Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás Peti smallstakes coaching

    holnap elutazom én is vegasba másfél hónapra live cg-t játszani. mivel nem tudok online játszani kinn és nem is lesz mindig kedvem/jó asztal ezért arra gondoltam, hogy coachingot vállalok. már van egy ember aki lefoglalt és még két embert tudok vállalni. csak és kizárólag olyan személlyel szeretnék foglalkozni akit ismerek személyesen vagy az oldalon a törzstagok között szerepel. ez azért fontos, mert nem órabérben szeretném a fizetségemet, hanem %-ban a teljes winnings+rb (+bónuszok) arányából. azért is tartom ezt jobbnak, mert egyfajta csomagot szeretnék átadni komplett gondolkozásmóddal és játékfelfogással. nem gondolom, hogy pár óra coachingal bármit is lehet kezdeni.

    2011-ben voltam másfél hónapig los angelesben szintúgy cg-t játszani és bpen is sok privát játékban vettem részt. online pedig elsősorban nl400 rusht játszom, 6m ritkán megy ezért főleg fr-et. az egyik legnagyobb nyerője vagyok a szintnek, de azt gondolom, hogy az utóbbi évek játéka miatt rálátásom van bármelyik terem smallstakes játékára ezért fr-et és 6mot is vállalok.

    a játékomat bő egy éve SSNL/MSNL Coaching From Experienced Winner - Cash Games Poker Coaches List - Two Plus Two Poker Coach Listing fejlesztette

    a coachingot csak a külföldi utazásom miatt vállalok, itthon inkább játszok, mert sokkal jobb hourlyt érek el. mo-on nem gondolom, hogy az órabéremért tudok találni tanítványt ill. kvázi teljesen kezdő vagyok a témában, de ha mégis akkor nálam sokkal tapasztaltabb és jobb külföldi oktatók vállalnak ennyiért órákat.

    az ezévi grafikonom 80%-a 400 rush, többi 400-1k (ez sem az összes, a laptopomon is van egy kevés)



    mivel más időzónában leszek és nem is leszek mindig ugyanakkor gépközelben ezért kicsit másképpen tervezem a coachingot, mint megszokhattátok. heti 1-2 live teamviewer (ez magyar időzónában késő du/kora este vagy éppen kora reggelt jelent) játékot vállalok, de a nagyja a hozzám elküldött előre megcsinált videók véleményezéséből, handek megbeszéléséből és ha a tanítvány kéri akkor stratégiai gondolatok, véleményeket is kifejtek neki egy-egy témakörben akár külföldi videóajánlásokkal. ezeket ésszerű körülmények között korlátlanul vállalok

    díjazás: ezen még gondolkodom a mai napig, de 6 hét alatt szerntem rushon egy 100k handet simán le kell játszani egy online profi játékosnak, ezért most elsőre 25% nl200 és 33% nl100 játékosoknak az ajánlatom, ennél alacsonyabb téten játszó játékost jelenleg nem vállalok. ez egy átlagosan jó 4bb/100-as nl100-on játszó játékostól 4k winnings + 1-1,5k rb össznyereményből 1500-1800 dollárt kapok. ezért 8-10 * másfél óra teamviewer sessiont és épeszű körülmények között korlátlan videó/hh/stratégiai véleményezést adok.
    Utoljára módosítva: V.Peti által: 2011. 05. 30. 11:12

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    még egy hely maradt

  3. #3
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    kicsit off ide, de brutálisan szép az a grafikon, én ha ilyen limiten cgznék, tuti rád voksolnék
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    atya-gatya, jézusom, atyavilág, omg, wtf, jesus

    most mondjam azt ismét hogy nem térek napirendre?
    -Schoenberg nem a David Benyamine-nal járt/volt a felesége?
    -Volt, de már annyira nem az, hogy már Erik Lindgren felesége.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Nem semmi! Gratula! Ha nem most akarnám abbahagyni, elgondolkodnék, sőt, nem is gondolkodnék...

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    köszi srácok!

    beteltem, kérlek most már ne írjatok privátot. ha lesz újra szabad helyem írok

  7. #7
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    a graf láttán kedvem támadt fr-ezni, kár hogy nem tudok
    amugy ha lenne sh action 400-on inkább sh-znál?

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Frissítsd a HM-ed Petya
    Utoljára módosítva: birs320 által: 2011. 05. 30. 22:30

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Szép a grafikon, főleg ilyen limiten!

  10. #10
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frissítsd a HM-és Petya

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •