Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás NL50 Top 2 pár, érdekes vagy nagyon fish vagyok?

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Anonym asztal, itt nincsenek statok
    Szoktam néha flopon check behindolni TPGK-val.
    OOP mivel 2x checkolt, nem gondoltam erősnek, flop set-tel 2x tuti nem checkol, A5, A8-al nem hiszem, hogy OOP 3bet ad, ha mégis, akkor meg szintén nem checkol 2x a 2-2 FD miatt. QQ preflop 4betelne.
    A turn C/R meglepett nem tudtam semmit a kezébe tenni, igazán túl kicsi a CR az miatt lehet erős, hogy behúzzon a partyba. Vagy talán combo draw, FD+ lyuksor 2 broadway lappal. KJ egészülhetett ki sorrá.

    Nagyon elrontottam a gondolatmenetet?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Ezen a fon F cback nem jó sztem, egyrészt mert 3betelt partiban egy A-t mindennel támadnál a Fon, másrészt fd van lenn. Az ő T rr-e meg 3betelt potban nagy erőt sejtett. 70bb-vel megadhat kisebb párral is nem csak QQ,AA-val.

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    1. nem 3betelek, de ha mar igy volt:
    2. flop cbet, utana kb dobhatatlan nekem.

    esoember:150 bb volt az eff. stack.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    +1, pre nem 3-betelném ismeretlen UTG emelését, a legtöbbször nem fogja rosszabb lappal megadni. És pont ezért neki is hülyeség lenne QQ-val 4-betelnie.
    Flop-turn játéka csak AA/QQ-ra vagy AQ-ra illik, a splitért nem callolnék riveren.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Pre a 3bet biztosan nem jó.
    Ha már floppon nem cbeteltél akkor felesleges turnön is emelni.
    Ha riveren be tudja tolni az allin-t oop ilyen erős megjátszás után akkor egyértelmű h maximum felezésre callolsz de arra meg nem szabad megadni riveren.
    Az ellen jól játszotta meg a handet.

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    pre jobb a flat, flop cbet is oké, de a xback sem olyan rossz, mivel így tehet KK, QQ, JJ szerű lapokra. turn oké, river snapcall nálam; sosem dobnám.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre jobb a flat, flop cbet is oké, de a xback sem olyan rossz, mivel így tehet KK, QQ, JJ szerű lapokra. turn oké, river snapcall nálam; sosem dobnám.
    150BB mélyen igenis el lehet engedni riveren a top két párt is, ha nincs egyéb readünk az ellenről.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 19.
    Hozzászólások
    258

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre jobb a flat, flop cbet is oké, de a xback sem olyan rossz, mivel így tehet KK, QQ, JJ szerű lapokra. turn oké, river snapcall nálam; sosem dobnám.
    +1, és bár a flat szerintem is jobb pre, a 3bet is lehet jó, ha addigra van history, és/vagy túl sokat callol.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Én is leírom sokadjára: preflop csk call.
    Turnön ha callolunk a riveren is meg kell adnunk. Ismeretlen/feszes ellen én a turnön dobnék, mert nem ebben a spotban fognak ki CR(fél)blöffölni.Itt sztem konkrétan set a range, mivel rosszabb value lap nem lesz a range-ében,se félblöff. NL50-en pedig általában elég őszinték az emberek turnön,hogy ne tegyünk a teljes airre.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •