Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (35) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás Wsop 2011 utazó társat keresek

    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy tervez valaki idén menni a WSOP-ra? Én június végén lehet meglépném az 54-es és 56-os eventet + ME szatokat, viszont egyelőre egyedül vagyok és a szállás+autóbérlés miatt érdeklődöm, hogy ki, mit, hol, merre..

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Kb 30 magyarról tudok, aki kint lesz, mi érdekel pontosan?

  3. #3
    Fanatikus tag DMANX avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hozzászólások
    215

    Alapbeállítás

    Kb mekkora költségvetéssel vágsz neki egy ilyen túrának? Repjegy, szállás, autó, stb - beülők nékül?

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet DMANX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb mekkora költségvetéssel vágsz neki egy ilyen túrának? Repjegy, szállás, autó, stb - beülők nékül?
    Szállás kb $100/nap, repjegy $1000, autó $40/nap, kaja ugyanannyi, mint itthon

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet DMANX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb mekkora költségvetéssel vágsz neki egy ilyen túrának? Repjegy, szállás, autó, stb - beülők nékül?
    Repjegy 800$
    Szállás : 30-70$/per éjszaka/fő (ha ketten béreltek egy szobát, igényektől függően ez változó)
    Kaja: 20-30$/nap
    Nem árt számolni show belépőkkel (40-140$/show), egy esetleges grand canyon túrával (100-300$), és néhány bulival sem :-)

    Autó nem kell, csak ha kint laksz a városon kivül... Hotelek közt vannak ingyenes buszjáratok 20-30 percenként. Plusz ha nagyon sietni kell, taxit bármikor foghatsz.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szállás kb $100/nap, repjegy $1000, autó $40/nap, kaja ugyanannyi, mint itthon
    a 100$/napbol már megvan egy szoba a Rioban, ahol ketten, hárman is lakhattok. mi tavaly 50 napra fizettünk 5500$-t a szobáért, úgy hogy nem kaptunk kedvezményt arra, hogy 50 napot vettünk ki.

    Wsop tarifa a Rioban hétfőtől-csütörtökig 69$, péntek-szombat 169$, vasárnap 69$. Ez a szoba ára. Ergo ha ketten vagytok, felezitek nem túl vészes...
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  7. #7
    Fanatikus tag DMANX avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hozzászólások
    215

    Alapbeállítás

    Köszi, ez elég részletes.

  8. #8
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 100$/napbol már megvan egy szoba a Rioban, ahol ketten, hárman is lakhattok. mi tavaly 50 napra fizettünk 5500$-t a szobáért, úgy hogy nem kaptunk kedvezményt arra, hogy 50 napot vettünk ki.

    Wsop tarifa a Rioban hétfőtől-csütörtökig 69$, péntek-szombat 169$, vasárnap 69$. Ez a szoba ára. Ergo ha ketten vagytok, felezitek nem túl vészes...
    Tavaly előtt amikor házat béreltetek, az mennyire jött ki/fő?
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  9. #9
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb 30 magyarról tudok, aki kint lesz, mi érdekel pontosan?
    Például házbérlésbe be lehet e szállni? Esetleg vannak akik szállodába mennek, akkor melyikbe? én 2 éve a hilton GVC-ba voltam 2 barátommal és a 3 hét 700$/főre jött ki.. Autóbérlés is 2-3 főnél lesz igazán kedvező, ezért is kérdem, hogy milyen társaságok mit terveznek, illetve hogy van e lehetőség csatlakozni..

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 100$/napbol már megvan egy szoba a Rioban, ahol ketten, hárman is lakhattok. mi tavaly 50 napra fizettünk 5500$-t a szobáért, úgy hogy nem kaptunk kedvezményt arra, hogy 50 napot vettünk ki.

    Wsop tarifa a Rioban hétfőtől-csütörtökig 69$, péntek-szombat 169$, vasárnap 69$. Ez a szoba ára. Ergo ha ketten vagytok, felezitek nem túl vészes...
    Úgy értettem, hogy $100/szoba

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •