Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás Élő játék szenvedés, unalom elleni harc, praktikák

    Ritka élő kiruccanásaim alkalmával általában a szokásos problémákkal szembesülök, kíváncsi lennék, hogy Ti hogy orvosoljátok az esetleg ehhez hasonló dolgokat.

    Online általában 4-6 asztalon játszom sh nl50 illetve 100-at, ha full ring asztalokra merészkedem megnyitok akár 7-8-at is.

    Ugye itt jön az első gond, az unalom, hisz óránkénti kb 30 leosztást tudok abszolválni élőben. Ez ellen zenehallgatással vagy ha barátibb a társaság akkor beszélgetéssel szoktam "segíteni"

    A másik gondom, az hogy kb még az 500-1000-es téteken is teljes showdown poker megy élőben, vagyis ha nem tudsz kialakítani legalább egy párt, akkor teljesen felesleges izmozni, mert bottom pair-rel valamelyik blöfftől remegő hős úgyis callol.
    Viszont ezáltal kb úgy néz ki a számomra eddig profitábilis élő játékom, hogy flop raise, talán 1-2 cbet, de általában ch/fold üzemmód van, mivel a 6-7bb-s preflop emelések általában leszűkítik 3-4 megadóra a flop nézést, na ott meg top pár nélkül izmozni elég öngyilkos taktika... (legalábbis szerintem)

    Viszont itt jön a másik gond, hogy élőben le lehet hozni sajnos (tapasztalatból mondom) akár 7-8 órás sessionöket is találat nélkül...
    Szóval kérdésem lenne, hogy nálatok mik a tapasztalatok ez ügyben, mert nálam a játék valuebet, valuebet, valuebet, csak ezt lap nélkül nagyon nehéz és így elég unalmas az egész... Persze nem funért megy az ember, hanem pénzért

    Minden okosságot előre is köszönök.

  2. #2
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Élőben is játszhatsz két asztalon

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Be kell rúgni, úgy gyorsabban repül az idő

  4. #4
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    iphone + rush poker app

  5. #5
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    A kordában volt aki megkapta a lapot megnézte ha nem játszott vele kiszaladt a játékgéphez tolt 1-2 menetet és vissza .Volt olyan aki könyvet hozott és azt olvasta közben.Leviszed a 6 Harrington könyvet el is vagy vele+ edzésnek sem rossz.
    Utoljára módosítva: Shaikon által: 2011. 06. 06. 15:12
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    haverkodj az osztóval h jobban jöjjenek a lapok.

  7. #7
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    iphone + rush poker app
    Azt nehezen... De egy bármilyen androidoson amin van flash, már okés.

  8. #8
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kordában volt aki megkapta a lapot megnézte ha nem játszott vele kiszaladt a játékgéphez tolt 1-2 menetet és vissza .
    ezzel csak annyi lehet a gond, hogy gondolom a topicnyitó pénzel tervezi elhagyni a klubbot, abban meg nem segít sokan a játékgép

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Beszélő

    Kösz az eddigi Tuti válaszokat

    iphone+ rush app tűnik a leghasználhatóbbnak

    Gépezés kimarad, nem az én világom.

    Italozás is még ok lehet, de akkor meg igen marha vagyok...

    Szóval valami pokeres tanács?? Vagy marad a szikla mód és sírva figyelem, hogy halacskák és gamblerek állnak fel extra pénzekkel, mert a hosszútáv nekem dolgozik és valuebet valuebet valuebet?? És nem is kell ezzel foglalkozni, csak túlgondolkodom az egészet?

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    464

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz az eddigi Tuti válaszokat

    iphone+ rush app tűnik a leghasználhatóbbnak

    Gépezés kimarad, nem az én világom.

    Italozás is még ok lehet, de akkor meg igen marha vagyok...

    Szóval valami pokeres tanács?? Vagy marad a szikla mód és sírva figyelem, hogy halacskák és gamblerek állnak fel extra pénzekkel, mert a hosszútáv nekem dolgozik és valuebet valuebet valuebet?? És nem is kell ezzel foglalkozni, csak túlgondolkodom az egészet?
    Szerintem az elég nagy tévedés, hogy csak sd-ben lehet nagyobb potot nyerni élő cash asztaloknál. Jól ütemezett emelésekkel simán lehet legalább közepes kasszákat építeni, amiket a riveren már el tudsz vinni, mert elég nagyot bele tudsz emelni.

    Persze nyilván van olyan, akinek a kezéből a harmadik-negyedik párt is nehezen csavarod ki, de ellenük meg mehetnek a thin valuebetek, amennyi csak belefér!

    Hosszabb távon jobban megéri bevállalni egy kicsit lazább, agresszív játékot (persze nem ész nélkül), ami lehet, hogy néha egy-két rossz döntéshez vezet, de kifizetődőbb, és sokkal izgalmasabb, mint órákon keresztül dobálni.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •