Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (104) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás Út a Monte Carlo-i EPT-re... avagy kijutok-e vagy sem?

    Találtam az egyik pókerteremben egy nekem való promóciót. A lényeg az, hogy a 3 legtöbb rake pontot gyűjtő játékost egy EPT csomagot nyer Monte Carloba. A verseny csak 6 napig tart (jan 2-7), ezért nekiveselkedtem, hátha összejön valami. A mai napon 5 óra 40 percet játszottam nl400-on és 5 óra után már nl200-on is 16 asztalon szimultán. Az nl400-os asztalokon félbeülővel szálltam és ha $100-ra fogytam rátöltöttem még $100-t. Volt egy asztal, ahol $1500-zal szálltam ki. Összességében azonban nem nyertem sokat a befektetett időhöz és asztalszámhoz képest, de most nem ez a lényeg, hanem, hogy minél több pontom legyen. Ezzel együtt a $957 plusszal zártam a napot, pedig volt az elején -$1000 is, többször volt szerencsém és párszor pechem, összességében jó lapjárásom volt.

    Észrevettem, hogy már a riválisok is megjelentek, egyikük 11-12 asztalon játszott szintén nl400-on, másikuk FL400 és FL2000 között játszott szintén olyan 11-12 asztalon, de FL-n több a rake az ipoker hálózatban, ezért neki a pontok is jobban jönnek. Délután jön ki a napi ranglista. Folyt köv.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Ha nem titok melyik terem?

  3. #3
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Hajrá, de ha jól emlékszem egyszer mintha azt mondtad volna, hogy több race-en nem indulsz
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  4. #4
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Érdekesen hangzik, az biztos, hogy nem túl sok időd lesz pihenni ezen a héten. Drukkolok.

  5. #5
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Ha ezt a hetet így lenyomod, nem EPT-re vágysz majd, hanem egy finom koktélra egy karib-tengeri szigeten.
    Azért sok sikert és kitartást!

  6. #6
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Szurkolok, bár kár, hogy mások is ennyire nyomják. Több sztorit is olvastam, hogy 1-1 havi pontversenyre valaki ráhajtott, s magasan nyerte. A Te esetedben is megvan a ráhajtás, de lehet, hogy nem lesz könnyű dolgod Bár ha minden nap nyersz 1K-t, akkor akár a nyereményből is kimehetsz lassan

    Ügyes, s kitartó légy

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Ezt mások felváltva tolják, kb. mint a 24 órás autóveresenyeken szokás. Szerintem ezek ellen így nem sok esélyed van. Persze nem akarom elvenni a kedvedet, de én legalábbis több ilyenről hallottam.

    Milyen startégiával lehet eredményes 14 asztal. Feszes shortstack?
    Utoljára módosítva: Zoli által: 2008. 01. 02. 14:54

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    A 9 órás frissítés szerint 2. vagyok A terem az expekt, ipoker hálózat. Ez az utolsó rake racem A mai nap 6 órát toltam, de folytatom este is, most egykis pihi. Elég feszeses játszok, csak 6max asztalokon. Párszor előfordult, hogy AA,KK timeoutolódott preflop vagy épp preflop reraiseltem AA-val, akptam egy allint, csak lemaradtam a callról, mert épp turbo asztalon voltam. A mezőny nagyon kemény, de van esélyem. 16 asztalon nem nagyon tolják, 12 a max az egyik srácnál, ő nl400 fr-en tolja, meg van egy player, aki nl1000-en tolja 8 asztalon. Remélem a legjobbakat.

    Race points
    30729 artagg
    30682 én
    26859 spankmeeplz
    23784 dac45588
    23043 keryi
    22649 provigil
    21903 klorinho1
    21442 nimzon

  9. #9
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Sok sikert spirited!

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Folyamatosan várjuk a beszámolót, izgalmas a dolog. Amúgy jól tudom, hogy nincs rakeback az Expect-en? Ha van, akkor már abból is igen szép summa kijön.

Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •