Oldal: 1 / 157 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (1561) összesen

Téma: Poker Heaven

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás Poker Heaven


    PokerHeaven 30% rakeback és €1000 befizetési bónusz a PokerAkademia.com-on keresztül regisztrált játékosoknak.

    PokerHeaven teremajánló

    PokerHeaven FAQ - mielőtt kérdezel, olvasd el, lehet hogy meg is lesz a válaszod!

    1, Nem olvastam még el a PokerHeaven terembemutató topikot, ezt hol találom.

    Kattints ide és olvasd át!

    2, Melyik hálózat tagja a PokerHeaven?

    A PokerHeaven az IPN hálózat tagja, ennek a hálózatnak a korábbi – sokak által mindmáig ismert – neve Boss Media volt.

    3, Tudom, hogy a PokerHeaven olyan terem, ahol van rakeback. Amikor regisztrálok, ezt megkapom automatikusan?

    Nem, a rakeback-et abban az esetben kapod meg, ha megfelelő helyről és megfelelő módon regisztálsz. Amennyiben a PókerAkadémia linkjét használod, olyan számlát hozol létre, ahol rakeback-et is kapsz. A regisztráció pontos menete le van írva a PokerHeaven terembemutató oldalán, ennek eléréséhez kattints ide. Figyelj arra, hogy a PokerHeaven csak abban az esetben utalja a rakebacket, amennyiben annak összege eléri a €100-t!

    4, Mikor kapom meg a rakeback-et, ha a PókerAkadémián keresztül regisztráltam?

    A rakeback minden hónap elsején automatikusan kifizetésre kerül a póker számlára. A statisztikáidat te is folyamatosan nyomon követheted a „theplayerzone.com” oldalon. Figyelem, ahhoz, hogy rakeback-et kapj, minimum €100 rake-et kell termelj egy adott hónapban!

    5, A PlayerZone-ban található rake-em nem ugyanannyi, mint amennyit a Holdem Manager/Poker Tracker mutat. Mi lehet a probléma?

    A PlayerZone-ban található rake teljesen megbízható. Az eltérés oka az, hogy míg a Holdem Manager és a Poker Tracker dealt rake-et számít, addig a PlayerZone-ban contributed rake-et látsz.

    6, Nekem már van regisztrált számlám másik IPN (exBoss) teremben, ez jelenthet problémát?

    Nem, nyugodtan regisztrálhatsz a PokerHeaven-re is, bár egy IP címről csak 3 terembe tudsz regisztrálni, vagyis ha a PokerHeaven lenne a negyedik, akkor egy másik gépről (ismerős) kell beregisztrálnod.

    7, Van shop a PokerHeaven-nél? A vásárlás befolyásolja a rakeback-em alakulását?

    Igen, van shop, de általános vélekedés, hogy nem érdemes itt vásárolni, mert egyrészt viszonylag drága, másrészt pedig amit vásárolsz, azt levonják a rakeback-edből. A kapott FPP pontokat a terem lenulláza hónap végén, feltéve ha termeltél €100 raket az adott hónapban, vagyis tulajdonképpen a pontokat váltják át rake-re. Amennyiben nem termeltél mondjuk októberben csak €80-t és van 200 pontod, az a 200 pont viszont megmarad majd a számládon.

    8, Lehet Holdem Managert vagy Poker Trackert használni a Poker Heaven-ön?

    Igen, lehet, a Holdem Manager 2010 januárjától már közvetlenül is támogatja a Boss hand history-kat.

    Amennyiben a leosztásokat közvetlenül importálva esetleg hibát találnál, a korábbi módszert megpróbálhatod:

    Be kell szerezned egy konvertáló programot!

    A program ingyenes, ezt erre a linkre kattintva töltheted le: HH Converter

    A konverter a PH-es leosztásaidat Party Poker formátumúra konvertálja, melyet a Holdem Manager és a Poker Tracker is képes kezelni. Itt jegyezzük meg, hogy bár a Poker Tracker 3 már hivatalosan is támogatja a Poker Heaven-t, mégis sokan hibákról számolnak be amennyiben közvetlenül importálják a leosztásokat. A koverter megbízhatóbban működik!

    A konverter letöltése után telepítsd azt, majd állítsd be (Location of archive.xml) azt a fájlt (archive.xml), amelyet konvertálni szeretnél. A fájlt az alábbi könyvtárban találod:

    C:\Documents and Settings\{felhasználónév}\Local Settings\Application Data\Boss Media\{PokerHeaven}

    Figyelem! A fenti könyvtár rejtett, vagyis először meg kell jelenítened a rejtett fájlokat ahhoz, hogy az archive.xml-t láthasd!

    A konvertált leosztásokat egy másik könyvtárba mozgathatod (Move converted files here), klikkeld be a konverteren az „enable” jelölőnégyzetet. A megadott könyvtárba a koverter ezt követően automatikusan konvertálja (nyomd meg a „Start Autoconvert” gombot) a leosztásokat Party Poker formátumúra. Ezt a könyvtárt ad meg a Holdem Manager-ben vagy Poker Tracker-ben, és készen állsz arra, hogy a leosztásokat ezen programok segítségével elemezd, illetve a HUD részüket használd!

    9, Sit and Go-hoz működik a konverter?

    Igen, állítsd be a következőket a menüben: options / convert tournaments.

    10, Lehet kicsinyíteni az asztalokat a PokerHeaven-ön?

    A PokerHeaven esetében „MiniView” asztalokat választhatunk ki, ezek az eredeti méretnél lényegesen kisebb asztalok, melyek segítségével könnyedén játszhatunk kisebb monitoron is több asztalon párhuzamosan.

    11, Hány asztalon játszhatok maximum a PokerHeaven-nél?

    Maximum 100 asztalon.

    12, Van VIP rendszer a PokerHeaven-nél?

    Igen van, erről részletes információkat itt találsz.

    13, Írni szeretnék a terem supportjának, mi a levélcímük?

    A terem supportja: support (kukac) pokerheaven (pont) com

  2. #2
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

  3. #3
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás


    Milyen itt a játékosállomány?Vki tapasztalat?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Hello!

    Én jelenleg az ex-bosson játszom, csak nem ebben a teremben. A b2b színvonalától lényegesen gyengébb, azt viszont nem tudom, hogy everestéhez képest milyen...beszámolókból azt szűrtem le, hogy talán attól picivel erősebb...NL 25 általában lehet találni 5-8$os átlagpotú 5max. asztalokat.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Én jelenleg az ex-bosson játszom, csak nem ebben a teremben. A b2b színvonalától lényegesen gyengébb, azt viszont nem tudom, hogy everestéhez képest milyen...beszámolókból azt szűrtem le, hogy talán attól picivel erősebb...NL 25 általában lehet találni 5-8$os átlagpotú 5max. asztalokat.
    Itt is csak 5max asztalok vannak?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #6
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Hali! Régen nekem a Sportingbeten kb 3 éve zárolták a számlám a pokerkarrierem kezdetén, oda is lett a pénzem mert "állítólag" csaltam. Szóval ha ide regisztrálnék, az ugye nincs össze függésben, hogy egy hálózat a két terem.
    Nyugottan reggelhetek ide?
    Igazábol az euró miatt játszanék itt. Mert a dollár már nagyon lent van és valószinüleg egy darabig nem is lesz jobb.......

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 29.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyugottan reggelhetek ide?
    Nekem kb. 10 bossos teremben van regem, ugyhogy nem lesz gond, regelj nyugodtan!
    Egyébként mostanában én a pokerheaven-en jáccok, sztem itt a legjobbak a promociok.

  8. #8
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Kössz a választ! Akkor regisztrálok

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Szentes
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Hello!

    Egy másik site-on azt olvastam, hogy a PokerHeaven minden 75euró termelt rake után ír a számládra 10euró bónuszt és erre 60 napom van. Itt meg az áll, hogy minden 50euró termelt rake után jár a 10euró bónusz és 90 napom van a bónusz kiszedésére.
    Itt melyik az igaz? Ekkora különbség lenne a játékostoborzó oldalaknak kínált ajánlatok között?
    Üdv.

  10. #10
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet water2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Egy másik site-on azt olvastam, hogy a PokerHeaven minden 75euró termelt rake után ír a számládra 10euró bónuszt és erre 60 napom van. Itt meg az áll, hogy minden 50euró termelt rake után jár a 10euró bónusz és 90 napom van a bónusz kiszedésére.
    Üdv.
    A kérdést a biztonság kedvéért és megerősítés végett feltettük a PokerHeaven-nek, és meglepetésünkre a Heaven a következőket válaszolta:
    A Pokerheaven elnézést kér minden játékostól a félreértésért, sajnos amennyiben ugyanis valaki rakeback-kel regisztrál, úgy a standard 10euró bónuszt csak minden 75euró termelt rake után tudják jóvá írni.(60 nap rendelkezésre álló idővel).

    Természetesen mi is elnézést kérünk a félreértésért, a tanúlságot mi is levontuk, legközelebb nem kétszer, hanem többször ellenőriztetjük a feltételeket a teremmel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •