Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás NL 10 AK floppolt top két pár riverre elgyengül

    NL10 FR Cashgame, Ongame hálózat

    weaktight | Hand

    UTG -ből AKs lapokat kapok, standard emelek 3,5BB -ig, körfold után BU és BB játékosok megadnak.

    Statok:

    BU: H: 73 VPIP: 22 PFR: 0 AF: 0 kb. ennyit, amit tudok róla, egy abszolút laza passzív játékosnak tűnik.

    BB: H:72 VPIP: 23 PFR: 10 AF: 1.4

    Nagyon jó flopot kaptam, itt nyilván értékért hívok, ezért döntöttem a fél kassza mellett.

    Itt a turn játékomban nem vagyok biztos, mennyire helyes, lehet, hogy lassítani kellett volna? Szerintem itt hiba volt nyitni, a J gyanús volt.

    Utólag megnéztem, és ha 22 -es VPIP -val játszik, akkor a QTo az pont a range alsó határa körül van.

    Riveren nyilván valubetet kapok, amivel akár blöfföt is indukálhatna, de eszembe sem jutott visszaemelni. Viszont annyira kicsi a hívás a pothoz képest, hogy top két párral megnézem, mivel játszott eddig, nice hand BB -ből, remélem játszunk még együtt

    GL!
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 05. 17. 13:48
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #2
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Turnön nem donkoltál, te voltál az utolsó betelô az elôzô utcán... 70 handbôl felállítani ranget elég merész.
    “I'd rather be lucky than good.”

  3. #3
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnön nem donkoltál, te voltál az utolsó betelô az elôzô utcán... 70 handbôl felállítani ranget elég merész.
    Javítottam Ennyi adatom van, ebből próbáltam építkezni.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Flop sokkal nagyobb bet, majdnem pot méretűt kellett volna emelni. Én turn ch-eltem volna, 2 utca value onnantól nincs a handben. Riveren ha betel akkor adom valószínűleg, ha ch-el, akkor lehet hogy van benne egy kis value gyengébb 2párok ellen, esetleg egy bet/fold, de ez nagyon ellenfél függő.

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop sokkal nagyobb bet, majdnem pot méretűt kellett volna emelni. Én turn ch-eltem volna, 2 utca value onnantól nincs a handben. Riveren ha betel akkor adom valószínűleg, ha ch-el, akkor lehet hogy van benne egy kis value gyengébb 2párok ellen, esetleg egy bet/fold, de ez nagyon ellenfél függő.

    A majdnem pot méretű emelés flopon miért?
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A majdnem pot méretű emelés flopon miért?
    Mert minimum 8 out van ami mindenképp rossz, egy 10 se lenne jó. Ha van lapja akkor úgy is adja, ha nincs mondjuk csak kis pp, akkor csak javulhat és nagy bajban vagyunk vagy úgy is mindegy mert nincs ellene value. Egy Ax-et meg nem fog dobni nagyobb betre sem, ha most pot közelit emelsz akkor turn sokkal nagyobb lehet a barrel is. Számold ki ha 0,5 potot betelsz minden utcán, vagy 0,8 potot betelsz minden utcán riverre mekkora lesz az eltérés(tényleg érdemes végig játszani egy sima emelt potban megnézni a két lehetőséget). Neki meg mindegy majdnem, sok fish csak azt látja hogy betelsz akkor call, vagy fold.
    Amúgy nem potbetre gondoltam de egy 0,8-0,85 potot érdemes lenne hívni, ha jól emlékszem 3 way is vagyunk így meg pláne, mert ha callol az első akkor a második már nagyon jó oddsot kap hogy minden szeméttel calloljon.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •