Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 40 (40) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kiutalás bankszámlára

  1. #31
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet peter77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem sima OTP-s HUF-osbankszámlám van, PS-en pedig EUR-ban vezetem a számlám. Sima EUR kiutalás és az OTP normáisan váltja (leutóbb311-en, deviza árfolyamon) 1milliónál 622HUF-ot vontak tranzakciós ktg-ként.
    Nekem is, csak nekem 5 ezer forintból.

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    És hány nap míg elküldöm a személyi , lakcímkártyát , és aktiválják? 3napja várok a levelükre..

  3. #33
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 24.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És hány nap míg elküldöm a személyi , lakcímkártyát , és aktiválják? 3napja várok a levelükre..
    Nem tudom, vagy 8 éve kezdtem, nem emlékszem. Viszont tavaly személyim lejárt és cseréltem ha jól emlékszem pár nap alatt megvolt support visszajlzése emilen hogy ok.

  4. #34
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 08. 02.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    A segítségetek szeretném kérni.
    A Party Poker-ről szeretnék kiutalni közvetlenül bankszámlára pénzt a Fast Bank Transfer opciót választva.
    A Partypokerem $ alapú a számlám pedig HUF. Kiutalásnál rákérdez, hogy a megadott $ összeget EUR, HUF, vagy USD összegben szeretném megkapni a számlámra. Egyértelműen forint összeg fog érkezni, mivel ilyen a számlám pénzneme, de a kérdésem itt jönne, hogy hogyan járok jobban? Ha a HUF-ot vagy, ha az USD-t választom? Melyik esetben ki és milyen árfolyamon vált majd át?
    Előre is köszönöm a segítségetek.

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 06.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás be és kifizetés

    Mit szóltok a most készült Unibetes cikkhez?
    Egy részletet idézek amely a magyarokat érinti és nemsokára életbe lép Mo.-on:

    Nagyon aggasztja a termeteket kedvelő magyar játékosokat, hogy nem teszitek lehetővé a Skrill/Neteller használatot. A fő probléma ebben, hogy a magyar szabályozás hamarosan már nem engedélyezi a bankoknak pénzmozgások kezelését a magyar ügyfelek és a licenc nélküli online szerencsejáték szolgáltatók között, tehát a bankszámla használatára sem lesz lehetőség ki- és befizetéshez.



  6. #36
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 09. 21.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Sziasztok. A GG pokerteremmel van egy problèmám. 1hete volt 1 kifizetèsem amit nem teljesìtettek,ès mikor rákèrdeztem azt ìrták hogy ha gambling problèmáim vannak akkor szòljak nekik ès közben blokkolták az accontomat. Nevetsèges az egèsz. Tudja valaki hogy mit tehetnèk vagy hova tudom felnyomni őket mert ez komolytalan

  7. #37
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 09. 21.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Teljesen mind1 a lehető legjobb árfolyamon fog váltani

  8. #38
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 20.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok, Bet365rol szeretnék kitalni banki transzferrel, most utalnék ki először, és keri a Bankfiók címét. Itt mit kell megadni, a pesti központi bankfiók címét vagy a lakhelyemét ahol a számlát nyitottam? Előre is köszi a választ!

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Idézet BLÖFF1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, Bet365rol szeretnék kitalni banki transzferrel, most utalnék ki először, és keri a Bankfiók címét. Itt mit kell megadni, a pesti központi bankfiók címét vagy a lakhelyemét ahol a számlát nyitottam? Előre is köszi a választ!
    Mivel senki nem válaszolt leírom. Velem is megtörtént már. Azt hiszem, hogy édes mindegy, de en a helyi bankfiókot adtam meg, ahol a számlát nyitottam . Magyarországon ennek szerepe szerintem nincs.
    Utoljára módosítva: regie által: 2022. 01. 26. 04:46
    szroli likes this.

  10. #40
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet BLÖFF1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, Bet365rol szeretnék kitalni banki transzferrel, most utalnék ki először, és keri a Bankfiók címét. Itt mit kell megadni, a pesti központi bankfiók címét vagy a lakhelyemét ahol a számlát nyitottam? Előre is köszi a választ!

    Szia! Ne haragudj valahogy elkerülte a figyelmünket a kérdésed. Elnézést kérünk!
    Elméletben mindegy melyiket adod meg, mivel a bankszámla számod 4-7. száma közvetlenül a fiókra hivatkozik, amelyben megnyitottad a számlát.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •