Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag boerni21 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás boerni21 jegyzetfüzete

    Üdv mindenkinek itt
    Magamról annyit, hogy főleg mtt-ket játszok, tavaly nyáron kezdtem komolyabban online pókerrel foglalkozni és azóta is azt az 50$om görgetem tovább. Akit érdekel kb van 4-5 blogbejegyzésem amiket itt megtalál (bár az első kettő katasztrofális stílusú, majd egyszer lehet átírom, a többi se sokkal színvonalasabb):
    Pker blogok / boerni21 | Online poker, Rakeback, Pker bnusz

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Jó lenne, ha majd handeket is tennél be elemzésre, sok sikert!

    Mondjuk az mehet fórumba is

  3. #3
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    hajrá!

  4. #4
    Fanatikus tag boerni21 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás Pár dolog amit sikeresen kihagytam a blogból :)

    A pihenő alatt egyszer elmentem cgzni. Szép mínusz lett, de ennyiszer sztem még neten sem húztak túl mint most élőbe...... Mindenesetre arra rájöttem, h mióta jobban ráálltam a netpokira egyszerűen live fr cg nem nekem való. Nagyon lassú és unalmas. Sh viszont élőben (is) nagyon tetszik meg fexik is => lehet párszor el fogok nézni még, de úgy h telózok előtte, h hányan vannak.
    Még ami lényeges: párszor voltam pecázni is, idén kb 5-10szer (ami hozzám képest kevés) eddig olyan nem volt h ne fogtam volna pontyot, mondjuk mindig visszakerültek éltető közegükbe
    Most szombaton lesz horgászverseny, ilyen kis mutyi, törökbálinti HE szervezi, de fun lesz eléggé várom.... Mondjuk azt, h majd 5-f6kor kelek még nemtom, hogy fog menni. Mondjuk pénteken 10re megyek vizsgázni így még bármi lehet

  5. #5
    Fanatikus tag boerni21 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás peca, suli, egyebek

    Csak gyorsan, kicsit összecsapva mert épp jáccok, később kezdtem és még nincs sok asztalom, ezért tok írni most.....
    Peca verseny: verseny 1 kapásom nem volt utána még maradtam kicsit, sikerült egy 5kg fölöttit kirángatni + elment 1 hasonló kb ennyi.
    Suli szempontjából múlt hét mega-giga tilt: 1ik vizsgámat ma mehettem újra +írni mert nem kaptam +1,5 pontot, amúgy az volt a vicces h volt feleletválasztós rész is ahol 5 alternatívából kellett bökni 1et (4nél sikerült kizárnom 3at, biztos voltam h a megmaradt 2 között volt a jó), mivel 1 ilyenre 2 pont jár így az ev-m az adott 4 feladatra 4pont, igen szépen ev alatt futok, 0 lett. Bármelyik flippet húzom +van...... Ezek után vhogy elnéztem egy másik tárgy vizsgaidőpontját és csütörtök helyett pénteken bementem nem találtam a teremnél senkit, vajon miért.... gg wp
    Vasárnap játszottam kicsit, volt 1 kis gagyi ftm ott is 5. lettem....
    Mostanában kicsit keveset játszottam lustaság + suli kombónak tudható be. Ezen a héten + talán jövő héten (ez a vizsgáim sikerességén múlik) még keveset fogok játszani sztem magamhoz képest aztán remélhetőleg aktivizálom magam

  6. #6
    Fanatikus tag boerni21 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás igazi fish vok

    még jó h drágám felhítta a figyelmem h nem hnap hanem ma vizsgázok (7 óra múlva) akkor megint 1 nappal később mentem volna be (missclick again).....
    És obv nem alszok még mert van 1 mttm, amit már nincs szívem itthagyni......

  7. #7
    Fanatikus tag boerni21 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    de legalább nem unatkozok fishparo szóval tart msnen
    ezért köszönet neki <3
    Utoljára módosítva: boerni21 által: 2011. 06. 08. 02:36

  8. #8
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet boerni21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de legalább nem unatkozok gusparo szóval tart msnen
    ezért köszönet neki <3
    Ez nem egyszerű feladat, de tnaultam valamit a játékot figyelve és a beszlgetés során: boerni21: " innen ha nem vagyok nagyon maniac vagy nincs nagy coolerem és nem húznak túl, meg lesz az FT vagy akár top3" Ennyi a titok!

  9. #9
    Fanatikus tag boerni21 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem egyszerű feladat, de tnaultam valamit a játékot figyelve és a beszlgetés során: boerni21: " innen ha nem vagyok nagyon maniac vagy nincs nagy coolerem és nem húznak túl, meg lesz az FT vagy akár top3" Ennyi a titok!
    "tnaultam" neked ezt nem pirosozta alá? vagy esetleg ezt: beszlgetés

  10. #10
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet boerni21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "tnaultam" neked ezt nem pirosozta alá? vagy esetleg ezt: beszlgetés
    Pedig nem is vagyok This Lex Í ás!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •