bluff
    Itt NL25-ön egy 9/8-as játékostól én kizárnám a bluffot. Azaz VBet. Egyetlen kérdés, lehet-e nála olyan amiről azt hiszi VBet, de vered. Válasz: esetleg egy AK kb 1% eséllyel.
    Ha tuti hogy verve vagy, akkor az ods mind1 dobni kell 25 centre is.
    Utoljára módosítva: illese által: 2011. 05. 12. 08:00

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •