Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás CantusPutnok Betsson challenge, 2011. június

    Sziasztok!

    A blogomban már tettem ma említést róla, hogy egy 500$-os bónuszt szeretnék kijátszani, és ezt elsősorban SNG-vonalon tervezem ezt megtenni.

    A tervben 5.50-es, 11-es és 22-es sng-k szerepelnek, elsősorban 5 és 11-es a fő profil, de egy pár 22-es is bekerül néha. Szeretnék ide handeket is postolni, és várom mindenki megtisztelő véleményét. A telepített roll PS-ről 750$ és 200$ saját deposit, így 950$-ral indultam neki a dolognak.

    Az első két nap le is zajlott már, a mai nap eredménye a következő:



    A hónap eddig:



    Az élet azért nem fenékig tejföl, elég nehezen indult maga a bónuszvadászat, megástam a völgyet rendesen, de remélem, hogy innentől már csak felfelé van.



    A bónusz jelenlegi állása:
    Gyűjtött pont: 804.59/4000
    Hátralévő idő: 50 nap.

    2011. júniusi akadémiás rakerace állás:
    433.00 pont

    És, hogy ez nekem miért is challenge:
    - Egyrészt azért, mert hétvégén nem játszom, csak vasárnap este,
    - Másrészt azért, mert ezt a 4000 pontos kihívást szeretném teljesíteni két hét alatt, és ami nem elhanyagolható: munka mellett (és nem helyett). Munkaidőben természetesen nincs játék, csak utána.

    Minden építő jellegű hozzászólást szívesen várok, és előre is köszönök. Legyen szó bankrollmenedzsmentről (ami meglehetősen laza ugye, hisz 20$-os szintre csak ~40BI-m van), handelemzésről, ötletekről, bármiről.
    Utoljára módosítva: CantusPutnok által: 2011. 06. 02. 22:03
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Ügyesen Cantus, örömmel üdvözlöm a kezdeményezést!

  3. #3
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legyen szó bankrollmenedzsmentről (ami meglehetősen laza ugye, hisz 20$-os szintre csak ~40BI-m van)
    Egyáltalán nincs vele baj, még sok is. Túl nit bankrollmanagent = kisebb órabér.

    Idézet Jaxtraw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    I believe it to be very important to move up with a smaller BR, and waste less time trying to build it up at lower level.
    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tervben 5.50-es, 11-es és 22-es sng-k szerepelnek, elsősorban 5 és 11-es a fő profil
    __________________

    Egyébként természetesen hajrá!!
    “I'd rather be lucky than good.”

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Sztem erdemes lett volna az 1k fd-t kiszedni, ha mar ennyit depoztal. GL! ongames race/bonuszozssal sng-seknek all a vilag
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #5
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem erdemes lett volna az 1k fd-t kiszedni, ha mar ennyit depoztal. GL! ongames race/bonuszozssal sng-seknek all a vilag
    Az a baj, hogy a FD már nem játszott, mert már korábban voltam itt, és depoztam is, nem csak freerollokból építettem rollt.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  6. #6
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Egy stratégiai jellegű kérdés jutott eszembe így a reggeli session közben: mennyire hasonló a push-fold vakszint egy MTT-hez? Nálam általában MTT közben 15bb alatt megy a push/fold, itt turbó Sng-ken viszont elég hamar elérjük ezt a szintet, és mondjuk vagyunk még pl. 5-max esetén az ötből általában hárman-négyen.

    Közben véget ért a session, kellemes 5/0. Good morning Ongame.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    200

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Tudna nekem valaki segíteni hogy mennyi pontot kell gyűjteni a Betsson 1000$-os bónusz megszerzéséhez. Milyen téten kéne játszani és milyen játékot? Én MTT és sit n go ra gondoltam max 20$ -os téten. kb mennyit kell napi szinten játszani?
    Érdekelne hogy ezen a téten érdemes e próbálkozni a bónusz kijátszásával vagy nem.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Egy 20+2$ SNG = 10 pont

    1.000$ bónuszhoz pedig 8.000 pontot kell gyűjteni, tehát 800 db ilyen SNG-t kell lejátszani hozzá, azaz termelni kell 1.600$ fee-t.
    Utoljára módosítva: Mezo_gsi által: 2011. 06. 03. 20:03

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    200

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy 20+2$ SNG = 10 pont

    1.000$ bónuszhoz pedig 8.000 pontot gyűjteni, tehát 800 db ilyen SNG-t kell lejátszani hozzá, azaz termelni kell 1.600$ fee-t.
    Köszi
    Hát ez nem kevés ez számomra akkor elérhetetlen.

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    200

    Alapbeállítás

    ha esetleg csak 5000 pontot sikerül gyűjteni akkor bukom a bónuszt vagy megkapom a rám eső részt?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •