Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás NL 25 FR AA Turn kérdés Lag reg ellen

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($22.87)
    UTG+1 ($10.10)
    MP ($12.29)
    CO ($15.85)
    BTN ($25)
    Hero (SB) ($25.10)
    BB ($24.65)

    Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is SB
    UTG calls $0.25, 4 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1.25, UTG calls $1.25

    Flop: ($4.50, 3 players)
    Hero bets $3, BB calls $3, UTG folds

    Turn: ($10.50, 2 players)
    Hero checks, BB bets $4, Hero goes all-in $20.60, BB folds

    Final Pot: $35.10

    Hero wins $34.21 (net +$9.11)

    BB lost $8.50
    UTG lost $1.50

    villain stat (473 h ): 16/8 2.5 3b fold to cbet(flop): 36% turn fold2cbet:100%(1) bb fold: 77% wtsd: 35%
    vs missed cbet bet ip :36
    saját statom : 11/8 steal limped: 24% cbet: 54%
    turn cr aizni nem gyakran szoktam

    szoval a kérdés h mi lehet a legjobb line turn/riverbe az ellenfel range ellen ami elégé wide ?
    ezzel a turn cr ainel mit repelunk ellenfel szemeben ? benne van h ak (a/k fdval cr ai mellett dontunk , v ez tul ritka ahhoz micro FRn h erre tegyen az ellenfel? mert alt azért ak fdt tovabb beteljnk gondolom én turnon v pedig c/cljuk )
    meg adhatja a turn cr ait egy jj qq kkval(esetleg fdval) esetleg mondjuk at a fdval ? v esetleg egy drawal ?

    szoval t cr ai / turn bet , river shove / turn bet / river c/c / turn c/c river c/c ?
    ha turnon betelunk v c/clunk akkor mi legyen ha rivere leesik a 4. szin? shove / c/c esetleg fold amit én személy szerint nem hiszem h megcsinalnam

    esetleg egy kisebb turn bet 3-4s és river 3-4-5st ellenfel adhat at / jj+l v mas ppl?
    melyik a legplusz evsebb lineup ellenfel range ellen ? ez lenne a kérdésem
    meg h mit repelunk a kul lineuppal és ellen mivel adhatja meg szerintetek
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  2. #2
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    ja és afja: 1.6 nehezen nézem ki belöle h riveren kiakarna blöffölni v sd képes parjat blöffbe forditana (pl fd-ra tenne egy t c/c utan és megprobalna kiblöffölni riverbe)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  3. #3
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Hát én itt nem játszottam volna C-R-re,mert ezt az allint csak a jobb lap adja meg(set vagy flush).Neked meg csak 1 overpárod van ráadásul FD nélkül.

  4. #4
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    oO
    igen de azzal h itt csekkel és v crlek v c/clok egy csomo valuet nyerek a gyenge huzoibol és mas pp v parjaibol amit egy normalis meretu turn betre dobna
    mert nagyon wide rangel adja a flop cbetet stat alapjan és ha turnon betelek = elég erös hand amire dobnia kell a rangenek a nagy részét
    szoval a csekk sztem jo alt c/clok és riverbe is ha turnt elcsekkeli akkor river betelek amit könnyen adnak mert azt hiszik h blöffölök 2 magassal mert a f b t cs r b nem éppen a legerösebb lineup
    igen a crt alt jobb lap adja meg bar ez a jatekos lehet megadta volna egy op +fdval is
    de nagyon kicsi az esélye h jobb lapja van ezért is igy játszotam meg bar lehet a c/c jobb lett volna de mivel nem volt fdm és tul huzhatot volna vmi gyenge fdval igy a cr ai miatt dontottem
    amugy amivel adna turn betet az kb mindig ver vagyis nem tudom talan egy op +fd combo amivel még adna de pl egy gyenge drawt dobnia kellene foleg h 3 szin lejött nem hiszem h sorra huzhatna mar igy
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #5
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    ez a turn ch/rai bluff vagy value?
    nem játszok fullringet.
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  6. #6
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    value csekk turnon és mivel a bet sizingja elég árulkodo volt 4-t hivott tobb mint 10es potba ezért value cr ai
    c/c se lett volna rossz csak mivel nem volt fdm és a rangeben volt gyenge huzo ezért egy fajta protection volt az ai plusz nem hiszem h rivert megmerte volna blöffölni szoval ezért nem lattam értelmet a c/cnak
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  7. #7
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    value csekk turnon és mivel a bet sizingja elég árulkodo volt 4-t hivott tobb mint 10es potba ezért value cr ai
    c/c se lett volna rossz csak mivel nem volt fdm és a rangeben volt gyenge huzo ezért egy fajta protection volt az ai plusz nem hiszem h rivert megmerte volna blöffölni szoval ezért nem lattam értelmet a c/cnak
    értem, köszi
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •