Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás Floppolt top két pár ismert calling station ellen

    Ismert calling station fish limpje után körfold, BB -ről Q10 -el top két párt floppolok, amit agresszíven próbálok megjátszani.

    Helyes vagy sem?

    weaktight | Hand
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Raise pre, ha flopon bekerül oké, turnön már lassítanék, riveren meg nincs value.

  3. #3
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Raise pre a statok miatt nem jöhetett szóba, mert ismert calling station fish, preflop semmit nem dob el, így hiába is próbáltam volna rabolni tőle. Nem tudja hol a fold gomb, OOP kellett volna játszanom egy marginális handdel, szerintem ez hosszú távon tuti zsetonégetés. Úgy gondoltam ha találok egy top párt vagy egy húzót flopon, akkor játszunk, ha nem, akkor check/fold.

    Én is betettem volna flopon, aggro módon ment az RR is, de csak megad, ezért is gondoltam, hogy nem lehet valami erős handje, csak esetleg megpróbál floatolni, vagy terítésig menni, mert egy sorra vagy szettre azért csak all in menne egy ilyen szituban, de legkésőbb turno tuti.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 05. 15. 15:29
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #4
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Raise pre a statok miatt nem jöhetett szóba, mert ismert calling station fish, preflop semmit nem dob el, így hiába is próbáltam volna rabolni tőle. Nem tudja hol a fold gomb, OOP kellett volna játszanom egy marginális handdel, szerintem ez hosszú távon tuti zsetonégetés. Úgy gondoltam ha találok egy top párt vagy egy húzót flopon, akkor játszunk, ha nem, akkor check/fold.

    Én is betettem volna flopon, aggrp módon hívtam is, de csak végigcallolt, ezért is gondoltam, hogy nem lehet valami erős handje, mert egy sorra vagy szettre azért turnon már csak visszaránt, riveren meg pláne, de ott is csak call.
    Az ő random kártyái ellen, már ha tényleg azt mondod nem ismeri a fold gombot, nagyon jól áll egy Q10 oop is egy ellenféllel szemben.

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    35 VPIP -vel és 1 -es PRF -el nyilván inkább megadogat, mint emel vagy dob, ezért is gondoltam veszélyesnek, ha jön egy száraz K magas board, vagy bármi olyan, ami nem illeszkedik a lapjaimhoz, kidobtam 4BB -t az ablakon, mert nem tudom rangre tenni, túl sok minden lehet nála. Akár egy harmadik párral is számolnom kell, ha adja a flop cbetet egy pre emelés után, szóval szerintem veszélyes, de ez csak én véleményem. Így viszont, hogy top két párom lett flopon, ki akartam vele fizettetni, csak nem vettem elég komolyan a sor lehetőéget vagy később a magasabb két párét. Turnon szerintem sok zsetont pazaroltam, de turn check - után ha betel, eléggé bizonytalan helyzetben éreztem volna magam..
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 05. 15. 15:36
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    35 VPIP -vel és 1 -es PRF -el nyilván inkább megadogat, mint emel vagy dob, ezért is gondoltam veszélyesnek, ha jön egy száraz K magas board, vagy bármi olyan, ami nem illeszkedik a lapjaimhoz, kidobtam 4BB -t az ablakon, mert nem tudom rangre tenni, túl sok minden lehet nála.
    Ha kényelmetlennek érzed oop, akkor ne emelj, viszont nem veszteséges egy fish ellen ha jól játszod meg, ez biztos.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    nagy cs legnagyobb fegyvere a csapda. light callolgat mindennel, preflop postflop, ezért tud néha kellemetlen szitukba hozni. postflop 3bet-re sokszor passiv tapasztalatok alapján. erőt szinte csak munsterrel mutat, éppen ezért én nem lennék meglepődva ha showdown erősebb kéz lenne nála, de te sem vagy piskóta, szal ha úgy érzed h van érték a lapodban akkor hívni kell. olyantól elvétve kell tartani h ő lightan értékért hívogatna, vagy blöffölgetne, hacsak nem valami fejlettebb playa.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •