Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás Kinek hogy sikerült a 2007-es év a pókerben

    Gondoltam megoszthatnánk egymással, kinek hogy ment ezen az éven a póker

    Nekem pozitív lett a mérleg, NL4-en 4.5BB/100, NL10-en (kevesebb handet játszottam itt) 1.2BB/100 Rakeback nélkül

  2. #2
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    En nemtudom...
    Ebben az evben meg ment a FL is full ringen, aztan meg kezdodott a NL 6MAX-on az akademia hatasara, sok limiten jatszottam, SNG es MTT is... Ami tuti, hogy tobb van most, mint amikor 2007 kezdodott...

  3. #3
    oes
    oes nem elérhető
    Fanatikus tag oes avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    304

    Alapbeállítás

    Köszönöm a kérdést, viszonylag jól sikerült, főleg a vége. Felelős családapaként megfogadtam, hogy nem kockáztatom a családi kasszát, ezért nem fizettem be eddig sehova. Freerollokból és az utóbbi néhány napban cg-ből összegyűlt kb. 180 $, amivel most elégedett vagyok.
    El kellene kezdenem szakirodalmat olvasni, de eddig még arra is sajnáltam a pénzt, bár tudom, nem kellene. Kicsit szégyellem is magam, hogy autodidaktaként megszólalok, ezért nem is teszem túl gyakran.
    Szóval van még rengeteg fejlődni valóm, de már beállítottam ezt az oldalt kezdő oldalnak. ;

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    oes: szakirodalomra tényleg ne sajnáld! "Ed Miller: Bevezetés a Hold'em pokerbe" c. könyve kötelező olvasmány! A többi már csak ráadás, de egyáltalán nem ártanak azok sem!!!
    Én egy bő éve játszok. 2007-ben 1300$-t nyertem, pedig nagyon nagy részt mindössze NL10-en játszottam. Mondjuk több termet is kipróbáltam, úgyhogy az 1300$ bő fele bónuszokból jött össze. Dehát "ha adnak vedd el..."!

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás 2007 számomra egy pocsék év volt...

    Én elmondhatom, hogy miota elkezdtem pokerezni a legrosszab évemet zártam eléggé rám járt a rúd. Viszont én is ludas vagyok benne. Két fő hibát ejtettem. Egyrészt lusta voltam, rettenesen keveset játszottam. Mint mindannyian jol tudjuk a szerencse szerepe a hosszutávon csökken.... :-)

    Másrészt borzasztóan összevissza játszottam. Főleg élőben. Hogy akarok pluszos lenni, hogyha jatszok 15 alkalommal 100/200 at utanna meg leülök 5000/10000 alapon fixlimitezni. Egy nagyobb bukas ezen a téten kb annyit jelent amit jó esetben nagynehezen összekapargatsz két hónap alatt az acapulcoban. Ha viszont itt is sorban bukod a nagy partykat nehez pluszos lenni :-)

    Az ilyen megondolatlan tétváltásoknak a fő oka az volt, hogy mivel az elző év nagyon jól sikerült (többek között azert mert konstans egy téten jatszotam) a nyerés hirtelen már nem volt olyan szükségszerű. Akkor is megvoltam elégedve ha nem veszitettem. Gondolvan ugyis jönnek majd szerencsesebb idöszakok. Ez a hozzáállás és a kevés játék, illetve magas tetű jatekok és versenyek eredményezték, hogy ezt az évet pokerben csúnya minuszban zárom.

    Régebben nagyon elkeseredett lettem volna, de mivel tudom hol a hiba és orvosolhato, nem csüggeszt egy kicsit sem. Meg régóta csinalom már és tudom hogy mmindenkinek vannak ilyn kilengései. Na meg ha meg az all time statisztikamat nezem a külföldi versenyektől eltekintve (mivel azt csak 2007 ben kezdtem) mindenben pluszos vagyok....

    A 2008 as évben joval többet fogok jatszani a bankroll managment részt szamomra nehez betartani, mert nagyon szeretek versenyeken indulni es ha a penzenböl nem is a cashgame nyereményeim egy része biztos rá fog menni egy egy külföldi kiruccanásra...:-)

    Ha valakit erdekel a pontos adatokat a blogomban közlöm...
    Ez a blogírás franko dolog, én imádom mások tapasztalait, élményeit, sikereit olvasni. Minnél öszintébb es személyesebb annál jobb :-)
    Utoljára módosítva: Zoleee által: 2008. 01. 01. 15:04

  6. #6
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Jól sikerült az év, de a baj az, hogy mostanában nagyon keveset játszok. Cél az, hogy most kicsit leüljek és rávegyem magam a pókerezésre...
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  7. #7
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Hát leírom az elmúlt év történéseit, bár akik követték a blogot, illetve a "fejlődéses topicot" azok már úgyis tudják. Tulajdonképpen komolyabban csak szeptembertől kezdtem el foglakozni az online pókerrel.Akkor olyan 250-300$-os bankrollom volt, amit sit and gokból szedtem össze elsősorban.
    Szeptember környékén depoztam a Pokerstarsra, ahol elkezdtem NL10-ezni, illetve a bet365ön is játszottam a maradék BR-al.Ekkor Megismerkedtem a PT-vel, és a hudokkal.Itt sikerült a bónusszal együtt összeszednem még egy 200$-t amivel megpróbáltam fellépni NL25-re.W2P tanácsára a bet365-ös 150$-omat átraktam az Everest Pokerre, kiszedtem a bónuszt és nyertem mellé még 400-at.
    Ekkor erőtől felduzzadva gondoltam megpróbálkozom a Full Tilttal.Sajnos ez ekkor még túl kemény volt nekem.Ekkor kicsit elcsüggedtem, de szerencsére kaptam az Everesttől december elején egy 100-as bónuszt, ami kivettem és elértem az 1000-es BR-t.
    Meg is próbálkoztam az NL50-el, ami meglepően jól sikerült 3 nap alatt 15 beülőt nyertem ami lehetővé tette azt, hogy erre a szintre egyenlőre nagyon kényelmesen megvan a rollom.Itt tartok egyenlőre most, úgy érzem, hogy nem megy rosszul a játék, de nagyon-nagyon sok finomítanivaló van a játékomon.Hosszútávú terveim még nincsnek igazából remélem, hogy kb.2 hónapon belül sikerül annyit összeszednem, hogy megpróbálkozhassak az NL100-al.
    Valószínűleg más termeket is ki fogok próbálni, elsősorban a Cake-kel szemezgetek, de majd meglátjuk mit hoz a tavasz
    Mindenkinek sikeres és boldog új évet kívánok!
    Utoljára módosítva: medgypeti által: 2008. 01. 01. 14:15
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Április környékén a site indulásával nagyjából egy időben kezdtem no-limit holdemet játszani, előtte néhány hónapig fix limeten próbálkoztam de nem igazán ment. Az első 6 hónap no-limit (25usd és 50usd 6 max) leginkább tanulás volt, csak a bonuszok-nak és a rakeback-nek volt köszönhető hogy legalább nem került pénzbe. Október, novemberben környékén már kezdtem feladni. December hónapban viszont sokat (és szerintem jól) játszottam, 50K+ hand alatt sikerült végig 5-6 BB/100 között teljesíteni, úgyhogy a bankroll már NL 100-hoz is elég lenne. A terv az hogy 400K lejátszott handig maradok ezen a szinten, ha staibilan megy talán feljebb lépek.

    2008-ra sok jó eredmény kívánok mindenkinek!

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Nekem a 2007 volt az első évem, amikor a poker már több lett, mint szórakozás. Július óta főállásban csinálom és az eredméyekke is elégedett vagyok, nem panaszkodhatom. Az év első felét nl200-on játszottam az ipoker hálózatban, majd júliustól felmentem nl400-ra, ami eleinte nagy pofon volt az erősebb mezőny miatt. Szeptember-október nagy kasza volt nl400-on, majd jött egy nullszalltós hónap novemberben, ami miatt váltottam ipokerről 24h networkre (B2B) és nl100-on egy közepes eredménnyel zártam a decembert. 2008-ban szeretnék még tovább fejlődni és megtanulni tornákat játszani. Sok sikert mindenkinek!

  10. #10
    Fanatikus tag Kepees avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hozzászólások
    297

    Alapbeállítás

    Tulajdonképpen az évet pluszal zártam, sikerült egy normális bankrollt építenem (NL20-50-re)0 FT ból (pontosan úgy ahogy terveztem )

    Otthagytam a sulit ....oh welll....de a fenébe is hát megérte
    2007 volt az életem új kezdete, sok bonyodalommal, amik megoldódtak az év vége elött, sok új barátot is szereztem az online poker világából , szóval nempanaszkodhatok

    2008 ban pedig megpróbálok mégtöbb időt és energiát fordítani a pokertudásom fejlesztésére, melyben a pokerakademia csapata is nagy segítségemre lesz, ebben biztosvagyok

    Ezúton szeretnék kívánni mindenkinek boldog, kevesebb bad beatel tarkított 08-at

    Kepeees

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •